Домашка• сегодня в 01:56
4 рейх в СРСР
Усі чули про Третій рейх хоча б поверхнево. Страшний режим Гітлера і його посіпак. А от чи усім відомо, що існував і "Четвертий рейх"? Причому в Радянському Союзі. Причому саме під час війни з нацистами (1942-1943 рр).
Кілька учнів елітної 175-ї московської школи, діти радянських високопосадовців, створили підпільну нацистську організацію під назвою "Четвертий рейх". Про неї стало відомо випадково – після того як покінчив життя самогубством його "фюрер", Володимир Шахурін, 15-річний син наркома авіаційної промисловості СРСР.
Членами "Четвертого рейху" були:
- сини одного з найближчих сталінських "соратників", члена Політбро ЦК ВКП(б), заступника Ради Народних Комісарів і за сумісництвом наркома Зовнішньої торгівлі СРСР Анастаса Мікояна - Серго та Іван;
- син секретаря Мікояна - Леонід Барабанов;
- син сестри дружини Сталіна Надії Аллілуєвої Леонід;
- син найближчого соратника Ворошилова генерал-лейтенанта Рафаїла Хмельницького - Артем;
- син академіка Олександра Бакулєва (друга сталінського секретаря Поскрьобишева) Петро;
- син заступника голови Держплану СРСР Петра Кірпічнікова Фелікс;
- донька радянського дипломата високого рангу Костянтина Уманського Ніна;
- син знаменитого американського підприємця, агента Комінтерну і довіреної особи Леніна Арманда Хаммера.
Кілька учнів елітної 175-ї московської школи, діти радянських високопосадовців, створили підпільну нацистську організацію під назвою "Четвертий рейх". Про неї стало відомо випадково – після того як покінчив життя самогубством його "фюрер", Володимир Шахурін, 15-річний син наркома авіаційної промисловості СРСР.
Членами "Четвертого рейху" були:
- сини одного з найближчих сталінських "соратників", члена Політбро ЦК ВКП(б), заступника Ради Народних Комісарів і за сумісництвом наркома Зовнішньої торгівлі СРСР Анастаса Мікояна - Серго та Іван;
- син секретаря Мікояна - Леонід Барабанов;
- син сестри дружини Сталіна Надії Аллілуєвої Леонід;
- син найближчого соратника Ворошилова генерал-лейтенанта Рафаїла Хмельницького - Артем;
- син академіка Олександра Бакулєва (друга сталінського секретаря Поскрьобишева) Петро;
- син заступника голови Держплану СРСР Петра Кірпічнікова Фелікс;
- донька радянського дипломата високого рангу Костянтина Уманського Ніна;
- син знаменитого американського підприємця, агента Комінтерну і довіреної особи Леніна Арманда Хаммера.
6
3
автор
Домашка
• сегодня в 01:57
В обвинувачуваному висновку говорилося:
’Учасники організації у своїх бесідах вихваляли німецько-фашистську армію і німецько-фашистських лідерів. Учасникам організації були присвоєні звання, запозичені у німецьких фашистів: ’рейсхфюрер’, ’фельдфюрер’ і ’фельдмаршал’, а саму організацію було названо ’Четвертою імперією’.
У бесідах між собою учасники організації обговорювали питання про способи ведення пропаганди, спрямованої на підрив радянського ладу, повалення після війни Радянської влади. Поведінка учасників організації тим більш злочинна, що вона мала місце в умовах Великої Вітчизняної війни, коли увесь радянський народ напружує свої сили в боротьбі з німецьким фашизмом’.
Якби то були звичайні діти зі звичайної школи, для них з такими звинуваченнями усе б закінчилося одним – ’вишак’ без оскарження. В СРСР стріляли за менші гріхи. Тим паче, що їм було вже по 15 років. Батькам теж би мало не показалося.
Але ці тінейджери були незвичайними і зі школи незвичайної. Тому, потримавши трохи ’для науки’ у в’язниці, товариш Сталін наказав цих – як він висловився – ’вовченят’ вислати
’…у різні міста Сибіру, Уралу і Середньої Азії терміном на один рік під поручительство батьків’.
І да - ця історія свідчення того, що московський комуно-більшовизм і нацизм практично брати-близнюки. Що зараз і проявляється. СРСР давно немає, а нашадки шахуріних-мікоянів-уманських усе ще при владі.
’Учасники організації у своїх бесідах вихваляли німецько-фашистську армію і німецько-фашистських лідерів. Учасникам організації були присвоєні звання, запозичені у німецьких фашистів: ’рейсхфюрер’, ’фельдфюрер’ і ’фельдмаршал’, а саму організацію було названо ’Четвертою імперією’.
У бесідах між собою учасники організації обговорювали питання про способи ведення пропаганди, спрямованої на підрив радянського ладу, повалення після війни Радянської влади. Поведінка учасників організації тим більш злочинна, що вона мала місце в умовах Великої Вітчизняної війни, коли увесь радянський народ напружує свої сили в боротьбі з німецьким фашизмом’.
Якби то були звичайні діти зі звичайної школи, для них з такими звинуваченнями усе б закінчилося одним – ’вишак’ без оскарження. В СРСР стріляли за менші гріхи. Тим паче, що їм було вже по 15 років. Батькам теж би мало не показалося.
Але ці тінейджери були незвичайними і зі школи незвичайної. Тому, потримавши трохи ’для науки’ у в’язниці, товариш Сталін наказав цих – як він висловився – ’вовченят’ вислати
’…у різні міста Сибіру, Уралу і Середньої Азії терміном на один рік під поручительство батьків’.
І да - ця історія свідчення того, що московський комуно-більшовизм і нацизм практично брати-близнюки. Що зараз і проявляється. СРСР давно немає, а нашадки шахуріних-мікоянів-уманських усе ще при владі.
4
1
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 05:38
После Зеленского останется один черный костюм, черные кроссовки и один Миндич. Человек не для себя живёт, для других.
5
1
1
1
ДолькиКабана• сегодня в 07:16
Ответ дляДомашка
А ви знали про це?
А Вы знали про нацистской организации в Британии, США? Когда Гитлер был успешен, ним восхищались многие.
3
1
вАлнуюся сильнА• сегодня в 07:55
Автор, а Вы знаете, что через 60/70/80 лет, будут говорить о нынешней Украине наши потомки?
1
1
А поговорить?• сегодня в 08:32
Стайка подростков Почему так серьёзно к этому отнеслись к этой организации
1
автор
Домашка
• 2 часа назад
Ответ дляdf364tye3
знали ,,,
много чего было ,,,
перед законом все ровны , по этому от части и был хх съезд ,,, культ личности и пр , брехня ,,,
после , появилась номенклатура не прикосновенность ,,,
течении тридцати лет , все сгнило ,,,
«Я солдата на фельдмаршала не меняю»
много чего было ,,,
перед законом все ровны , по этому от части и был хх съезд ,,, культ личности и пр , брехня ,,,
после , появилась номенклатура не прикосновенность ,,,
течении тридцати лет , все сгнило ,,,
«Я солдата на фельдмаршала не меняю»
Всі рівні, це коли безвинних стріляли, а дітей прихвостнів милостиво простили? Дивна рівність. Що там з 54 статею?
автор
Домашка
• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
После Зеленского останется один черный костюм, черные кроссовки и один Миндич. Человек не для себя живёт, для других.
Чого один міндіч?
Нікуди не дінуться яйця по 17 грн за 1 штуку, вкрадена ермаком гуманітарка.
Подаровані тимошенку 50 позашляховиків.
І вкрадені мільярди доларів Зеленським и Ко.
Нікуди не дінуться яйця по 17 грн за 1 штуку, вкрадена ермаком гуманітарка.
Подаровані тимошенку 50 позашляховиків.
І вкрадені мільярди доларів Зеленським и Ко.
автор
Домашка
• 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
А Вы знали про нацистской организации в Британии, США? Когда Гитлер был успешен, ним восхищались многие.
Знаемо, так восхіщалися що Британія з 1938 в війну з Німеччиною вступила.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу