КинДза• Изменено 22 сентября 2024
Яка сукня на випускний вам подобається більше?
4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
В червоній мені нюанси не подобаються.
Результат:
вже голосів:
279 (41.89%)
Червона
115 (17.27%)
Результат
115 (17.27%)
Інше в коментарі
97 (14.56%)
Айворі
60 (9.01%)
Блакитна
Мишка-шалунишка• 22 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Люди, ви читаєте автора?
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Лєру Мандзюк послухайте, вона доступно розказує))
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Ну там же не одні цигани живуть. Ви прям так все Закарпаття одним стереотипом сприймаєте?
рукиЖимолости• 22 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
А на фото суконь є циганські?
Покажіть
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Люди, ви читаєте автора?
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Дякую що підкреслили.
Бо щось всі ігнорують. А я все чекаю, коли про регіон буде?
Щоб думки не було повертатися сюди знову)
Organic• 22 сентября 2024
Сейчас такое носят?
В том году был выпускной 4 класс. Дети пошли в боулинг, все были одеты повседневно, там бегали, прыгали, танцевали. Не представляю в таких платьях)
А мальчикам тогда что? Костюм тройка и туфли пенсионера?
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Люди, ви читаєте автора?
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Це Закарпаття!
Там інші традиції
Та всюди в таких сукнях водять.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Автор, какой формат выпускного? Где она будет в этом платье?
У моего ребенка был выпускной в загородном ресторане, с аниматорами. Все дети были в удобной одежде, в которой можно на траве валяться, не боятся порвать или облить. Но одну девочку привели в похожем платье, через 15 минут со слезами поехали переодеваться.
Дітям аніматори вже були не цікаві на 9 років, я робила ДН.
Аніматори наврядчи будуть.
Самі діти бігатимуть, їм самим з собою цікавіше ніж з аніматорами. Там гойдалки, альтанки, таке.
Ну я точно ще не знаю…
Побачимо як буде.
Аніматори наврядчи будуть.
Ну я точно ще не знаю…
Побачимо як буде.
Мишка-шалунишка• 22 сентября 2024
Ответ дляOrganic
Сейчас такое носят?
Вот такие для мальчиков
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Та всюди в таких сукнях водять.
Девочек 10-11 лет? Где это везде?
Невидимка• 22 сентября 2024
Це ж що за випускний з такими сукенками, які обираються за рік?! Після четвертого класу 😆🤦
рукиЖимолости• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую що підкреслили.
Ви це сприйняли, як образу?
Даремно
Просто люди з центру і сходу, не розуміють, для чого на пару годин брати ошатну сукню
Ви ж бачите відповіді
Ну і побачите, в чому всі однокласниці прийдуть
Даремно
Ви ж бачите відповіді
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляOrganic
Сейчас такое носят?
А ви не бачите, що тут показують дорослі? Носять всяке
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Девочек 10-11 лет? Где это везде?
В Одесі, Києві і так далі
Ацетилсалициловая кислота• 22 сентября 2024
Я более чем уверена, что в конце 4-го класса ваша девочка в сторону принцессных платьев и не посмотрит. В таком возрасте вкусы меняются молниеносно) Поэтому не торопитесь выбирать.
ЗаведУющая• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Та вибираю, але також як для маленьких. Не знаю
В садок некст купували
Так ваша донька й є маленька
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
В Одесі, Києві і так далі
Никогда не видела. Я в Черкассах и в Киеве . Девочек 10-11 лет вообще в платьях не вижу. Тем более в таких детских. Ни на каких выпускных , праздниках и тп.
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Автор в теме выше (спрашивает где купить платье ) пишет ,что у них выпускной будет в ресторане и принято нарядные платья и прически
Мои сыновья в 11 и 6 классах ,на выпускной в 4 классе такого и близко не было . Скажу даже ,что у старшего в 9 классе все было намного скромнее у девочек.
В доньки випускний був(ну як випускний, вручили атестати в укритті), то дівчатка прийшли в скромних звичайних платтях або темних юбках і блузках, 9 клас закінчили
ЗаведУющая• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую що підкреслили.
Щось ви вже п´яту сторінку обіцяєтеся піти й ніяк не підете
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ви це сприйняли, як образу?
Даремно
Ви ж бачите відповіді
Даремно
Ви ж бачите відповіді
Дякую ❤️
Однокласниці булуть в такому ж. Але вибирати най-най ошатнішу не хочу звісно. Хотілося б просто і зі смаком. Але і не найпростішу.
Звісно ми нічого не обрали. Дитині показала просто щоб розуміти куди рухатися. Якби обрали, теми б не було. А навіщо?
Шукаємо далі..
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
В ІГ повно. Які вони дитячі
Дама с собачкой• 22 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Удалено администрацией...
Полегче на поворотах. А то в своём глазу бревна не видите.
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
В ІГ повно. Які вони дитячі
Где?
Покажите девочек 10-11 лет в таких платьях?
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Можливо)
Я принцесне і не хотілаб. Але і не резервед.
Резервед, зара вона носить просто в школу.
Я розумію що скоро буде період чорного безформрвого одягу і світшотів)
Поки ще час не прийшов то хотілося б в гарну сукню нарядити) а там побачимо)
Вмію заміряти найкраще• 22 сентября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Это будет не выпускной (мляяя, в 4! классе), а свадьба века.
Не будем мешать людям сходить с ума.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Тема ще активна, я ще сподіваюся конктруктивні відпові почитати. Вони є, 1 з 10. Потім піду, не хвилйтеся сильно
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Где?
Так зараз немає випуских. Всі так дивуються, ніби сукні нарядної не бачили
Сундучок с каникулами• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Даже в небольшом городе сейчас девочки 10-11 лет такое не наденут.
Може у автора принцеса.
У доньки в класі є дівчинка, яка ходить або в таких сукнях, або в стилі аніме (сукня в складку, гольфи і т.д.). На виїздний квест єдина прийшла в сукні. Так і ганяла в ній по лісу. Правда порвала і забруднила, але вона сама хотіла бути в сукні.
Всі інші в класі оверсайз і все як молодь носить. Найкрутішою для дітей виявилась футболка дівчинки ’знята з дідуся’
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую ❤️
Шукаємо далі..
Найкраще, що можна зробити, взяти доньку за руку і рітипомвряти щось. Моя категорично кричала, що плаття носити не буде, десь з 12 до 15 років, а цією весною попросила допомогти вибрати плаття, бо ходить в церкву з подружкою, їм захотілося так вдягатися. Після примірки десь 20 суконь знайшли найкраще. Не повірите, в магазині секонду, люкс, була знижка, все по 150 грн.
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Я не для грязи
Понимаю ,что у вас все будут так одеты и вы не приведете единственная дочь в шортах и футболке
Скорее всего небольшой город у вас
В Києві дівчата в сукнях на випуск 4 класу.