ОхиИВздохи• 19 сентября 2024

де живуть ваші батьки впо? я в паніці

вже ось 2 роки як ми впо, (я 26 років і мама 63 роки). з самого початку я живу в студії на 18 квадратів (знімаю) це самі розумієте яка крихітна квартира, і одне ліжко. а вона в хостелі, і працює. останнім часом жаліється на здоров´я, каже і руки німіють і ноги, і руки трясуться, і вже десь там знепритомніла на вулиці поки йшла кудись, і працювати вже не може зовсім, і дорогу боїться переходити аби не знепритомніти, і по сходах йти не може...(у неї сколіоз 4 ступеню). то як не зможе працювати..то і хостел оплачувати відповідно також, у неї і так маленька зарплатня. отже...мені до себе її брати доведеться......і на повне забезпечення, ставати нянькою...це якийсь жах...вона мені і так нерви повиносила за все життя, купу психологічних травм..і оце знову почнеться чи що? я в паніці! що робити? їй хостел ще оплачувати я не зможу, у мене також не велика зарплатня і є інвалідність до того ж. це якийсь треш! заледве вмовила її піти до сімейного лікаря заключити декларацію, бо взагалі не хоче нікуди йти і нічого робити...сподівається що я замість неї все вирішу, бо більше нікому ж. і грошей їй дати, і житло оплатити, і продукти купити, і до лікаря відвести, і назад привести...бо геть безпомічна, дорогу не може перейти вже (а ще два тижні тому могла!!!!) і каже що я не маю цього робити, вона просто так мені говорить що от...така ситуація..і вона більше не може ці речі робити. отже збирається сісти і сидіти, чекати у моря погоди (поки це зроблю я) це якийсь треш!!!! і що маніпулює мною не знаю...але ми бачимось раз на два тижні і все.
Анонім Завгосп• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
ну да!
Т е реальности она не осознает, что вы не потянет её ни материально ни морально ни физически?

Фокус-Покус• 19 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
не дай бог таких деток
не дай Боже таких трубнів-батьків. котрі дітей народжують для того, щоб присісти їм на шию
Фокус-Покус• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А мама-манипулятор не смущает?
так то такі самі маніпулятори і пишуть
Твоя подружайка• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Все єти симптомы могут быть признаком серьезного заболевания, а не ерундой. Люди без денег чаще всего годами занимаются самолечением, поэтому отсутствие медкарты вовсе не показатель здоровья.
признак скалиоза 4 ст.
всего лишь. скалиоз вообще т прогрессирующая штука после 35 градусов примерно, по градусу в год. чем больше искривление- тем быстрее процесс. додавило ее, по ходу. но об этом она должна была сама подумать в свое время, а не ее дочь сейчас
Весотехник• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
вона говорить що пенсія 2000. і впо також 2000. і того виходить 4 000 на оренду навіть мало..
Получается она о своей старости заранее не побеспокоилась. Не заработала норм пенсию, не занималась своим здоровьем. Если такая пенсия, то и зп была минимальная. Получается, она своим родителям тоже ничем не помогала.. а дочь сейчас ей должна ((
Удачная• 19 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ото бл... дітки зараз пішли((
Автор з інвалідністю, вона і так сама себе забезпечує в дуже непрості часи, а зверху їй ще маму куди? Тим більше що мама шляхів вирішення проблем не шукає окрім як сісти на шию доньці-інваліду
автор ОхиИВздохи • 19 сентября 2024
Ответ дляПокращена
Это показатель пофигизма. И уж точно не вина дочери
просто ото що до лікаря не хоче, ліки приймати не хоче, і нічого робити саме не може, навіть лікарню знайти поїхати...тобто все на себе я маю брати ...а вона і пальцем щоб не поворухнути. дорогу не може самостійно перейти!!!!! ось це прямо сьогоді вдруг сталось. могла-могла і вже не може.

Твоя подружайка• 19 сентября 2024
я вам расскажу одну историю. моя знакомая подобрала маму, чтоб та смотрела за ее сыном, пока она работает. и убрать. и приготовить
денег у мамы нет( пенсии нет).
работа круглосуточно.
в таком режиме пять лет уже.
скоро собирается маму выставить. ей ничего не жмет.
ПлюшкамиБалуюсь• 19 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Ну ок, в ваши 60 будет легче вам тянуть?)
Я успею ребенка вырастить и выучить. По крайней мере.
автор ОхиИВздохи • 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
думає що буду собі відмовляти в чомусь на користь того аби забезпечити її. у мене також великі потреби на здоров´я є, аби слідкувати за собою. моєї зп мені і на себе вистачає, але вона думає що якщо я відмовлятиму собі в цьому, то вистачить і на неї. а я не хочу відмовлятись!
язззззь!!!• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
та з мелітополя якраз же. навіть не знаємо що з квартирою там
Автор,вам нужно с холодной головой принять решение- продать там квартиру, не оставлять капитал оркам. Сделать может это только ваша мать, т.к молодым опасно туда кататься. Фильтрацию она пройдет, телефон кнопочный ей и платок на голову, под бабку верующую пусть косит, благо возраст позволяет. Пусть оформляет доки на жилье и продает там, деньги вывозит. Пробуйте. Бабок там никто не трогает
Твоя подружайка• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
не ведитесь на это. можно надавить в ответ. можно поорать. можно заблочить. вы человек, как и она, и работает это все в две стороны.
и в жизни обычно, если делать все по закону, то тоска прям - все, кто лавирует, живут почему- то лучше(
ваша мама живет по принципу- наглость- второе счастье
автор ОхиИВздохи • 19 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
признак скалиоза 4 ст.
вот іменно що вона ні про що не думала, а тепер виставляє так аби я про себе не думала, і свій ресурт витрачала на неї, собі відмовляючи в усьому
Удачная• 19 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
Туди беруть тільки багатодітні сімʼї зараз, або сімʼї воїнів, які загинули
Простих ВПО ні
Але ж мама не проста впо, вона пенсіонерка. Це ж також має бути льотною категорією
автор ОхиИВздохи • 19 сентября 2024
Ответ дляВесотехник
да! так і є!
40каградусная• 19 сентября 2024
Ответ дляГуби до вух
Откуда вы? Пусть едет домой если там нет активных боевых действий. Мои в Мелитополе, хоть я могу полностью обеспечить их в Польше, не хотят , дом стерегут
дом это сила их
Твоя подружайка• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
я вам непопулярное мнение скажу.
я от своих родителей отказалсь
и для этого мне понадобился год работы с психологом- там просто один сплошной комплекс вины перед родителями и их постоянное давление.
но проще стало через 3-4 месяца уже, по разу в неделю, последние полгода по разу в две недели.
я вам советую свою энергию потратить на себя, вам еще жить, а с вашей мамой это не жизнь а сплошная жертва без перспектив вообще.. вообще!
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
Если человек не удосужился дойти даже до бесплатного семейного врача, то ничего смертельного там нет. Она не просто не хочет лечится. У нее вообще нет декларации в врачом. То есть, она никогда и не лечилась ни от чего.
На новом месте жительства нет декларации
Грибной_Дождик• 19 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
Вы друг друга стоите.
Это же ваша мама. Если теряет сознание, значит, проблемы серьезные, а вам всё равно.
Она же вас кормила, учила ходить и т.д.
Неужели совсем её не жалко?
Якщо серйозні проблеми зі здоровʼям, людина йде до лікаря, а не сідає і складає лапки. Тим більш, що 63 роки це взагалі не вік

автор ОхиИВздохи • 19 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
вона і при українській владі не могла справитись із продажем, не говорячи вже про зараз. вона там її не продасть. взагалі нічого не зробить. вона навіть в ресторані як сидимо - замість того аби офіціанту говорити своє замовлення і задавати питання по стравах, говорить то все мені і з офіціантом не спілкується...а тільки дивиться на мене і мовчить посміхаючись. а потім говорить що не чула ту дівчину..а мене чує. та вона знущається наді мною! то безнадійна справа!!!!
Удачная• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Впо у пенсіонерів 3000 гривень
Анонім Завгосп• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Мало ли что она думает. Как самой решать проблемы так нет, как распоряжаться чужим это да. Вообще-то деньги и труд ваши. Поэтому помочь конечно нужно но не так чтоб вы не выдержали и сломались
Тролю як можу• 19 сентября 2024
Ответ дляУдачная
І знаєте скільки таких пенсіонерів ? Чим вона особлива?
Туди селять сімʼї - родини, або багато дітей, або батько загинув
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Впо у пенсіонерів 3000 гривень
Ні, 2000 грн.
То у кого є інвалідність, отримують 3000 грн.
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
та отож. у мене і так особистого життя нема. а тут так і зовсім вже...не буде
Так ваше особисте життя залежить тільки від вас
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Какие родители - такие и детки
Не всегда
Анонім Завгосп• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Можно уйти в отказ - вы можете серьёзно не воспринимать по типу не преувеличивай! Да тебе все время так, уже сколько я живу столько и сколиоз! А что врач сказал? Не была, ну как будешь то скажи обязательно, чмоки-чмоки, пока-пока
Твоя подружайка• 19 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
Ні, 2000 грн.
так она к врачам не ходила, нет там ничего, пенсию ей в 58 дали по возрасту, автор писала ж
Дуб береза• 19 сентября 2024
Люди, что с вами?
Заблокируй, не общайся.
Это же мама.
А если так сделает, а потом как-нибудь узнает, что мамы давно и в живых нет, простит себе?
Вы также относитесь к своим родителям?
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
О боже... перечитайте тему внимательно. Мать отказывается идти. Вам не доходит?
Много пенсионеров таких, они как дети становятся