ОхиИВздохи• 19 сентября 2024
де живуть ваші батьки впо? я в паніці
вже ось 2 роки як ми впо, (я 26 років і мама 63 роки). з самого початку я живу в студії на 18 квадратів (знімаю) це самі розумієте яка крихітна квартира, і одне ліжко. а вона в хостелі, і працює. останнім часом жаліється на здоров´я, каже і руки німіють і ноги, і руки трясуться, і вже десь там знепритомніла на вулиці поки йшла кудись, і працювати вже не може зовсім, і дорогу боїться переходити аби не знепритомніти, і по сходах йти не може...(у неї сколіоз 4 ступеню). то як не зможе працювати..то і хостел оплачувати відповідно також, у неї і так маленька зарплатня. отже...мені до себе її брати доведеться......і на повне забезпечення, ставати нянькою...це якийсь жах...вона мені і так нерви повиносила за все життя, купу психологічних травм..і оце знову почнеться чи що? я в паніці! що робити? їй хостел ще оплачувати я не зможу, у мене також не велика зарплатня і є інвалідність до того ж. це якийсь треш! заледве вмовила її піти до сімейного лікаря заключити декларацію, бо взагалі не хоче нікуди йти і нічого робити...сподівається що я замість неї все вирішу, бо більше нікому ж. і грошей їй дати, і житло оплатити, і продукти купити, і до лікаря відвести, і назад привести...бо геть безпомічна, дорогу не може перейти вже (а ще два тижні тому могла!!!!) і каже що я не маю цього робити, вона просто так мені говорить що от...така ситуація..і вона більше не може ці речі робити. отже збирається сісти і сидіти, чекати у моря погоди (поки це зроблю я) це якийсь треш!!!! і що маніпулює мною не знаю...але ми бачимось раз на два тижні і все.
Оно само купилось• 19 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Повторяю, в Киеве этого и рядом нет, я направление бесплатное на ТТГ жду с 20 года 🙈
Про УЗИ вообще без вариантов, только платное, даже в гос поликлинике.
ТТГ бесплатно почти нигде нет. Но это все частности.
Мы обсуждаем человека, который никогда нигде не обследовался и не лечился ’потому что порошки вредные’. Стоимость анализов тут - последнее, о чем надо переживать.
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вот Вы сейчас описали поведение прям очень похоже на мою свекровь, только она чуть постарше и не работает. Тоже странное такое инфантильное поведение, манипуляции. Она так достала мужа, что он просто не мог с ней говорить больше 10 минут. Жалуется постоянно на здоровье, но к врачу не идёт и т.д. Она впо из Бахмута. Несколько месяцев жила у нас, потом мы ей полтора года оплачивали съёмную квартиру. За это время родился ребенок, у нас ипотека, цены растут и т.д. Мы перестали тянуть финансово. Предложили ей попробовать уехать в Германию. Согласилась. Полгода она там. Да, пришлось пройти лагерь, но это пару месяцев. Сейчас уже в квартире, пособие, к врачу вот вроде идёт скоро. Может и Вам такой вариант рассмотреть? Пока есть такая возможность.
так це ж треба відвезти, за ручку відвести, домовитись, поселити, влаштувати..бо сама геть ніц нічо не зробить! а я така аби за мене хто зробив все це, я також потребую підтримки і допомоги. ваша сама то все зробила?
nabludatel• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ні, мені 53, але ледве ноги тягаю, купа болячок. Здоров´я посипалось, бо прийшлось деякий період самій годувати двох дітей і важко працювати, без вихідних і відпочинку. Після 20 років шлюбу зосталась без нічого і навіть без аліментів. Діти виросли, так війна почалась, три роки у прифронтовому місті, під вибухами, здоров´я не добавили. Ще й за батьками старими, свекрухою доглядаю. Нема ні фінансів, ні часу на себе.
Здоров´я у всіх різне, звичайно, хтось вироблений, хтось ні, раніше не просто так жінки в 55 на пенсію шли. Але у більшісті жінок після клімаксу здоров´я погіршується.
Нащо ви доглядаєте за свекрухою, коли її син вас з дітьми (її онуками) покинув без аліментів?
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
У Вас декларация с семейным заключена? Электронное направление Вам дали на обследования? НСЗУ оплачивает одинаково по всей стране. Несколько лет уже так.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Яке місто? У нас такого немає, безкоштовно загальна кров сеча. Ну і узі по черзі. Щитоподібну уже треба платно, держава це не компенсує.
Не может быть, чтоб в одной поликлинике компенсировала, в другой нет. На ТТГ сдавала бесплатно весной. Вот индекс НОМА да, только платно пришлось сдавать.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
У ендокрінолога питали? На ТТГ ендокрінолог дає направлення, не сімейна.
Добро с Кулаками• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
я теж так думаю. таким хворим голосом говорила зі мною вранці, а тепер коли я перенабрала аби повідомити що поїду з нею вкладати декларацію - тут же покращилось, бодрячок прямо.
Ну та это нормально, блин. Она почувствовала поддержку. Вы что там совсем?
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляnabludatel
В людини може бути не одна свекруха, перша давно померла, Царство їй Небесне. Я в другому шлюбі, свекруха лежача після двох інсультів.
ПлакалаВАвто• 19 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
не дай бог таких деток
Не дай бог аби батьки в 63 були немічні. Це як себе треба запустити, щоб в 63 дорогу не перейти? В 40, в 50 років можна було ходити до лікарів, лікуватися, лфк, масажі..
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
То що ж робити, якщо вона в Вас завжди така була, несамостійна, звісно треба підтримувати, чим старше, тим більше допомоги буде треба, он після 80 старі взагалі як малі діти. Вона в Вас і так молодець, в такому стані живе окремо, сама себе обходить, працює.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Люди хворіють, стають немічними і навіть помирають в різному віці. Авторці всього 26 років, в 40-50 материних років вона була мала дитина, тим паче з інвалідністю, матері скоріш за все нелегко прийшлось, поставити таку дитину на ноги, не до свого здоров´я може було. Може пізні пологи їй здоров´я підірвали. Та й сколіоз 4 ступеню лфк не лікується, там напевне операцію робить було потрібно.
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
на які ноги? ви не знаєте то мовчіть. ніц такого не було.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
У нас в області ці аналізи платні.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Яка область? Півкраїни компенсують, півкраїни ні. На сході це все платно.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Дивно. Харків. Ось, що пишуть в інтернеті : Отримати послуги можна в медзакладах, які уклали договір з НСЗУ на пакет ’Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах’. Знайти найближчу до вас лікарню з цим пакетом можна за номером контакт-центру НСЗУ 16-77.
Тобто, первинна ланка - сімейний лікар дійсно дає направлення тільки на загальну кров, сечу, на цукор. А спеціаліст, наприклад ендокринолог, за показами дає направлення на безкоштовні інші аналізи, в тому числі на гормони. Причому є навіть приватні клініки, які за електронним направленням роблять безкоштовно, їм оплачує держава.
Завжди недо...• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
треба думати про свою хвору спину з самого початку було. а то сиділа нічого не робивши, а тепер все на мої плечі. так мало того ще і я інвалід дитинства.
Как она ни чего не делала , если вы инвалид детства? Вы не ВПО это точно , и похоже троль.
Добро с Кулаками• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вы очень злая. И вы не из Мелитополя
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Якраз Харків, нічо безкоштовно немає. тільки загальна кров і сеча, всі вузькі аналізи плати. В інтернеті хай пишуть.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
У нас в області ці аналізи платні.
Ви в контакт центр НСЗУ дзвонили?
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви в контакт центр НСЗУ дзвонили?
Дзвонила і писала, ці послуги не входять у безкоштовні в нашій області.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Який у вас діагноз і який спеціаліст не дав направлення?
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Яке направлення, я Вас не розумію, у нас приходиш до гастро, він виписує список аналізів і плати, яке направлення? Такого немає.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
То вас мати не ростила? Ви в інтернаті жили?
Алгонавт• 19 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
У автора хороший возраст жить, налаживать отношения, развиваться. Тяжело тянуть ещё одного человека на себе, одной
Це по те, як класно народжувати пізніше, під 40. Тут це улюблена тема
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Електронне направлення. Гастроскопія там здається є в переліку безкоштовних послуг, а так не знаю, там же мабуть якісь специфічні аналізи? На хелікобактер може й нема в переліку безкоштовних.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Гастроскопія безкоштовна. Печінкові проби уже за бабло.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Печінкові проби входять в біохімічний аналіз крові. Там АЛТ, АСТ, білірубін, холестирин, тригліцеріди. Це ж воно? На біохімію сімейний лікар дає безкоштовне направлення. Питайте в свого. Здавала в цьому році.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Це воно. Не дає, звідки Ви? не дають у нас уже кілька років безкоштовно такого направлення. Ви як з луни до мене пишете.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Яка в Вас поліклініка?
Щастя-здоровля• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Никуда мы не отвозили, муж невыездной, у меня грудничок на тот момент. Нашли перевозчика из Украины, довезли ее до лагеря, где уже волонтеры, она нигде сама не перемещалась. Их там целая группка бабуль из лагеря образовалась + волонтёр, везде на оформление, поселение и т.д. вместе.
Вы тему создали для чего? Чтобы поныть или всё же послушать опыт других и призадуматься?