КинДза• Изменено 22 сентября 2024

Яка сукня на випускний вам подобається більше?

4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
Результат:
вже голосів: 666
279 (41.89%) Червона
115 (17.27%) Результат
115 (17.27%) Інше в коментарі
97 (14.56%) Айворі
60 (9.01%) Блакитна
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Так зараз немає випуских. Всі так дивуються, ніби сукні нарядної не бачили
Вы ж написали что в ’иг’ есть такие фото.
И нет и до войны не было на выпускных в 4ом классе таких платьев.
Вмію заміряти найкраще• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Чомусь вона лідирує по результатах
То селяне и педофилы зашли в тему
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Так зараз не період випускних. Весною було багато.
В вас не було, а в інших було
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Може у автора принцеса.
У доньки в класі є дівчинка, яка ходить або в таких сукнях, або в стилі аніме (сукня в складку, гольфи і т.д.). На виїздний квест єдина прийшла в сукні. Так і ганяла в ній по лісу. Правда порвала і забруднила, але вона сама хотіла бути в сукні.
Всі інші в класі оверсайз і все як молодь носить. Найкрутішою для дітей виявилась футболка дівчинки ’знята з дідуся’
Так автор пишет что типа все в таких будут. Для меня это странно.
У меня двое детей 13 и 11 лет, дочь как раз только закончила 4ый класс.
И я отлично знаю как одеваются девочки такого возраста.
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Можливо)
Я принцесне і не хотілаб. Але і не резервед.
Резервед, зара вона носить просто в школу.
Я розумію що скоро буде період чорного безформрвого одягу і світшотів)
Поки ще час не прийшов то хотілося б в гарну сукню нарядити) а там побачимо)
Знаю дівчинку, яка на випускний після 11 класу вдягла брючний костюм, наче червоний. Донька куми теж в 11 сказала, що плаття буде коротке в тільки чорне Так що у Вас ще пару варіантів є.
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
В вас не було, а в інших було
При чем тут сейчас? Конечно в сентябре нет никаких выпускных и только автору от нечего делать дома пришла идея искать платье на июнь ещё и дочку Сейчас напрягать выбором платья
Белая и пушистая• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дітям аніматори вже були не цікаві на 9 років, я робила ДН.
Аніматори наврядчи будуть.
Самі діти бігатимуть, їм самим з собою цікавіше ніж з аніматорами. Там гойдалки, альтанки, таке.
Ну я точно ще не знаю…
Побачимо як буде.
Смотря какие аниматоры.
Сами себе - это скучный выпускной. Детей должен кто-то занимать. А так они будут тыняться по территории.
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Але ж ви не мусите брати в цьому участі.
Автор хоче зараз, має право
Всюди влазю• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую ❤️
Однокласниці булуть в такому ж. Але вибирати най-най ошатнішу не хочу звісно. Хотілося б просто і зі смаком. Але і не найпростішу.
Звісно ми нічого не обрали. Дитині показала просто щоб розуміти куди рухатися. Якби обрали, теми б не було. А навіщо?
Шукаємо далі..
Ви все правильно пишете. Але в якому місці простота і смак у цих сукнях? Вони застарілі і ....не можу навіть слова підібрати...якісь дурнуваті.
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
У всі по різному.
Всюди влазю• 22 сентября 2024
Якщо вже хочете рюші і кружева, то обирайте хоча б без відкритих плечей і корсетів.
фан L.O.S.T.• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Чомусь вона лідирує по результатах
Я думаю, якби Вам щось з цього подобалось, Ви б не питали. Червоний колір гарний, але багато згодні зі мною, вульгарно.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Воно для садочку..
У нас в салку така була.
Всюди влазю• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Воно для садочку..
У нас в салку така була.
А те, що ви вибрали для школи? Вони скоріше для ролевих ігр збоченців.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, не питала б. На всі 100 не подобаються. Але вульгарного нічого не бачу
Отчебучкина• 22 сентября 2024
Боже отцепитесь от ребенка! Пусть
Одевает что хочет и учится принимать решения самостоятельно!
Ні грама• 22 сентября 2024
Две последние для утренник в садик-фея, снежинка, белоснежка
Ні грама• 22 сентября 2024
Из всего что вы показали-красная, остальное то трындец
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Пишуть зверху що для рольових ігор збоченців 😂
Я вже заплуталася, дівчата
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тільки не червоний, і так його багато зараз!
В СССР було забагато
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Я вже заплуталася, дівчата
Красную берите,тем более ребенку нравиться.
Мамин тріль• 22 сентября 2024
Капець відповіді🙄
Гляньте міні квіні в інстаграмі, може вам сподобається якась з суконь. Червона гарна, решта з рукавичками для менших діток мені здається
Аристократка-тунеядка• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую ❤️
Шукаємо далі..
У мене дві доньки, молодша в 3 класі. Ні їй, ні мені ваші варіанти суконь не сподобались. Сукні ’крінж’ сказала б донька. Шукайте ще.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну якщо вже ваша донька так сказала, тоді треба шукати.
Такі експерти
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Такі експерти
А Ваша тільки червоне хоче? Скажіть, що ви не проти, просто подивитеся інші варіанти з нею.
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Нафіга то в 4 класі ?
Краще любий зручний одяг і цікаву програму дітям замовити з іграми і сюрпризами чи поїздку
Жесть
Цікава програма йде після школи. А спочатку в школі вони в актовому залі прощаються з початковою школою, вчитеоем, ставлять програму для батьків і там діти у святковому. А потім йдуть гуляти у звичайному одязі.
У нас так було до війни на випускному. Офіційна частина в школі, де і батьки і діти у святковому.
ЯяяКакаджамбо• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Я тоже не знала.
Ни у сына ни у дочки не было.
У сына был, все были в джинсах. И девочки и мальчики
Сундучок с каникулами• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Ну може автор живет с маленьком населенном пункте, где это повод хоть куда-то выйти и одеться нарядно.
Аристократка-тунеядка• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Такі експерти
Автор, вам вже багато раз написали, що купуйте те, що подобається саме вашій доньці. Моя вдягає тільки те, що їй подобається, а старшій в свій час я до років 9-10 сама все вибирала. Із ваших варіантів червона сукня найкращий варіант, інші ну таке, не для 4 класу.
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Можна подумати в великих містах постійно ходять в театри чи на інші заходи в нарядному