Ваша-карма• 01 октября 2024

Начнется ли 3 мировая в этом году?

Какие ваши прогнозы ?
Результат:
вже голосів: 429
219 (51.05%) Не будет вообще
170 (39.63%) Будет , но позже
40 (9.32%) Начнется в этому году
Вродепоmode• 02 октября 2024
Ответ дляbegovelik
В то время было одно вооружение - сегодня другое
Мне страшно думать,что будет при таком количество современного оружия,если начнется мировая война.Только вдуматься, сколько его сегодня и какое оно
Smusish• 02 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Смотрите сериал ’Фоллаут’ - там хорошо все показано
Давайте, вде переказуйте цей серіал, немає часу дивитися
Anastasiya-f052• 02 октября 2024
Ответ дляbegovelik
В ’Нити’, ’На следующий день’, ’Письма мертвого человека’, ’Дорога’ ещё лучше. И чем дальше тем страшнее
Teonaa• 02 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
❗️Сьогодні ввечері ми завдамо силової атаки по всьому Близькому Сходу, — ЗМІ з посиланням на ЦАХАЛ
Завдали? Вже ніч..
Kika-6655• 02 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А что там? Можно в двух словах?
Anastasiya-f052• 02 октября 2024
Ответ дляFilomena
Щось зміниться для нас? Вранці: Херсон, Запоріжжя, про лінію фронту взагалі мови не має, там пекло. Третя світова? Ну-ну(
Нам взагалі будь яка допомога не буде надходити. А без неї ....
Anastasiya-f052• 02 октября 2024
Ответ дляShocolad
Думаю может в этом начаться. И вообще какая разница когда. Хуже уже не будет
Будет ... Хуже всегда есть куда
Anastasiya-f052• 02 октября 2024
Ответ дляKika-6655
А что там? Можно в двух словах?
Честно говоря сама лично не смотрела. Выбирала фильм из постап жанра и они были в списке. Полагаю тоже про мир после ядерной войны или ещё чего такого.
MamaGalya• 02 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Шоб сша спішили до нас на поміч як до Ізраїлю, ми маємо погодитись бути фактично їх воєнною базою під боком росії з обов´язковою службою усіх починаючи з 18 років

Згодні?
А у нас немає іншого вибору з таким сусідом. Лише бути завжди напоготові, навіть після закінчення цієї війни. Це якщо не хочемо повторення для внуків.
lilu1990• 02 октября 2024
Ответ дляMamaGalya
Усіх на службу бо вдруг війна? Тут нікого не залишиться
vasilisa-l• 02 октября 2024
Ответ дляNathalie27
І все? Це єдина умова?

Чому не погоджуємось?
Тому, що це байка, яка ходить на раші вже більше 15 років. І вірить в неї рашня, як і в те, що це в є причиною їх нападу на Україну
Amalpi• 02 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ізраїль грається з вогнем, це факт. Недарма сша їх намагаються вгомонити. Шось знають
Если бы хотели, то убрали бы натаньяху
_Злата Ibra_• 08 октября 2024
Не мечтай
EnotWhyNot• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Згодні?
а ми не погодились? здається зараз все йде до повного винищення українців заради хєр зна чого. Хоче США розвалювати раху- будь ласка, без проксі, напряму
EnotWhyNot• 30 октября 2024
Ответ дляAmalpi
Если бы хотели, то убрали бы натаньяху
він як і наш янелох типу не помітив нападу з боку типу ворогів.
Все робилося для того, щою цей замЄс почався.
Ізраільтяне вкурили, одразу сказали. що то великі дяді між собою відносини вирішують. Ну а у нас...зелєбоба для відвода очей. Вже країною керують геть інші