Сиренькая• 25 сентября 2024

Ви вже бачили нові цифри за загибель військового ?

2 млн , с 15 млн …. Я розумію що 15 млн це мабудь дуже багато , і загинуло багато але ж …. Це якесь знущання (((
Ирина-bbd0• 25 сентября 2024
Ответ дляAlita888
Де ви це все берете???
15 млн за загиблого військовослужбовця або поліцейського
2,15 млн за загибель добровольця, який не був оформлений в жодній із військових структур
В методичках новых
Автор.покажитесь нам

vikaS• 25 сентября 2024
Ответ дляКубик Рубика
И тогда людям не платят ничего?
В моём городе часто видела новость ,что приехал в отпуск и не выдержало сердце
Мой знакомый был в АТО. Прошел ад.
Умер в 39 лет от сердечного приступа дома, в 19 году.
Ему было 39 лет.
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
Недавно підняти бойові , на 70 тис
Де підняли? Які були такі і є.
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
Лучше бы профессиональных военных и силовиков на фронт отправили.
Думаєте їм можна не платити?
Дождливая• 25 сентября 2024
Ответ дляAlita888
Де ви це все берете???
Это пишут буквами. Для тих, хто невзмозі крапкою вірно відокремити розряди
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
Де підняли? Які були такі і є.
Да ні, все ж підняли
lilu1990• 25 сентября 2024
Якщо я правильно зрозуміла, то це
правильне рішення. Треба більше виплати інвалідам і власне самим діючим солдатам. Загиблі, вибачте за цинізм, можуть місяць прослужити... я би ще корелювала виплату по часу, скільки загиблий прослужив

04214• 25 сентября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Де тоді логіка? За смерть 2 млн а за інвалідність більше в рази?
В попередній редакції допущена помилка. Внесено коригування.

2,7 млн.грн - одноразова грошова допомога виплат у разі загибелі захисника чи захисниці України, - постанова Уряду

Крім того, передбачена одноразова грошова допомога в разі встановлення інвалідності внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання:

📌1, 211 млн грн - I група;
📌908 400 грн - II група;
📌757 000 грн - III група.
04214• 25 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Хіба за інвалідність не 650 грн/місяць?
Є ще разова виплата

📌1, 211 млн грн - I група;
📌908 400 грн - II група;
📌757 000 грн - III група.
04214• 25 сентября 2024
Ответ дляСиренькая
Это измения в закон?)

📌1, 211 млн грн - I група;
📌908 400 грн - II група;
📌757 000 грн - III група.
Счастливая Счастливая• 25 сентября 2024
Уряд спростив процедуру призначення допомоги в разі загибелі або інвалідності захисників. Суми виплат при цьому не змінилися!
Спочатку почитайте про те, чому хочете надати розголос, аби не виглядати при цьому глупо
промокашка• 25 сентября 2024
Ответ дляКубик Рубика
И тогда людям не платят ничего?
У соседки брата , было ранение , лечился отпустили домой там он и помер. Естественно ни о каких выплатах речь не идет , осталось четверо детей. Шел добровольцем
Alita888• 25 сентября 2024
Ответ дляДождливая
До чого ваш коментар?
Я в змозі відокремити
Загальна сума не змінилася!!!
Nikol-9a2f• 25 сентября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Це все пусті цифри на папірці. Такі самі, як обмеження і перелік хвороб, при яких людина не підлягає мобілізації, а по факту на ВЛК всі хоч завтра в космос.
Nikol-9a2f• 25 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Хіба за інвалідність не 650 грн/місяць?
О, оце вже реальні цифри
nevesтka• 25 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Какое бабло, если всех кого отлавливают, идут добровольцами? А добровольцам не положены эти выплаты
положeны.
nevesтka• 25 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
У них только контрактная армия воюет,а остальные он в Турции чилят и по миру летают . Ни кого не держат под замком, так что уймитесь и примите факт рабства
а откуда у нас в плeну срочники тогда? или то всe актeры? в Турции чилят eдeницы, остальныe голь пeрeкатная, нe за что им. нe нужно нам тут про рай на рашe рассказывать.
nevesтka• 25 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Если без вести пропавший, то платили гз плюс боевые. То есть 120 тыс. минимум. По крайней мере, раньше так было, сейчас не знаю, так как тоже большие расходы для бюджета
и сeйчас так жe.
coloritka• 25 сентября 2024
Ответ дляСиренькая
Ну я нічого не маю против людей , але багато знаю хто отримав виплати і живуть як люди
Пісец

космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Да ні, все ж підняли
І хтось вже їх отримував?
Rukkol@• 25 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Якщо я правильно зрозуміла, то це
В мене так родич загину, на першому завданні. В нього лишився 3 річний син і батьки пенсіонери. По вашому його близькі не заслуговують на виплати? Тоді логічно було б не відправляти хлопців після учебки відразу на 0.
грешница кающаяся• 25 сентября 2024
Ответ дляRukkol@
у сына лучшего друга тоже на первом боевом задании убили,после учебки.парень очень хороший,умный,ответственный.Царство Небесное воину Петру.
penuel7• 25 сентября 2024
Ответ дляпромокашка
Тобто , він демобілізувався ? Помер від поранення вдома ?
промокашка• 25 сентября 2024
Ответ дляpenuel7
З пораненням його евакуювали з поля бою , лікувався , тоді відпустили додому , помер від серцевого нападу , вдома пробув день чи два ,
penuel7• 25 сентября 2024
Ответ дляпромокашка
В моєї приятельки син на фронті помер від серцевого нападу. Контрактник, років 5 воював.То виплатили майже через рік 2 млн. , як померлому від хвороби, а не як загиблому. Там спочатку розслідування проводять.
Може ще мало часу пройшло і будуть виплати.
Муруру• 25 сентября 2024
Ответ дляRukkol@
У меня дядя так погиб, вчера получили письмо. После учебки сразу на ноль и в первые же дни в работино. Вот и нет человека. В расследовании написали был расстрелян по пути на точку, но так как тела нет считается безвести пропавшим. Никаких выплат сыну нет.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
І хтось вже їх отримував?
Так, наприклад, мій чоловік. А у Вас інша інформація? Хтось близький служить, на нулі, і не отримує?
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
А чому тіла нема, якщо на нашій території загинув, тим більше на шляху , яким на позиції їдуть? Не можуть писати, що був розстріляний, якщо тіла нема . Може в полоні, наприклад.
Муруру• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
На нуле нет возможности забрать тела. Так ответили.
Нет, расследование было. Даже раненых не вывезли с той точки, там мясорубка.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
Якщо це дорога на позиції , значить самі позиції ( окопи, зброя і тд) - попереду. Їх зразу здали і відступили? Якась дивна історія.
Поранених не вивезли, значить їхня доля невідома. Може бути полон. Тоді вважать зниклим.