Вмію заміряти найкраще• 27 сентября 2024

Дуплексне дослідження по направленню де можна зробити???

Цікавить місто Київ!!!
1)Ультразвукове дуплексне дослідження внутрішньочерепних судин.
2) Обстеження та фіксування форми хвилі потоку крові у внутрішньочерепних артеріях за допомогою транскраніального доплера
3) Рентгенографія шийного відділу хребта
автор Вмію заміряти найкраще • 27 сентября 2024
Невролог дала направлення, але сказала що в них в поліклініці таке не роблять. Тепер треба шукати де ж роблять, якщо з рентгеном більше зрозуміло, то інше вперше чую і вперше назначають.

Тільки не про гроші• 27 сентября 2024
телефоны клиник не отвечают?
Ochen_lubov• 27 сентября 2024
Я делала в 8 больнице, кондратюка, 8. Киев минский массив
Ответ дляТільки не про гроші
телефоны клиник не отвечают?
Представляєте, ні! Навіть поліклініка де є рентгенологічний кабінет в хелсі видно запис, телефоную уточнить чи роблять ренген шиї, каже в нас не має рентгену. Тому приходиться тут писать🤬
Ответ дляOchen_lubov
А записувалися як? Через хелсі?
Ochen_lubov• 27 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А записувалися як? Через хелсі?
Не получилось, я туда лично ехала в 8 утра в очередь в диагнгстическом и там записалась.
Ответ дляOchen_lubov
Це відділ ультразвукової діагностики? Я так розумію дуплекс?
Ответ дляOchen_lubov
Попали в інший день чи в день запису?
Чесно брешу• 27 сентября 2024
Я робила 24.09 Ультразвукове дуплексне дослідження внутрішньочерепних судин. Теж насилу записалась. Шептицького 5 (метро лівобережна), у Вас в хелсі є?

Чесно брешу• 27 сентября 2024
Якщо записуватись через хелсі, то в 8.00, бо в 8.10 наприклад може уже не бути місць. Це безкоштовні за 2 тижні до...
#Пойду_кгадалке• 27 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Попали в інший день чи в день запису?
Вы что, там запись на месяц
автор Вмію заміряти найкраще • 28 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Не зрозуміла питання. Що в мене є в хелсі?
автор Вмію заміряти найкраще • 01 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Кондратюка 6 може? Там теж я бачу роблять.