ОхиИВздохи• 19 сентября 2024
де живуть ваші батьки впо? я в паніці
вже ось 2 роки як ми впо, (я 26 років і мама 63 роки). з самого початку я живу в студії на 18 квадратів (знімаю) це самі розумієте яка крихітна квартира, і одне ліжко. а вона в хостелі, і працює. останнім часом жаліється на здоров´я, каже і руки німіють і ноги, і руки трясуться, і вже десь там знепритомніла на вулиці поки йшла кудись, і працювати вже не може зовсім, і дорогу боїться переходити аби не знепритомніти, і по сходах йти не може...(у неї сколіоз 4 ступеню). то як не зможе працювати..то і хостел оплачувати відповідно також, у неї і так маленька зарплатня. отже...мені до себе її брати доведеться......і на повне забезпечення, ставати нянькою...це якийсь жах...вона мені і так нерви повиносила за все життя, купу психологічних травм..і оце знову почнеться чи що? я в паніці! що робити? їй хостел ще оплачувати я не зможу, у мене також не велика зарплатня і є інвалідність до того ж. це якийсь треш! заледве вмовила її піти до сімейного лікаря заключити декларацію, бо взагалі не хоче нікуди йти і нічого робити...сподівається що я замість неї все вирішу, бо більше нікому ж. і грошей їй дати, і житло оплатити, і продукти купити, і до лікаря відвести, і назад привести...бо геть безпомічна, дорогу не може перейти вже (а ще два тижні тому могла!!!!) і каже що я не маю цього робити, вона просто так мені говорить що от...така ситуація..і вона більше не може ці речі робити. отже збирається сісти і сидіти, чекати у моря погоди (поки це зроблю я) це якийсь треш!!!! і що маніпулює мною не знаю...але ми бачимось раз на два тижні і все.
УраганнаЯ• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вы читаете вообще тему? Автор написала, что при этом мать категорически не хочет обращаться к врачам за лечением и обследованием.
Мама автора самый обыкновенный манипулятор.
Хм, а где вы вычитали, что категорически не хочет именно к врачу? Она не готова самостоятельно к ним идти, потому что то ли боится, то ли и правда дезориентирована.
Омерзительное ощущение от темы, конечно.
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляГуби до вух
Откуда вы? Пусть едет домой если там нет активных боевых действий. Мои в Мелитополе, хоть я могу полностью обеспечить их в Польше, не хотят , дом стерегут
та з мелітополя якраз же. навіть не знаємо що з квартирою там
Вимагаю спілкування• 19 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Стаття 172. Обов´язок дитини, повнолітніх дочки та сина піклуватися про батьків
1. Дитина, повнолітні дочка, син зобов´язані піклуватися про батьків, проявляти про них турботу та надавати їм допомогу.
2. Повнолітні дочка, син мають право звернутися за захистом прав та інтересів непрацездатних, немічних батьків як їх законні представники, без спеціальних на те повноважень.
3. Якщо повнолітні дочка, син не піклуються про своїх непрацездатних, немічних батьків, з них можуть бути за рішенням суду стягнуті кошти на покриття витрат, пов´язаних із наданням такого піклування.
Та вы шо
Нашли в капусте• 19 сентября 2024
Капець
Ну, що ж, забийте на матір. Вам же себе треба влаштувати. І головне ж - совість мовчить.
Вона ж вас не кинула, коли ви її потребували, але вам то пофіг
Булькаю• 19 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Капець
Та ні, хай на себе забʼє.
Так норм?
Тролю як можу• 19 сентября 2024
У мене живе сімʼя ВПО, це село київська обл , живуть разом з моїми батьками
Допомагають з комунальними, щось вирощують, дім великий -4 кімнати
Жінка працює санітаркою у місцевій амбулаторії. Чоловік теж підробляє неофіційно, ваша мама отримує пенсію, хай пошукає подібні варіанти зняти кімнату
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляГуби до вух
і що, як вони там живуть? тобто ви кошти заробляєте в польщі і їм відправляєте? чи як взагалі і за що вони живуть...то треш якийсь..після двох років в києві приїхати назад, там рашисти живцем з´їдять..
Бесконечность-не предел• 19 сентября 2024
Автор, а в чем смысл вашей темы? Это ваша мать и вам решать, как с ней поступить. Вряд ли посторонним людям с этого сайта есть дело до вашей больной, безденежной, бездомной матери. Даже вам, родной дочери, к ней дела нет 🤷🏻♀️
Нашли в капусте• 19 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Та ні, хай на себе забʼє.
Так норм?
Крім чорного і білого, є інші кольори.
Губи до вух• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Там спокойно, живут обычной жизнью, если все целое отправляйте домой , раз обеспечивать не сможете, возраст, оно и понятно, дальше хуже будет
Булькаю• 19 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Крім чорного і білого, є інші кольори.
А ну, які тут є кольори
Тролю як можу• 19 сентября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Прилаштуйте її в гуртожиток, може дешевше буде, може якусь програму з забезпечення літніх (прости Господи) людей житлом пошукайте, типу містечка Хенсена
Туди беруть тільки багатодітні сімʼї зараз, або сімʼї воїнів, які загинули
Простих ВПО ні
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
на прикладі інших дізнатись. ви не побачили питання?
УраганнаЯ• 19 сентября 2024
Вам вряд ли поможет то, где живут мои родители впо - мы купили им маленькую квартирку. Но у нас хорошие отношения + мы продали свое жилье в Харькове (тоже переселенцы), купили в другом месте, и эта квартирка страхует теперь заодно и нас: если выгонят с аренды, есть где хоть заночевать, пока новое жилье найдем.
Не дай бог дожить до такого, что станешь обузой детям, как ваша мама(
Брюнетка в Мармеладе• 19 сентября 2024
Сняла ей комнату, в квартире где жила еще девушка. Моя мама невыносима в быту, мы бы развелись или сошли с ума от совместного проживания, и девушка эта съехала, мама сама живет. Думали временно, уже 2 года так
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Автор, Ви в Україні чи за кордоном. Якщо матері останні два тижні стало значно гірше, то треба срочно в лікарню і обстежитись. Щоб не досидітись до інсульту. Що в неї з тиском? Не підвищений?
Працює вона офіційно? Пенсію отримує?
Анонім Завгосп• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вы хотите видеть только то, что вам удобно.
Автор ясно написала, что к врачам её мама обращаться при этом НЕ ХОЧЕТ. Почему??? Значит не все так уж и плохо.
Мне это все больше напоминает закидывать удочки ’я больная, и наработалась’. Так что обследования и ещё раз обследования.
Ответ дляДуб береза
Вы друг друга стоите.
Это же ваша мама. Если теряет сознание, значит, проблемы серьезные, а вам всё равно.
Она же вас кормила, учила ходить и т.д.
Неужели совсем её не жалко?
Она же вас кормила, учила ходить и т.д.
Неужели совсем её не жалко?
Если все так, человек идет к врачу и выясняет диагноз, лечится. А если нет, то это чистой воды манипуляция , для привлечения внимания. Имхо.
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляГуби до вух
ну там також нікого нема. і роботи нема і пенсії не буде походу ж..і то, якщо квартиру не зайняли, адже вони своїх туди заселяють..може там взагалі живе хтось вже давно..
ПлюшкамиБалуюсь• 19 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Она вас родила в 37...чуть бы раньше у вас была б своя семья. А так мама на руках
Мысли вслух
Ближе к 40 рожать нормально, считают советчицы, а оно вон как. Моим по 65 лет, но и мне уже 42, уже своя дочка подросток.
Булькаю• 19 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну да, вам легче будет их тянуть)
Виправлялочка• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Скорее всего просто нет денег на врачей
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я шукала кімнати, не хочуть брати пенсіонерів..загалом тільки студентів хазяйни хочуть брати. щоб дома не сиділи. і заселяють приблизно одного віку людей..тобто до хлопців молодих наприклад ніхто її не поселить . тільки почують про вік - тут же відмовляють
ПлюшкамиБалуюсь• 19 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Ну да, вам легче будет их тянуть)
Они ещё сами справляються, у папы хорошая пенсия. А свекровь в 70 болела онко, тянули. В свои 26 я этого не представляю, мы в это время как раз ребенка планировали.
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Працює вона офіційно? Пенсію отримує?
в україні. неофіційно, пенсію отримує, але того мало для життя в києві, самі розумієте
Булькаю• 19 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну ок, в ваши 60 будет легче вам тянуть?)
ОноВамнадо• 19 сентября 2024
Моя мама выехала еще в начале войны и тогда было проще с расселением. Ей дали комнату в общежитии . Да первый этаж и без ремонта , но благодаря волонтерам мы тогда ее оборудовали всем необходимым . Так и осталась там жить
Губи до вух• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Живут как жили, никого там не трогают. На пенсии оба
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
То ясно. Але ж в Києві, ВПО, умовте обстежитись. За направленням сімейного лікаря це можна безкоштовно зробити.
Оно само купилось• 19 сентября 2024
63 - это молодость старости. Все эти потери сознания, онемения и прочую ерунду убирают за пару визитов к неврологу. Если дама в 63 не имела декларации с врачом, стало быть здоровья ей не занимать. Не ведитесь на манипуляции.
У нее уже есть пенсия. Плюс ВПО. Вполне она может снять что-то. Старый фонд, хрущ без ремонта где-нибудь на Воскресенке. Вы будете ей ещё пару тысяч подбрасывать. Справится.