Попразендовна• 04 октября 2024
Серіал, який тримає в напруженні
Який найбільше вам сподобався за останній час
Із моїх - Пацани, як не дивно, бо не дивлюсь взагалі комікси і все таке
Усатая полосатая• 05 октября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А мені ця «Ідеальна пара» нуднувата. Додивились, звісно, але я б таке не передивлялась.
Ну, у меня этот сериал был на заднем фоне, пока я делала работу, то все отлично
ГЛЮкоза• 05 октября 2024
Ответ дляПопразендовна
Любов і смерть класне. В її очах теж, але після перегляду осад неприємний залишається
Ну да, согласна и у меня так же на эти два сериала,остался неприятный осадок.
Смешнюча• 05 октября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я чогось подумала цей, на російській Родина. Він класний.
Мені він дуже подобається, хоча не дуже люблю про шпигунів. Всім рекомендую.