Банан-барабан• 18 сентября 2024
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Слушайте, ну дети прям какая-то ценность
Ну нет квартирки под жопой- не рожай!
Не стирай ему
Добейся успеха сама
Не? Надо чужое хамкнуть?
Ну нет квартирки под жопой- не рожай!
Не стирай ему
Добейся успеха сама
Не? Надо чужое хамкнуть?
тут нет чужого,здесь совместно нажитое,и украденное мужем.
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Складне питання, якщо подарунок доньці, то хочеться щоб це було її назавжди. Краще напевно не дарувати, а навіть не знаю..
А якщо сину, і є діти, то нечесно дітей залишати без житла і не ділити жінці нічого.
Мрію щоб мої діти знаходили достойні пари, були достойними людьми і любили один одного, не розлучаючися.
Але якщо вже така ситуація, то напевно хочеться щоб жінка після довгого шлюбу з моїм сином не залишилася гола і боса і з дітьми без даху над головою..
якщо живуть 1-2 і дітей нема, то можна не дарувати, а впустити в свою квартиру просто пожити.
Якщо є діти, живуть довго, то дарувати і якщо щось то ділити. Ну а як? То ж мої онуки також.
А от з донькою ситуація інакша, бо з донькою діти (і мої онуки), жінкам чомусь менше платять, стаж вони втрачають при декретах, а малими дітьми їх на роботу не беруть. Не знаю..
Хотілося б доньок підстрахувати. Жінки і чоловіки після розлучення не в рівних умовах в цілому.
Питання складне. Але давайте почемо з самого початку.
Син заробив на офіс і переписує його на мене.
Одразу кажу НІ
З офісом згодна, там вина свекрухи, що погодилася на себе записати. Але є момент - він НЕ заробив на цей офіс. Почитайте, де взявся офіс.
ФрекенБок• 18 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Не читайте
Мужик реально все сам заработал и на свои деньги все создал
Які це свої?
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
тоді нехай борщі варить, декрет наполовину на роботі бере, а автор буде заробляти і СВОЇ гроші.
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Одразу кажу НІ
Со всем согласна кроме последний двух предложений
На этот офис он сам не заработал, весь его вклад и труд - это физическая работа
земляной участок - куплен его мамой, дом построен за деньги матери - все это продается и покупается офис - где тут автор?
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
ну, ок. тогда нафига ему помощь автора. пусть идет и разводится.
он может развестись в любой момент. у нас демократия.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Так і чоловік нічого ж не заробив, як виявилося.
заработал,всю жизнь работал и он,и жена.и что-то да заработали. а сейчас автора хотят облапошить. теперь возникает вопрос: автор лох или не лох?
Все до блиску• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Какой процент добрачных денег, считали?
Пиу!Пиу!• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
Меркантильна сволоч, це він , який роками все оформлював на маму, включаючи офіс і т.д. Просто ви цього ще не зрозуміли. Я була така як ви, 8 років назад. З рожевими окулярами і т д, після розлучення мої діти мають від колишнього чоловіка тільки мінімальні аліменти. І дуже добре, що я вмію працювати і підтримують батьки. А то була б на вулиці.
Не вздумай те переписати будинок. Або варіант він для вас і дітей купує квартиру, оформлює на вас ( але це все вже після офіційного розлучення). А ви потім як жест доброї волі даруєте назад будинок
Тільки так і ніяк інакше
Все до блиску• 18 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Які це свої?
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Які це свої?
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
В шлюбі гроші спільні!
Ало!
Свої..
так они так и жили - она начала больше себе откладывать, перестала ему готовить... у каждого своя жизнь
и уехала с западной она не от войны, а от них всех
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Ні, в шлюбі вони нічого не заробили саме на нерухомість. Все зароблене витрачали на життя. А вся описана нерухомість фактично є дошлюбною, якщо розібратися.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
ничего подобного. там половина автора, которая вкладывала свою часть финансов тоже,свои силы в семью.
Пиу!Пиу!• 18 сентября 2024
А ще автор, ви теж я бачу виховали гарних дітей, от дяка чоловік це помітив))
Блін і слова 1 в один. А тепер в мене проблеми з 16 літнім сином, то знаєте що їх тато каже?): ти не тисни на нього, тримай зв´язок і взагалі тримайтесь)
Я йому дуже вдячна, мудаку такому за поради
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
вкладывала в еду.. при чем тут имущество?
Синиця у спідниці• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
А свекрів на вулицю з їхнього дому виставити?
У свекрів є квартира в новобудові, ремонт в якій з нуля робив чоловік автора за гроші своєї сім*ї
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так, вона вкладала. І чоловік вкладав. На життя, на дітей. А нерухомість За ці спільні гроші ніяка НЕ купувалася, розумієте?
Поддакиваю иногДА• 18 сентября 2024
Не читала пооради. Якщо є муки сумління, можна написати дарчу на дітей? Я не знаю, як воно юридично, але діти будуть забезпечені, напевно, в разі посягань нової дружини чи свекрухи? Загалом, рішення залежить від того, яка на вашу думку частина вам належить, ви краще це знаєте
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
в какую еду? автор писала, что зарабатывала меньше,но тоже зарабатывала деньги. и что вышло? муж пошел и купил офис на маму. где часть автора? за такую хитрожопость мужа автор теперь получила свою часть,которая ей законно причиталась.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
вот именно,что не покупалась. не покупалась на него и жену.а покупалась на маму. вам это не странно?
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Почитайте уважно за які саме гроші чоловік купив офіс.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
перечитайте все с самого начала
они не ужимались годами и не складывали в своей семье на этот офис
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
если бы муж не строил дом на мамином участке,а собирал на свою квартиру,то была бы у них совместная квартира,где автора были 50%. но автору попался прохаванный,очень хитрый муж,который строился на участке родителей,деньги вкладывал в ремонт маминой квартиры, и т.д. вот и вышло,что автору дуля,а ему все. автору надо было еще на этапе постройки дома решать этот вопрос.
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
В шлюбі з всієї нерухомості був куплений лише один офіс. При чому гроші на нього взяти продажу чоловікового дошлюбного майна і у його батьків частково.
Нічого не куплено за гроші, які під час шлюбу заробила автор і її чоловік.
А яке відношення до автора має будинок батьків чоловіка. Вони його самі купували/будували і жили там все життя
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
перечитайте все с самого начала
слова автора
’ Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).’
Летчица• 18 сентября 2024
Я розумію про що автор. Сама в першому шлюбі була така ж немеркантильна і із совістю. Квартиру записали на чоловіка до шлюбу, бо перший внесок був з грошей його батьків (ну чесно ж: гроші початкові його, фактично, і квартира тоді на ньому?). Ремонт там робився за наші спільні вже гроші, як і кредит в шлюбі виплачувався... Але я ж не меркантильна, правда? Обставляла квартиру я і мої батьки, починаючи з тумби для взуття і закінчуючи кухнєю із всією технікою. Але в мене ж є совість, так?
А ’на виході’ мій колишній виставив мене з дитиною за двері, всучив 1000 долларів і платив мінімальні аліменти. Я залишилася після шлюбу немеркантильною, із совістю і дитиною (ну і штука баксів), а колишній - з великою обставленою квартирою, куди швидко притягнув коханку. Шикарно просто!
Зараз я меркантильна і безсовісна. Хочеш, аби я вкладалася в квартиру? Будь люб´язним, частину на мене переписуй. За оформлення я сплачу. Машину свою продала? Купую іншу і на себе. Хочеш і собі іншу машину? Продавай, докладай, якщо треба, і купуй.
І чудово ми з другим чоловіком живемо. Кожен пам´ятає про свої інтереси і визнає інтереси іншого. Союз двох меркантильних і безсовісних людей.
Так що моя порада автору: домовляйтеся. Звісно, повновласною хазяйкою в будинку ви не будете. Але цей будинок - ваш важіль впливу. Не слухайте розмов, що ви, ’всього лише’ сиділи вдома і займалися дітьми. Це також вклад в родину. Нематеріальний, але вклад. І ви його зробили. Маєте право на те, аби отримати частку майна. Грошима чи нерухомості - вирішувати вам.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
слова автора
Так процентов 70 всех Украинцев живет, увы
Все экономят
Связи не вижу
Все экономят
Связи не вижу
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
потому что все деньги автора и мужа вкладывалось в чужое имущество. и наконец-то есть справедливость на свете - автор получила свое.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
сейчас вам напишут,что квартиру заработал муж, и все добрачное,ничего вашего не было, и чего вы вообще хотели,все правильно!
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
У вас просто другого выбора в первом браке не было
Единственное при наличии чеков могли б отсудить все купленное, но кто те чеки хранит годами
Ашотакоя• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Так по документах мій) Зараз
Продайте йому його будинок) або розміняйте на окрему квартиру.
Він розкрутився в шлюбі з вами, він мав змогу це зробити, тому що побут і діти були на вас. Тому свої маніпуляції цей хитрозроблений козел нехай відточує на інших.
Ви зараз у виграшному положенні, він і його батьки від вас залежать, тому достатньо бути лошарою, розправляйте крила і вимагайте собі своє. А як буде на вас давити - продавайте з чистою совістю, його батьки - його проблеми, вони вам вже ніхто. І слідкуйте, щоб дітей проти вас не налаштував, тому дарча на них не дуже варіант.