Український президент Володимир Зеленський спростував дані видання WSJ про те, що ЗСУ втратили на війні вже 80 тисяч військових.
"80 тис. втрат українських військових - це брехня. Реальна цифра набагато менша. Суттєво", - підкреслив він.
_потужная_• 21 сентября 2024
Наш друг из ритуалки так хорошо ещё никогда не жил. Из этого делаю выводы для себя.
Ответ дляИошши
Просто взять калькулятор и поделить 80 тыс на количество городов, даже без поселков и сел, неужели он считает нас зомби
Ну чого зразу зомбі, серіал піпл схавав, вибрали Вову в президенти, схавали то що до влади прийшли всі його друзі, куми, кварталовці, три роки дивилися і підмахували всяким депутатам з партії слуг типу продай собаку, заплати за газ, їли шашлики в травні, проїбали всяку підготовку до війни, вже третій рік майже перемагаєм, в марафоні всі герої, а тут має оголосити що втрати української армії величезні? То не зомбі, просто нас всіх мають за біомасу, якій можна кинути якусь кістку типу перейменування чергової вулиці і дальше робити що хотіти.
Ответ дляголик82
👏👏👏