Клевотница• 23 сентября 2024

Скільки заробляє майстер манікюру в салоні або сам на себе? Хотіли би працювати?

Поросенка• 23 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
та оце ж, потім родичам гемор, житло продавали усе, кредити, самогубства жах
Ні. Такого у нас не було.
То і ігрових апаратах. А це букмекерська: поставити 100 грн на футбол, теніс чи бокс.
Був жахливий випадок що касирша з іншого відділення поклала 2000 дол ставку і програла. Батьки якось вернули, а вона знову…
Напевно клала на щось таке що здавалося 100% зайде. А ні..
а з клієнтами нічого такого не було. Вони приходили з пивом подивитися матч, кричали вболіваючи, ставили ставки (адекватні більш менш) і додому.
Поросенка• 23 сентября 2024
А в апаратах ігрових я чула, що хати продавали, так. Або відбирали в них.
Люди хочуть легких грошей, але цей бізнес наживається на них, це треба усвідомлювати. Що шанси вийграти сильно менші ніж програти.

Але таких бізнесів багато.
Продаж алкоголю - те саме. Скільки горя в сім‘ях? ..
автор Клевотница • 23 сентября 2024
Ответ дляПоросенка

Але таких бізнесів багато.
алкашка зло
Напланетянка• 23 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Мабуть від майстра залежіть. Я по роботі маю спілкування з декількома.
Одна працює на себе, знімаю в парі з майстром перукар приміщення. Ціни як у всіх. матеріал так собі. Робота так собі. Вона ще майстер з часів 90, нічого новенького не сприймає. Люди ходять. Дохід , грубо говоря, мінімальний. Це з її слів. Кредитка їй допомогає. Нічого не міняє, така людина. Пливе по течії.

Друга майстер працює в салоні, центр Києва. Це відома мережа салонів. З 9 до 21 на праці. Матеріал із новітніх. Всякі техніки роботи з останніх. Регулярно курсі та ознайомлення. 18-20 має стабільно. Перед святами трошки більше. Хозяйка регулярно вітає зі святами її і родину її (там усіх майстрів любить хозяйка). Але є і мінуси: якщо надо вийти для постійного клієнта в 6 ранку, то треба вийти і адміну, і майстру. Якщо треба о 22 ногітки, то клієнту будуть ногітки. Там ще є маленькі мінуси, але знаю, що потрапити для роботи в цю мережу салонів, треба добре постаратися.

Ще є майстер в спальному районі, працює 60/40. Отримує свої 8-10, біля дома. Клієнти постійні.
Думаю, вони недоговорюють, 18-20 мало для центру, це взагалі потрібно мало працювати)
черная мамба• 24 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность

у вас рабочее время и режим не соответствует з.п. 12 часов в день. 20 раб дней. 20 тыс з.п. 1000 в день? при условии выхода в 6 и 22?
Сунуся в чужі справи• 04 октября 2024
Ответ дляБілка в колесі
Київ. Працює майстер за 40%, офіційно не оформлений, ніяких відпусток і оплачуваних лікарняних, ні привітань з днем народження... Так само більшість перукарів.
Навіщо пишуть офіційне працевлаштування в об´яві неясно, нікого не хочуть офіційно працевлаштувати.
доброго здоров´я. якщо Ви кваліфікований майстер будемо раді Вас офіційно працевлаштувати у нас https://www.instagram.com/turmalin.studio/. завітайте
Сунуся в чужі справи• 04 октября 2024
Ответ дляMs. Искренность

мабуть друга прибідняється. наші майстри впевнено заробляють від 35 000 грн. а якщо працюють більше 15 змін (з 10ї до 20ї), то й більше 40 000 грн. https://www.instagram.com/turmalin.studio/ за вихід о 6й ранку подвійний прайс і оплата майству відповідна.