Сиренькая• 25 сентября 2024
Ви вже бачили нові цифри за загибель військового ?
2 млн , с 15 млн …. Я розумію що 15 млн це мабудь дуже багато , і загинуло багато але ж …. Це якесь знущання (((
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляНічний дожор
У нас 2 знакомых погибли.
Женщину снайпер убил, когда она вытягивала раненых, другого в разведке. Они так и остались там лежать, на той стороне, на заминированной территории.
Ни тел родным, ни выплат, ничего.
хочу усіх, хто під анонімами пише, побачити без анонімів та бажано з документами!
в мене один з усіх знайомих, хто пішов добровольцями ще у 2022-му, пропав безвісти під Білогорівкою у березні цього року - 2024-го, через пару днів вже сім’я здавала днк, займалася справою поліція, контррозвідка та сбу, викликали їх багато разів
в підсумку тіло не знайшли, або може десь знайшли фрагмент, але визнали його загинувшим та виплатили кошти!
тому не треба розповідати, що ніхто не платить!
у зятя загинув побратим у 2022 році у грудні, теж виплатили усе сім’ї, командир займався, допомагав із документами,
блін, аж бісить! понаписують тут під анонімами тролі кацапські!
Ответ дляМуруру
У меня дядя так погиб, вчера получили письмо. После учебки сразу на ноль и в первые же дни в работино. Вот и нет человека. В расследовании написали был расстрелян по пути на точку, но так как тела нет считается безвести пропавшим. Никаких выплат сыну нет.
Мають нараховувати заробітню плату. Потрібно зібрати документи, щоб присвоїли статус зниклий безвісти при виконанні бойового завдання. Рідний брат чоловіка пропав безвісти в Кліщіївці.
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
В методичках новых
Автор.покажитесь нам
так ніхто не покажеться! он вже понаписували що нема компенсації, цікаво їх без анонімів побачити та з доказами!
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляДождливая
Это пишут буквами. Для тих, хто невзмозі крапкою вірно відокремити розряди
оці усі ’реальні’ треба на перевірку сбу відправити, де пруфи на закон? бо я вам теж в тг літерами напишу, це не доказ
Ответ дляолена олена
Якщо це дорога на позиції , значить самі позиції ( окопи, зброя і тд) - попереду. Їх зразу здали і відступили? Якась дивна історія.
Поранених не вивезли, значить їхня доля невідома. Може бути полон. Тоді вважать зниклим.
Да, все очень странно. Я здесь создавала тему в августе, про дядю. Вот сейчас такие факты всплывают, что мы в ах... просто. Я сама не верила в факты, что творят наши со своими побратимами на войне. Писать здесь ничего не буду, напишут что я матрёшка.
Жаль родного человека, боль утраты. Хочется, чтоб он просто был жив
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
Випадків, щоб наші з побратимами щось творили - не знаю. Там всі як одне ціле, без підтримки і злагоджених дій нікому не вижити.
Командування на відстані, так, буває дуже різне, як пощастить.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Да тут всі знатоки ) і виплат нема , і бойові не платять, і без зарплати роками служать - як почитаєш, зрозуміло, що це за риторика і звідки ноги ростуть
Ирина-bbd0• 25 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Естественно
Ох и ...........
Ответ дляолена олена
Ну это хорошо, что вы ничего плохого не знаете. Дай бог, чтоб так было у всех.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
Дай Бог! Сил нашим воїнам і Перемоги
Ответ дляRukkol@
В мене так родич загину, на першому завданні. В нього лишився 3 річний син і батьки пенсіонери. По вашому його близькі не заслуговують на виплати? Тоді логічно було б не відправляти хлопців після учебки відразу на 0.
Так, логічно не відправляти зразу на нуль. Ви все правильно написали. А поступово інтегрувати в структуру
ProstoKoschka• 25 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Где бабло будут брать. Или всех будут писать ’безвестно пропавшими’?
И окей, ещё момент: наши западные партнёры понимают же за чей счёт банкет. Щас краник прикрутят.
Так это только за погибших со званием ’герой’. А его попробуй получи
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
В частині чоловіка ніхто ще не отримував.
Всі на нулі? Яка бригада?
Може це вас не проінформували?) це ж не вчора прийняли ці доплати.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
В них нуль трохи інший, бойові вильоти
Безпілотники чи пілоти? Я не знаю, як у пілотів рахується… десантникам платять
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
Пілоти, гелікоптери
Тут не підкажу. А як взагалі бойові нараховуються в таких військах? Не годинами ж вильотів мабуть?
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Ви про що?
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
День коли були бойові вильоти, без різниці скільки, рахується, як день на нулі.
Зрозуміло… ну про доплату нехай дізнаються, думаю це всіх стосується.
Ответ дляолена олена
А чому тіла нема, якщо на нашій території загинув, тим більше на шляху , яким на позиції їдуть? Не можуть писати, що був розстріляний, якщо тіла нема . Може в полоні, наприклад.
Просто інколи не хочуть з цим паритись. Вибачте копошитись у цих трупах.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Що ви мелете… це ваш чоловік з нуля вам таке говорить?