Дон Пэдро• 24 сентября 2024
Варіанти вступу після 9 класу, Київ
Вітаю, колеги
А підкиньте, будь ласка, ідею. Донька в 9 класі. Спочатку думали йти далі в 10, а тепер їй спало на думку вступати після 9. Бо розбігаються всі її друзі, плюс уходять пара улюблених вчителів.
А от куди точно хоче йти - не знає, питає мене. А я ще не моніторила це питання, не знаю, що їй порадити.
Вона любить хімію й біологію, але не хоче в медицину, скоріше подобається агро сфера. І добре дається математика.
Я агітую на бухгалтера, але вона щось не впевнена.
Може у когось діти чи знайомі вступали нещодавно. Що ще можна розглянути? Цікавить Київ.
Дякую всім заздалегідь.
Единая страна!• 24 сентября 2024
А в якому районі зручно?
Я десь бачила інформацію про коледж від аграрного університету. Це десь у районі Голосіївського лісу.
Взагалі є декілька ліцеїв з поглибленим вивченням хімії та біології, якщо все-таки їй треба ще час, щоб визначитися.
Хімія ще потрібна для інститутів типу харчової промисловості, харчових технологій.
Якщо ж подобається вчителювати, то нехай йде у педагогічній, вчителів хімії дефіцит по Києву.
Дон Пэдро
• 24 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
А в якому районі зручно?
Ми біля м. Позняки живемо, то в принципі будь-який район підійде.
Дякую за ідеї, подивлюся.
Бо мене вона в п´ятницю прям з колії вибила. Прийшла і ’радує’, що в 10 клас не хоче, а хоче кудись вступати
Дякую за ідеї, подивлюся.
Дон Пэдро
• 24 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
в стоматологію дуже раджу
Донька в свій час дуже багато часу в лікарнях провела. Тепер все, що стосується медицини, у неї відразу викликає(
А так згодна, це було б прекрасним варіантом.
Ластоноша• 24 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Зубной техник
скажіть будь ласка, у вас є досвід з цією спеціальністю?
Единая страна!• 24 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Дякую за ідеї, подивлюся.
Якщо надумає все-таки йти до 10 класу, розгляньте Технічний ліцей.
Далекувато, на Тампере, це трамвай 8 та 27 до Дарницької площі і ще пішки хвилин 15.
Але там чудово викладають хімію, цікаво, є класи хіміко-біологічні. Математика теж глибше, ніж у звичайній школі, навіть у хіміків. Вступні іспити у червні.
До вас близько Наукова зміна, якщо хочете, спитаю, що там про хімію скажуть, там діти подруги вчаться.
От про коледжі з того боку не знаю нічого :(
Единая страна!• 24 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Фармацевтика теж нецікава?
Дон Пэдро
• 24 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую за ідею!
Дон Пэдро
• 24 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Фармацевтика теж нецікава?
Фармацевтику скоріше я не дуже розумію. В плані того, що куди потім йти працювати? Тільки в аптеку? Хоча я може просто не розібралася в цьому питанні.
Единая страна!• 24 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Хіміки треба у фармацевтичні компанії. Виробництво ліків.
Але не скажу, що там працювати мед.
Україна понад усе!• 24 сентября 2024
Автор, якщо дитина претендує на бюджет в внз, то краще йти в 10 клас. Якщо контракт, коледж вам діла не зіпсує.
Дон Пэдро
• 25 сентября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Там треба вміти ліпити
Ліпити вміє
Вона в художку ходила, там ліплення було
Дон Пэдро
• 25 сентября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Поки вона налаштована йти до коледжу, отримувати спеціальність і йти працювати. Що буде далі - не знаю. Для мене зміна її планів і настроїв і так сюрпризом стали
Я не хочу сильно їй щось забороняти, хочу тільки плавно скорегувати, щоб хоча б обрала спеціальність, яка потім доход буде приносити.
Мені батьки в свій час заборонили піти після 9, віддали після 11 в ВНЗ, який самі обрали. А толку від цього? Щастя і успішності мені це в житті не добавило, бо відправити інтроверта навчатися на вчителя - це було геніально
То ж я не хочу, щоб моя донька мені докоряла, що я їй життя зіпсувала.
Україна понад усе!• 25 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Тоді коледж - хороше рішення. Успіхів!
Дон Пэдро
• 25 сентября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тоді коледж - хороше рішення. Успіхів!
Дякую