ОхиИВздохи• 19 сентября 2024
де живуть ваші батьки впо? я в паніці
вже ось 2 роки як ми впо, (я 26 років і мама 63 роки). з самого початку я живу в студії на 18 квадратів (знімаю) це самі розумієте яка крихітна квартира, і одне ліжко. а вона в хостелі, і працює. останнім часом жаліється на здоров´я, каже і руки німіють і ноги, і руки трясуться, і вже десь там знепритомніла на вулиці поки йшла кудись, і працювати вже не може зовсім, і дорогу боїться переходити аби не знепритомніти, і по сходах йти не може...(у неї сколіоз 4 ступеню). то як не зможе працювати..то і хостел оплачувати відповідно також, у неї і так маленька зарплатня. отже...мені до себе її брати доведеться......і на повне забезпечення, ставати нянькою...це якийсь жах...вона мені і так нерви повиносила за все життя, купу психологічних травм..і оце знову почнеться чи що? я в паніці! що робити? їй хостел ще оплачувати я не зможу, у мене також не велика зарплатня і є інвалідність до того ж. це якийсь треш! заледве вмовила її піти до сімейного лікаря заключити декларацію, бо взагалі не хоче нікуди йти і нічого робити...сподівається що я замість неї все вирішу, бо більше нікому ж. і грошей їй дати, і житло оплатити, і продукти купити, і до лікаря відвести, і назад привести...бо геть безпомічна, дорогу не може перейти вже (а ще два тижні тому могла!!!!) і каже що я не маю цього робити, вона просто так мені говорить що от...така ситуація..і вона більше не може ці речі робити. отже збирається сісти і сидіти, чекати у моря погоди (поки це зроблю я) це якийсь треш!!!! і що маніпулює мною не знаю...але ми бачимось раз на два тижні і все.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Яка в Вас поліклініка?
Звичайна) Хоч яка, ніде у нас такого не дають, 18 якщо це важливо. Держава не відшкодовує ці аналізи, принаймні так кажуть усі наші лікарі.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Значить брешуть. 6, 11 поліклініки дають такі направлення Не може бути , щоб в одному місті одні поліклініки давали направлення, інші ні.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ясно, значить, буду дзвонити на гарячу, у нас ця 18 взагалі охуї...ша, вибачте.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Але з медициною дійсно трабли, в нас одна ендокринолог звільнилась, друга теж звільняється, сказали поки не буде нікого, шукайте по іншим поліклінікам. І про безкоштовні послуги та ліки треба кліщами витягувати, питати про все, самі лікарі не розповідають нічого.
Автор, вибачте за офф-топ
ОхиИВздохи
• 19 сентября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Никуда мы не отвозили, муж невыездной, у меня грудничок на тот момент. Нашли перевозчика из Украины, довезли ее до лагеря, где уже волонтеры, она нигде сама не перемещалась. Их там целая группка бабуль из лагеря образовалась + волонтёр, везде на оформление, поселение и т.д. вместе.
Вы тему создали для чего? Чтобы поныть или всё же послушать опыт других и призадуматься?
так, просто звучить якось із ряда фантастики...
Пиши-пропало• 19 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Автор,вам нужно с холодной головой принять решение- продать там квартиру, не оставлять капитал оркам. Сделать может это только ваша мать, т.к молодым опасно туда кататься. Фильтрацию она пройдет, телефон кнопочный ей и платок на голову, под бабку верующую пусть косит, благо возраст позволяет. Пусть оформляет доки на жилье и продает там, деньги вывозит. Пробуйте. Бабок там никто не трогает
Возраст еще молодой, таких на фильтрации проверяют, проезжают те кому за 70+
И чтобы продать там квартиру нужно получить руспаспорт, зарегистрировать квартиру в гос реестре и тогда продавать.
Там мама этим вероятно не захочет заниматься.
осень харашо• 19 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Она вас родила в 37...чуть бы раньше у вас была б своя семья. А так мама на руках
Мысли вслух
Вот тоже подумала, рожать надо вовремя. Хотя жизнь непредсказуемая, меня мама родила рано, но я была 1 в семье. Мама умерла и на руках остались бабушка с дедушкой с кучей болезней, у бабушки деменция была 8 лет
Щастя-здоровля• 19 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
У Вас есть бонус - Вы можете с ней поехать и помочь с обустройством. У нас тако возможности не было.
Виправлялочка• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
По электронному направлению. От узкого специалиста. Мне КТ головы делали по направлению от невролога. В любой гос клинике, где есть КТ можно записаться на бесплатное. Только ждать нужно. Я ждала почти месяц. Можно записаться в частную клинику, имеющую договор с НСЗУ, но в моем случае, оказалось, что там ещё дольше ждать. С УЗИ сосудов с Допплером - та же схема.
Да нет бесплатно и направления никто не даёт, только льготникам и то их пара штук.
Виправлялочка• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
У Вас декларация с семейным заключена? Электронное направление Вам дали на обследования? НСЗУ оплачивает одинаково по всей стране. Несколько лет уже так.
Заключена, только из бесплатного только консультации и 2 анализа, все.
ПлакалаВАвто• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Так 63 роки, похилий вік і дуже хвора спина. Хай до чужих людей не доходить, а Ви ж рідна дочка. Невже не жаль матір, це ж болі страшні постійні, мати такий сколіоз.
Хвора спина у матері ще з молоду. Це не завадило родити дитину і жити життя домогосподарки, не дбаючи про свою старість. То вона родила дочку аби паразитувати на ній?
ПлакалаВАвто• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ні, мені 53, але ледве ноги тягаю, купа болячок. Здоров´я посипалось, бо прийшлось деякий період самій годувати двох дітей і важко працювати, без вихідних і відпочинку. Після 20 років шлюбу зосталась без нічого і навіть без аліментів. Діти виросли, так війна почалась, три роки у прифронтовому місті, під вибухами, здоров´я не добавили. Ще й за батьками старими, свекрухою доглядаю. Нема ні фінансів, ні часу на себе.
Здоров´я у всіх різне, звичайно, хтось вироблений, хтось ні, раніше не просто так жінки в 55 на пенсію шли. Але у більшісті жінок після клімаксу здоров´я погіршується.
Зрозуміло, ви теж на дітей надієтеся? Бо ви жертва обставин, сама їх виростила/вигодувала.
Але діти не винуваті, що ви зосталися без чоловіка і ви спину гнули. І якщо вас чоловік покинув нащо доглядаєте свекруху? Фантазуєте?
ПлакалаВАвто• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Люди хворіють, стають немічними і навіть помирають в різному віці. Авторці всього 26 років, в 40-50 материних років вона була мала дитина, тим паче з інвалідністю, матері скоріш за все нелегко прийшлось, поставити таку дитину на ноги, не до свого здоров´я може було. Може пізні пологи їй здоров´я підірвали. Та й сколіоз 4 ступеню лфк не лікується, там напевне операцію робить було потрібно.
То значить треба було робити операцію, а вона натомість дитину родила.
Оно само купилось• 19 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Це воно. Не дає, звідки Ви? не дають у нас уже кілька років безкоштовно такого направлення. Ви як з луни до мене пишете.
Почему не дают? Врачу вообще все равно - будете вы сдавать за деньги или бесплатно - его дело просто дать направление. Все дают. Какой смысл врачу его не давать?
Эскиз бесконечности• 19 сентября 2024
Починайте нити, що на роботі страшні скорочення і грошей відкладених у вас немає, а як не стане роботи, то вам зовсім нічим платити за оренду
Кажіть, що почали шукати іншу роботу, але виявляється ситуація зараз на ринку праці зовсім погана
А як щодо варіанту маму поселити в якесь село Житомирської, Черкаської, Чернігівської області? Якщо пошукати для впо дешево або безкоштовно?
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
Простою мовою пояснюють, що держава вузькі аналізи не оплачує, тільки кров і сечу загальні.
Оно само купилось• 19 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
вы понимаете, что на направлении не написано - платно или бесплатно вы будете что-то делать. Врач его просто даёт и все. Пойдете вы с ним в частную клинику или в поликлинику - ему все равно.
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
Не дають. Пишуть на папірці які аналізи зробити.
Пацан к успеху шел• 19 сентября 2024
Надо было сразу выезжать на пособия,и сейчас не поздно,никогда не понимаю такого..понятно,у кого муж или родители лежачие,а таких,как вы и мама,кто здесь держит..Выезжайте,потерпите в лагере,а потом как люди будете жить.Украине переселенцы не нужны,после того,как детям впо сняли выплаты,я поняла для себя,что это зеленая власть,это дно..
Продаю витрішки• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
дубль.
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Колишня муза• 19 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ото бл... дітки зараз пішли((
А що жахливого вона написала? Це ви з того поколіннячка, яким батьки, як коні, до останнього пакували торби а тепер діти винні?
Колишня муза• 19 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Стаття 172. Обов´язок дитини, повнолітніх дочки та сина піклуватися про батьків
1. Дитина, повнолітні дочка, син зобов´язані піклуватися про батьків, проявляти про них турботу та надавати їм допомогу.
2. Повнолітні дочка, син мають право звернутися за захистом прав та інтересів непрацездатних, немічних батьків як їх законні представники, без спеціальних на те повноважень.
3. Якщо повнолітні дочка, син не піклуються про своїх непрацездатних, немічних батьків, з них можуть бути за рішенням суду стягнуті кошти на покриття витрат, пов´язаних із наданням такого піклування.
Ну хай стягнуть. 26 років, на оренді... Хто ще їй доплатить до прожиткового мінімуму) чи ви думаєте, що якби там було 100+ то ця тема існувала б
Колишня муза• 19 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Ну да, вам легче будет их тянуть)
Я не автор коментаря, але саме так. Зараз своїх дітей відпущу в світ в можна спокійно собою займатись і батьками. Вле мені не 25. - вчорашній студентці на старті кар´єри і мінімалках на оренді. Але мене слова ’поліклініка’ і ’медицина’ не лякають, в тому числі і їх недержавний сектор.
Весотехник• 19 сентября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы одна из выехавших в ЕС?
Нет. Я из Киевской области. Давно не ходила в частные больницы. Все есть в государственных. Если нет в моем городе, то есть в Киеве. Нужно взять у семейного направление и с ним в любую гос.больницу.
Колишня муза• 20 сентября 2024
Ответ дляМайская киска
в селе никто не хочет жить.
Я з Києва в село переїхала. Хочу жити в селі
Колишня муза• 20 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Яке направлення, я Вас не розумію, у нас приходиш до гастро, він виписує список аналізів і плати, яке направлення? Такого немає.
Так вимагайте направлення на аналізи і буде вам щастя.
Продаю витрішки• 20 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Х...уяйте. Все інше за бабло.
Колишня муза• 20 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Х...уяйте. Все інше за бабло.
Так ви і х..уяєте, доки люди безкоштовно здають. Мені то що, платіть, як зайві гроші є