Сиренькая• 25 сентября 2024

Ви вже бачили нові цифри за загибель військового ?

2 млн , с 15 млн …. Я розумію що 15 млн це мабудь дуже багато , і загинуло багато але ж …. Це якесь знущання (((
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляНічний дожор
У нас 2 знакомых погибли.
Женщину снайпер убил, когда она вытягивала раненых, другого в разведке. Они так и остались там лежать, на той стороне, на заминированной территории.
Ни тел родным, ни выплат, ничего.
хочу усіх, хто під анонімами пише, побачити без анонімів та бажано з документами!

в мене один з усіх знайомих, хто пішов добровольцями ще у 2022-му, пропав безвісти під Білогорівкою у березні цього року - 2024-го, через пару днів вже сім’я здавала днк, займалася справою поліція, контррозвідка та сбу, викликали їх багато разів

в підсумку тіло не знайшли, або може десь знайшли фрагмент, але визнали його загинувшим та виплатили кошти!

тому не треба розповідати, що ніхто не платить!

у зятя загинув побратим у 2022 році у грудні, теж виплатили усе сім’ї, командир займався, допомагав із документами,

блін, аж бісить! понаписують тут під анонімами тролі кацапські!

Rukkol@• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
У меня дядя так погиб, вчера получили письмо. После учебки сразу на ноль и в первые же дни в работино. Вот и нет человека. В расследовании написали был расстрелян по пути на точку, но так как тела нет считается безвести пропавшим. Никаких выплат сыну нет.
Мають нараховувати заробітню плату. Потрібно зібрати документи, щоб присвоїли статус зниклий безвісти при виконанні бойового завдання. Рідний брат чоловіка пропав безвісти в Кліщіївці.
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
В методичках новых
Автор.покажитесь нам
так ніхто не покажеться! он вже понаписували що нема компенсації, цікаво їх без анонімів побачити та з доказами!
diamond_shop• 25 сентября 2024
Ответ дляДождливая
Это пишут буквами. Для тих, хто невзмозі крапкою вірно відокремити розряди
оці усі ’реальні’ треба на перевірку сбу відправити, де пруфи на закон? бо я вам теж в тг літерами напишу, це не доказ
Муруру• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Якщо це дорога на позиції , значить самі позиції ( окопи, зброя і тд) - попереду. Їх зразу здали і відступили? Якась дивна історія.
Поранених не вивезли, значить їхня доля невідома. Може бути полон. Тоді вважать зниклим.
Да, все очень странно. Я здесь создавала тему в августе, про дядю. Вот сейчас такие факты всплывают, что мы в ах... просто. Я сама не верила в факты, что творят наши со своими побратимами на войне. Писать здесь ничего не буду, напишут что я матрёшка.
Жаль родного человека, боль утраты. Хочется, чтоб он просто был жив
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
Випадків, щоб наші з побратимами щось творили - не знаю. Там всі як одне ціле, без підтримки і злагоджених дій нікому не вижити.
Командування на відстані, так, буває дуже різне, як пощастить.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop

Да тут всі знатоки ) і виплат нема , і бойові не платять, і без зарплати роками служать - як почитаєш, зрозуміло, що це за риторика і звідки ноги ростуть

Ирина-bbd0• 25 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Естественно
Ох и ...........
Муруру• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Ну это хорошо, что вы ничего плохого не знаете. Дай бог, чтоб так было у всех.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляМуруру
Дай Бог! Сил нашим воїнам і Перемоги
lilu1990• 25 сентября 2024
Ответ дляRukkol@
В мене так родич загину, на першому завданні. В нього лишився 3 річний син і батьки пенсіонери. По вашому його близькі не заслуговують на виплати? Тоді логічно було б не відправляти хлопців після учебки відразу на 0.
Так, логічно не відправляти зразу на нуль. Ви все правильно написали. А поступово інтегрувати в структуру
Елена1265• 25 сентября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Все одно не дадуть ні 15, ні 2, то яка різниця
Дают
Знаю 2-х, которым дали.
Да, согласна, не всем дают, нехотя, нужно выбивать, но дают
Shocolad• 25 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А как ржали с москалей и их белых лад и пачек пельменей. Сами к такому катимся
Ужо скатились
Подрысь• 25 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Угу, тільки пишуть - вмер від серцевого приступу не на фронті.
и вопросов к ВЛК вообще нет? ((
и к командирам, которые решают там, кто и от чего умер..
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Так, наприклад, мій чоловік. А у Вас інша інформація? Хтось близький служить, на нулі, і не отримує?
В частині чоловіка ніхто ще не отримував.
BLUE_SKY• 25 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Где бабло будут брать. Или всех будут писать ’безвестно пропавшими’?
И окей, ещё момент: наши западные партнёры понимают же за чей счёт банкет. Щас краник прикрутят.
так всі військові видатки за рахунок бюджету України
податки ще підвищать
ProstoKoschka• 25 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Так это только за погибших со званием ’герой’. А его попробуй получи
lammama• 25 сентября 2024
На Троещине 3 дня подряд хоронят наших героев.Вчера хоронили Рому Золотарева,сегодня Руслана.Когда это все прекратится и перестанут погибать молодые парни ?
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
Всі на нулі? Яка бригада?
Може це вас не проінформували?) це ж не вчора прийняли ці доплати.

космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Всі на нулі? Яка бригада?
В них нуль трохи інший, бойові вильоти
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
В них нуль трохи інший, бойові вильоти
Безпілотники чи пілоти? Я не знаю, як у пілотів рахується… десантникам платять
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Пілоти, гелікоптери
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
Пілоти, гелікоптери
Тут не підкажу. А як взагалі бойові нараховуються в таких військах? Не годинами ж вильотів мабуть?
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Ви про що?
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
День коли були бойові вильоти, без різниці скільки, рахується, як день на нулі.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ длякосмея
Зрозуміло… ну про доплату нехай дізнаються, думаю це всіх стосується.
космея• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Може, що поміняється. Нашим і за збиті шахеди обіцяють, але поки глухо.
lilu1990• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
А чому тіла нема, якщо на нашій території загинув, тим більше на шляху , яким на позиції їдуть? Не можуть писати, що був розстріляний, якщо тіла нема . Може в полоні, наприклад.
Просто інколи не хочуть з цим паритись. Вибачте копошитись у цих трупах.
олена олена• 25 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Що ви мелете… це ваш чоловік з нуля вам таке говорить?
lilu1990• 25 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Люди, ви як з луны упали. Чесно.