КинДза• Изменено 22 сентября 2024
Яка сукня на випускний вам подобається більше?
4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
В червоній мені нюанси не подобаються.
Результат:
вже голосів:
279 (41.89%)
Червона
115 (17.27%)
Результат
115 (17.27%)
Інше в коментарі
97 (14.56%)
Айворі
60 (9.01%)
Блакитна
Аристократка-тунеядка• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Цікава програма йде після школи. А спочатку в школі вони в актовому залі прощаються з початковою школою, вчитеоем, ставлять програму для батьків і там діти у святковому. А потім йдуть гуляти у звичайному одязі.
У нас так було до війни на випускному. Офіційна частина в школі, де і батьки і діти у святковому.
Скрізь по-різному. У старшої до війни випуск в 4 класі був простіший, без цих нарядів. Вони класом їздили в зоопарк 12 місяців під Києвом, + обід. І ще був пікнік на природі з піцами, різними іграми. Все без батьків, вчитель і діти.
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так скрізь по різниму, тому дивують коментарі. Я в місті живу, у нас в ліцеї всі дії проходять в актовому залі , де діти готую програми разом з вчителем музики і вчителем хореографії.
Дивують коментарі з обсиранням автора.
Якщо хочуть батьки свято -хай роблять собі і дітям.
Дивують коментарі з обсиранням автора.
Ні грама• 22 сентября 2024
Дивують коментарі, що навіщо та святкова частина, а ось наші діти в боулінг ходили, на розваги.
Ваші діти розваг не бачать? Чи їх зараз мало у сучасних дітей? Піци, кінотеатри, макдональдси, віртуальні реальності, квести - це буденні активності для дітей зараз.
Да, хай на тому випускному покажуть батькам свої таланти, готуються до нього. Батьки сльози пускають. Це ж так мило
Встигнуть погуляти, ще ваші діти. Далі більш дорослими їм вже вальс западло на випускному буде танцювати.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляМюллерная
Всі просто жах. Старе-мале
Старе-мале то як зрозуміти?
Не пириживай• 22 сентября 2024
Вместо того, чтоб послушать дочь и купить на ЕЕ ПРАЗДНИК то платье, которое нравится ей, вы спрашиваете совета левых тёток, каким и вы, и ваш ребенок пофиг. Да ещё при этом выставляете на голосование платье, которое не нравится ни вам, ни дочке. Вы там вообще ку-ку?
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Таке ще хтось проводить?
Вподобайден• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Всі будуть в отакому, і моя «краще в зручному»
Ну прикольно. Вона буде дуже щаслива.
А чому всі в такому? Зазвичай кінець молодшої школи відмічають десь в квест-кімнатах. Ви, я так зрозуміла, будете на природі. Ці сукні якось не пляшуть зовсім для природи.
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Можна подумати в великих містах постійно ходять в театри чи на інші заходи в нарядному
Ну как бы да. В лосинах, спортивных костюмах и тапках в халате не ходят в театр.
Вы там когда были последний раз?
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляВишня на торті
Таке ще хтось проводить?
Чисто логічно як я маю вам відповісти?
ПАЦАНКА О• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
А в каком вы городе что выпускной в 4ом классе есть и в ресторане и в таких платьях?
Вот и у нас, Киев, будет выпускной в 4 классе. Я в шоке,если честно! Сколько расходов и это когда война, и есть куда задонатить! Альбомы подбирают, ресторан, понятно и наряды, и подарки учителям. Какой бред🫣Можно же просто торжественную часть и по соку с пироженкой.
Пампушечка• 22 сентября 2024
В мене хлопці, але підписана у вайбері на групу магазину дитячого одягу, де власниця виставляє святкові сукні, коли сезон. То я одним оком піддивляюся =) Як на мене, фото 1-4 гарні сукні (укр. ТМ Suzie), але моделі з оголеним плечем в них також є (фото 5) - мабуть, тренд 🫣
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляНе пириживай
Слухайте, я не ку-ку.
Я очікувала почути «червоне гарне, але підкотана спідниця не подобається»
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Або «друге плаття подобається, можете схожі подивитися в магазині &@₴)»
Або «мені не подобаються, але мені подобаються такі. Можливо покажете дитині, а обирати їй»
Ну і тд
Напевно за рік без порадниці я вже забула які тут будуть відповіді)))
Звісно дитині обирати, але можливо накидали б варіантів розглянути. Порад, нюансів.
А… ох…
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Ну і тд
А… ох…
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви своїм коментарем тьоткам картину світу зараз поломали. Вони вражені, що є святкова частина в школах та й ще в місті, а не в селі у циган
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Свої таланти діти показують на концертах в музичній школі, наприклад. На спортивних змаганнях, виступами з танцювальними колективами.
Нащо в школі ці вірші-пісні та по протоколу утрєнік? Діти того не хочуть, їм не цікаво. Вони хочуть бігати, грати у мʼяч та стрибати. А не сидіти як на партзборах
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Бо буде концерт, урочиста частина, фото. А потім хто в чому хоче на природі
Не пириживай• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Слухайте, я не ку-ку.
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Ну і тд
А… ох…
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Ну і тд
А… ох…
Купите ребенку то платье, которое нравится ЕЙ каким бы оно ни было!
Но нет, у вас в крови колхозная привычка думать о том, а шо скажуть люды
ТихоЯ• 22 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
А что в 4 классе отмечают выпускной в таких платьях ?
У меня тоже дочка в 4-м классе.
Також читаю і думаю: я щось пропустила в батьківському чаті.... малий також в 4 класі
Кокосиха• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Так и автор этого комента поражена.
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Так и автор этого комента поражена.
То неважно 😂
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы там когда были последний раз?
Першого вересня була в опері в Відні. Раз в місяць ходжу в Україні
Вчора була на весіллі, в суботу йду на ювілей.
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Слухайте, я не ку-ку.
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Ну і тд
А… ох…
Або «ті бантики зайві»
«Можливо його рожевим пошити? Фуксію?»
Ну і тд
А… ох…
Ви не ку-ку.
Я нещодавно тут про аварію писала, як постраждала сторона, типу поділилася своїми хвилюваннями. То мене винуватою на порадниці зробили, типу сама винувата, ти що не бачила. І це мене підрізав неадекват. Тут люди часто під анонімами самоствержуються
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Трохи почекайте, після нового року активніше все буде.
Вподобайден• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Ну это же немного странно, чтобы дети к СВОЕМу выпускному готовили шоу-программу для учителей и родителей. Это если бы Вы к отпуску устраивали концерт для дирекции предприятия
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
Какая-то мамка вспомнит, что давно каблуки не вышуливала свои. И начнется: детямнуженпраздник! Лимузины, рестораны, анимация из диснейленда
И сам Нолан сценарий пишет
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляВишня на торті
Протесту серед дітей нашого класу не бачила. Як і серед батьків. І так це було мило, бо вони обирали самі собі. Мій в міні спектаклі був,готувався сам, я не знала. Тому своє фє своїй диті показуйте
Якщо батькам нічого не цікаво то і дітям так само
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
И там люди пришли в халатах, спортивных костюмах и в тапках как с огорода?
Не пириживай• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Ви не ку-ку.
Я могу то же самое и без анонима написать. Что автор зависима от мнения чужих людей настолько, что оно ей важней, чем мнение родной дочки. Вы с этим не согласны? Хотите аргументировать?
Или пришли сюда просто жертву из себя построить, рассказав о своей ситуации, которая вообще ни к месту?
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
А чому дітей треба залишати свята?
Ми донатимо, одне одному не мішає. Багато батьків дітей на війні. Але вони хочуть свята для своіх дітей.