На ночь поднагребает..(
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Будь який зацікавлений громадянин своєї країни для початку б поцікавився, куди йдуть його податки. Більша їх частина залишається в країні і йде в збройну промисловість.
А як же війна в Ізраїлі?
Нащо мені чужі війни? А ви цікавились,куди ваші податки йдуть? Теж не на війну ж
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляарина-ветерок
Зараз виживання під вибухами, а хочеться просто спокійного життя, невже це щось дивне?
Нічого дивного. Якщо зараз не хочеться виживати під вибухами - треба зібратися з силами і переїхати в інше місце. А не чекати, доки в тебе прилетить.
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Ви виїхала й даєте поради як нам тут жити?
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляКОШЪ
А ви раніше.. а, ні, ви й зараз така)
Та ви мене й не знаєте, а я вас добре пам´ятаюя мужичок, котрий топить за війну на жіночому форумі)
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Американські податки також виділяються на Ізраїль. Але чомусь ніхто не просуває тезу, що платникам податків дорого спонсорувати війну в Ізраїлі
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Можливо, й просувають. Вони вправі витрачати податки на ту війну, яку захочуть
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Я не виїзжала. Я звикла.
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Я не виїзжала. Я звикла.
Тобто чекаєте поки прилетить?
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Тобто чекаєте поки прилетить?
В Києві спокійно в цьому плані. У мене більше шансів загинути в ДТП або при розбійному нападі на вулиці, наприклад.
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Помиляєтесь, особливо останнім часом шансів не більше...
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Скільки людей в Києві померло від прильотів за останній місяць?
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
А поранених, а житло пошкоджене?
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А поранених, а житло пошкоджене?
Так, перелічіть усіх. Бажано з пруфами
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Так, перелічіть усіх. Бажано з пруфами
З вами надто важко нормально продовжувати розмову.
bespe4na_mavpa• 29 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Чат gpt утверждает что в 2031 году
Хм, я ставила на 2032
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Я щось неймовірно складне спитала?
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Я щось неймовірно складне спитала?
А от ви думаєте вам помийні телеграм канали і влада все-все розповідає?
арина-ветерок• 29 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
В якому місці мене чекають з трьома майже лежачими старими, дворовою собакою і трьома кішками, при тому що працювати фізично я не можу, купа болячок, грошей нема, живу від зарплати до зарплати? Мільйони людей у ситуації, коли нема куди і за що їхати.
Nathalie27• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
То Ви розкажіть. Вам же відомо набагато більше, ніж усім іншим.
Natal_ka91• 29 сентября 2024
Або закінчиться якось несподівано
Або буде тягнутися роками як АТО, тільки буде ще сотня тисяч жертв і біженців
Ответ дляКоролева роз
Мужичок, який на жіночому форумі, топив за війну, то Джімсон. Щось його давно не видно, мабуть лінію фронту перейшов нелегально, і драпанув у рашку
Natal_ka91• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Тобто чекаєте поки прилетить?
Кожен, хто залишився, так чи інакше прийняв вірогідність того що є шанс померти від обстрілу.
Королева роз• 29 сентября 2024
Ответ дляowl62
І оце чудо теж. Джімсон жінка і вона не за війну