Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024
Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?
Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Меня не звали• 04 октября 2024
Після дзвінка донькі, вже б через хвилину шукала б чим добратись і як забрати за потреби)
ПлакалаВАвто• 04 октября 2024
Розумію, що здебільшого це було’ хочу на ручки’. Але це нормально. Як в дитинстві, коли болить - біжиш до мами, щоб пожаліла, обійняла, потурбувалася. .бо мамини обійми та поцілунки завжди здавалися цілющими. Бо з мамою відчуваєш захист і спокій - бо мама може все.
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Папа там тоже присутствует.
И? Папа будет лезть в трусы обрабатывать швы и делать перевязки?
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Вы серьезно бы потащили дочь на 5е сутки после операции в поезд, на 11 часов дороги???
Извините, нотут явная неадекватность. А если пойдет загноение раны? Если швы разойдутся? Вы же понимаете, что НЕ в крайне критической ситуации, когда уже угроза жизни, хрен кто возьмет пациента после чужой операции. Нередко после таких полостных операций как бы выписывают домой, но ездишь амбулаторно на перевязки в то же отделение.
Планшетница• 04 октября 2024
Була схожа ситуація: операція, і перитоніт, і переливання крові. Плюс до всього грудна дитина. Мама не приїжджала допомагати, вони з села, хазяйство тримають(свині, корови)…Справились самі з чоловіком, хоча більше сама, бо він працював. Відпустку використав, коли я була в лікарні, а він з дитиною старшою вдома. Так, мені трохи образливо було, хотілось допомоги, але вже як є. Про допомогу нікого не просили.
Единорог_помог• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ага, пусть остаётся с парнем, поторый не в состоянии о ней позаботиться пару недель
Так вибору ж.немає. маманя злилась.
Мама Чели• 04 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Форум не прокацапський, автор.
Але у вас така Санта Барбара вийшла, що не віриться. Не можуть люди живучи під руськими ракетами хотіти в рашу. Рашиська ракета влучає в будинок, а вони чемодани пакують до тих хто в них цілив?
Вони хворі? Такого не буває. Я також не вірю..
Але моє спостереження.
Можливо ваша тема вся неправдива, можливо деякі деталі (про рашу) додумали. Я не знаю.
Але помітила, що поки ви не підкреслили хто ви в цій (вигаданій чи правдивій) історіі, то дівчину підтримували більше. А коли сказали що ви і є дівчина, то почали писати проти вас. Тенденція проти автра тут завжди.. не розумію чому
Але моє спостереження.
Якщо ви не вірите, що люди пакують валізи, щоб пертися на росію, коли так цілить в їх доми, ви ніколи не жили і не бували в моєму рідному прекрасному місті Ха. В мене не одна і не дві таких знайомих, на жаль. Які ніжно люблять расєюшку під бомбами. Правди ради, поїхала туди лише одна сім´я, і то з окупації під харковом, всі інші або сидять ждуть асвабадітєлєй (ненавджу таких),або попіляли собі в германії (оце молодці, аби ж не поверталися),і люблять собі рашу з безпечного місця.
Але всі з салтовки, з такої де прилітало, і прилітало солідно...отак в голові насрано в людей
Единорог_помог• 04 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
От теж дивно за ларару. Я на другий день вже працювала і з лікарні до дому добиралася громадським транспортом в передмістя Києва.. Але пишуть перетоніт , то тоді наче не лапара має бути...
Чоловіку зробили операцію на хребті. І сусіду по палаті зробили. Сусід за дві години вже скакав, а чоловік на МРТ на другий день тільки встав. У всіх різні випадки.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Читайте внимательнее. Не все так однозначно ))) Не только материальная помощь. Если родители нуждаются в уходе и дети не помогают, то с них может быть через суд вщыскана сумма на оплату такого ухода.
И уже есть судебные решения в пользу пожилых болеющих родителей. В Украине в плане алиментов на родителей все только начинается.
Сума на уход - это не только материальная помощь?
Білий Лосик• 04 октября 2024
Ответ дляМама Чели
Я в шоці…🤯
Нема слів …
Мама Чели• 04 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я в шоці…🤯
Нема слів …
Реальність вторинна щодо того, що вже є у нас в голові. Це ще Кант писав, про передзнання, яке у нас вже є перед тим, як ми розглядаємо факти.
але хер з ним. Просто знайте, такі люди є. Не один, на жаль,і не два.
Прикметно,всі вони прихожане московської церкви, ну і я була, там власне і познайомилися. Але я ще у 14 зрозуміла, що то я в якесь гівно вступила, і пішла собі, а люди там серйозно зависли, ото з такими наслідками.
Я б Кіріла поперед путіна б особисто повісила б. Нормальним людям голови пропросирали так
Единорог_помог• 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
я знаю, про що говорю, в мене було 8 операцій) і лапара з перитонітом це просто ні а чом...
А моя мама після лапоратомії тиждень не вставала, схудла на 10 кг, хоч і так важила не більше 50...
Смешнюча• 04 октября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну это ж советчицы, они всемогущи и после полостных в уходе не нуждаются, сразу скачут как козы)
Не обращайте внимание, эти всемогущие богини в большинстве своем даже название операции не в состоянии были прочесть верно и талдычили 20+ страниц про лапароскопию.
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ок, попробую на пальцах, раз туго доходит. Дети должны не только материально помогать, но и ухаживать за недееспособными родителями (это инвалиды или пенсионеры по возрасту), если они того требуют. В случае отказа в уходе с детей могут удерживать деньги на оплату такого ухода.
Моя улюблена страшко• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я -ця дівчина.
Ну честно мне было 25, ребёнку было 3 года, была в такой же ситуации. Мама забирала сына на дней пять, я сама отходила в больнице, потом дома
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Если вам непонятно, то пальцы не помогут. Ухаживать лично никто не обязан. Если за это могут удерживать средства, то удержат. А ребенок как годами не общался, так и дальше не будет. Чисто материальные отношения в установленном судом размере.
Гадаю_По_шнуркам• 04 октября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Закон с вами не согласен: дети обязаны.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Закон с вами не согласен: дети обязаны.
Может я не нахожу. Дайте, пожалуйста, статью, где написано про личную обязанность.
Планшетница• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Не післятакої операції. Два тижні мінімум в бандажі з розрізом 15 см( потім можна полегшений бандаж. Лікарняний - місяць.
Чесно автор, без образ. Але думаю, ви і самі могли б справитись,плюс хлопець допомагав. Звичайно, я розумію, що вам хотілось уваги і турботи від близьких.
І ще раз добавлю, що в мене була дуже схожа з вашою ситуація, теж складна операція, великий шрам на животі, переливання крові. Про психологічний стан я взагалі мовчу. Плюс маленька грудна дитина, за якою ще потрібно було доглядати.
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Форум не прокацапський, автор.
Але моє спостереження.
Та ладно, на першій же сторінці авторша написала, що вона і є та дівчина. Тому ви дуже не спостережлива, ваші висновки хибні. Як і те, що (не)люди не здатні після спричиненого їм горя хотіти жити в цій недокраїні, яка їм цю біду принесла.
Ответ дляЛЮБА
После кс на 3 сутки дома , через 6 часов уже вставала .оба раза общий наркоз , второе кс было с осложнением .кроме полостной операции в передачу ребенок )))
По моему опыту оп самые сложные первые три дня , когда совсем плохо когда ты уже можешь ходить (что бы поехать на поезде» то все вполне терпимо и лучше с каждым днем
Ответ дляМиззери
Мне со вторыми было совсем плохо, я то встала через пару часов , но в этот момент пол как подпрыгнул до потолка , что я аж до утра тихонько лежала ))) но кататься мне как то и на машине не понравилось , да же через неделю снимать шов , а как поездом человек собрался , я в страшном сне себе боялась представить … не- не- не …
Ответ дляЛЮБА
Я не понимаю зачем они после кс заставляют вставать через несколько часов , это же ужасно
Ответ дляМиззери
Я сама хотела и просила, в первый раз все было ок, второй сложнее , это правильно и нужно, быстрее идет восстановление . Был положительный настрой , но были у меня осложнения и пошло сложнее , смогла нормально ходить через часов 16 после второго , первый раз через 5-6 часов .
Бачу_майбутнє• 05 октября 2024
Типичная токсичная семья,золотая доченька и старшая є,ну й хай росте(живе)
Путающаяся• 05 октября 2024
Ответ дляМиззери
Меня не заставляли,почти через сутки только
Гарантую неперелевки• 05 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Та звісно, всемогучі богині без страху готові лізти до потяга і трястися там 11 годин, бо, як написали вище: тиждень не вставала мама аж схудла. Саме такий стан був у авторки. Їй неодмінно треба було в поїзд, щоб доїхати до мами на руці.
Гарантую неперелевки• 05 октября 2024
До речі, прочитала, що авторка ще й коки не приймає. Щоб ходити як ’скляна’
Хоча ж вона стверджує, що лікарі їй радять, радять два варіанти: кок і вагітність. Вона це спеціально, робить шкоду своєму здоров´ю?
Вумна, аж страшно• 05 октября 2024
Ответ дляLesy4ka987
А навіщо вони переїхали в росію?
До чи після операціі?
Покинули дім і переїхали в росію поживши у війні 2.5 роки під ракетами росії?
Ну такого ше не чула..
Чула що пристосовуються в окупаціі, але щоб кинули житло і виїхали жити в рашу? Це якась фантастика
До чи після операціі?
Ну такого ше не чула..
Шутите? Тысячи украинцев зачем/то переехали туда. Знаю двоих из Винницы, Киев, Одесса, Хмельницкий.
Ну, к родственникам я еще понимаю, есть такие. Но кто-то просто уехал и все.