Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024
Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?
Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Стебель березы• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Нажаль(((( вони давно були проросійські налаштованими. Дивились їхні новини. Я намагалась їх переконати, змінити… не вийшло.
Автор, тут весь форум прокацапський.
Зараз знайдуть, до чого придратися.
По темі: мама любить молодшу доньку. Нажаль, так буває. Викресліть їх зі свого життя, поставте в блок, нічого від них не очікуйте.
Зараз знайдуть, до чого придратися.
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А дети не должны вообще никогда, но с них тоже требуют 🤷
Семейный кодекс вам в помощь, чтобы не присать ’ дети не должны вобще никогда’. Там четко прописаны обязанности родителей и детей.
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не мой когда только болеет , вызывает чувства чужой крови )))
Ага ,с ковидом надо было к свекрам отправить 🤣
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Автор, тут весь форум прокацапський.
Зараз знайдуть, до чого придратися.
Дякую. Про форум я це вже зрозуміла. Тому одразу і не вдавалася в деталі. Хто захотів, сам собі і Львів і Польщу вигадав. Дякую вам за порозуміння. Якби могла, закрила б питання. Але чомусь не спрацьовує.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Во многих комментариях
Так это же ваши собственные
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я в шоке с ответов, у меня в семье было и есть все по другому, мою маму даже просить не надо было, сама бы приехала до операции, и я так же. Что может быть важнее чем ребенок которого положили под нож, не понятно как вообще может пройти операция. А мне как дочери было бы приятно видеть рядом мамочку.
Вы предлагаете ради этого второму ребенку пропустить год поступления?
Почему второй ребенок должен чем-то жертвовать?
Ответ дляПутающаяся
Это самые страшные 3 недели в моей жизни … как выжили фиг знает, муж когда болеет , это страшный человек , умирает, пишет завещание , короче глаз дергался у меня еще долго… эх кто бы раньше мне про чужую кровь написал , и что надо родителям возвращать в такой момент …
Мама Чели• 04 октября 2024
Автор, ну вам же краще. Старість і болячки попереду не у вас, а у тих, хто зараз дуже зайнятий.
Я була на вашому місці. Слава Богу, мати померла в ковідній ізоляції, і зараз мені не перед ким не треба ні за що виправдовуватися.
але так, я б краще виправдовувалася, ніж хоч руку їй простягнула б. Страшна людина була. І мені і брату життя покалічіла як могла.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так почитайте. Родители обязаны до 18/23 и за невыполнение родительских обязанностей их могут привлечь к ответственности, а дети - если родители докажут в суде, что им необходима помощь, да и то только материальная
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так это же ваши собственные
Нет, это мои ответы на те комментарии
Баба Йога• 04 октября 2024
Образ матери недостаточно мрачен, автору перестали сочувствовать, поэтому теперь мать -дивергент!
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не догадались мы,ни мужей,ни внуков контактных не отправили
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Почему вы осуждаете, посмотрите как жируют морды и все кровати в долларах
Потому что , если низы ( а их больше) одобряют и так себя ведут, то и верхи себе позволяют, зная, что не осудят.
Я таке знаю• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну так просвітіть, до якого міста від Києва 900 км і 11 годин потягом?
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
И плюс с этого города можно на машине спокойно в Россию поехать ,и он не в оккупации
Маю натхнення• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Питання не стояло день в день. До вступу лишалось два тижні з гаком.
Іноді треба приїхати заздалегідь,а не в притик до вступу. Може якись документи подати... Коли мама повинна була їхати закордон?
І Ви хотіли додому приїхати, чи щоб мама до Вас приїхала?
Я не розумію, як Ви збирались після складної операції до дому їхати... Чи не простіше відлежатись там, де зараз живете?
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
Хорошо что не наводчица))
Непонятно• 04 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
’Такая же мать...’
У автора после двух операций мама ухаживала, а на третью автор, будучи ’замужем’ и уехав за 900 км снова требует присутствия матери. Кто эгоист?
Вот моя тетка к своей дочери примчится и из другой страны в такой ситуации.
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Автор, тут весь форум прокацапський.
Зараз знайдуть, до чого придратися.
Сами вы прокацапская!
Білий Лосик• 04 октября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Психологу жалілася , 😂🫣🫣🫣, світ зійшов зрозуму , а вам самій нормально що мама вам вікна миє ? Доросла жінка створила родину мама миє вікна …
Так, в мене був 9 тий місяць, перед Пасхою не мала сил мити ті вікна, а мама помішана на чистоті сама пийшла і помила, бо «як то не мити? Перед Великоднем? Не помити??»
Думала найму помічницю, але для мами і те не варіант.
А в мене хата 2 поверхи, я з животом мала вилізати на вікно і мити його з вулиці?
До речі, я народила якраз через 2 тижні після Великодня.
Тобто це був великий термін.
Абсолютно нормально мені було, що вона помила. Я ше думала найняти помічницю і заплатити, але мама і чути не хотіла.
З психологом обговорювали моменти невпевненості і низької самооцінки, вона іде з дитинства через постійний пресінг мами.
Тобто це був великий термін.
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Еще не вечер, все еще может быть !
Нуда ,не проявила эмпатию из-за прилета,явно из-за политических взглядов
Я таке знаю• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Харьков - Львов примерно подходит
Автор в Києві живе, читайте стартпост
Я таке знаю• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ну может она км накручивает)))
Тролятину вона накручує)