Мочалкин блюз• 09 октября 2024

Чоловік кормив свою колегу цукеркою

Випадково чоловік проговорився, що якось його колега не хотіла брати від нього цукерку, то чоловік засунув до її рота. Мене це дуже обурило, переживаю чи не має в них нічого. Як думаєте, така поведінка чоловіка нормальна?
Чупокабра• 09 октября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Просто с его стороны конечно это флирт был с той девушкой, но если он вам об этом сказал, значит что то его не устраивает в интимном плане , он таким образом хочет чтобы вы больше к нему прислушивались и видели в нем мужчину , чтобы ему не приходилось доказывать самому себе с другими женщинами , засовывая им в рот конфету , что он все же мужик .
Дурбудинок

Котики-муркотики• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Як думаєте, вона йому подобається?
Это вообще не факт, так как тот момент , что вы описали ни о чем не говорит. Скорее, если бы он вам про нее стал рассказывать какая она не очень и тд, вот тогда точно нравилась бы.
Два-три тижні і фсьо• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
З рук
Глибоко засунув?
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вона йому подобається?
Звісно, що тут притворятися. Чоловіків це збуджує , доречі, як з його рук жінка бере цукерку ротом) це ж сексуально))))
Два-три тижні і фсьо• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вона йому подобається?
Покажи фото
Котики-муркотики• 09 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Дурбудинок
На украинском так мило звучит )
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вона йому подобається?
Та ясєн пєнь.
Самохвалова• 09 октября 2024
Фууу чужой мужик грязными руками конфету запихивает, еще и против моей воли…
Какой-то он у вас… эммм… волшебный
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Я не поняла, хто грушу смоктав?
Так грушки хотілось, що пальчики дитинка смоктала))) а злая цьоця всі грушки забрала))))

Ядвига Юсьлегко• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вона йому подобається?
У них взаимная симпатия иначе он не рискнул бы так наглеть чтоб аж в рот запихивать конфету
Чупокабра• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
От с...!
Фея_3уровень• 09 октября 2024
Ответ длякультУра
Кормив з ложки чи стоячи на колінах?
З рота до рота
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Какой-то он у вас… эммм… волшебный
Та хз , чи дівчина була проти)) Може то їхні сексуальні ігріща.
Доречі, це троль пише тему. Пару місяців тому, вона писала тему, як вона відмовлядась від цукерки, а їй колега до рота впхав її.
Так що ви не дуже переймайтеся , тут вечір час тролих.
Чупокабра• 09 октября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
На украинском так мило звучит )
Авраменко!
Фея_3уровень• 09 октября 2024
Ответ дляkissulichka
Надо было в жопу затолкать
Чоловіку, я сподіваюсь
Грибной_Дождик• 09 октября 2024
Меня тоже мужчины конфетами угощают, правда на столько не наглели.
Юпитерная• 09 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Откоченным
Глазурованим
Юпитерная• 09 октября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
До чату зайшли психолгині....
Пригаю-цибаю• 09 октября 2024
вин вже пихав свий большущий ей за щоку?

автор Мочалкин блюз • 09 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Какой-то он у вас… эммм… волшебный
Чоловік казав, що ця дівчина не хотіла, але він наполіг, то вона вже з´їла
автор Мочалкин блюз • 09 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Що ви таке кажете, сподіваюсь ні
Пригаю-цибаю• 09 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Глибоко засунув?
по сами помидори
Пригаю-цибаю• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Що ви таке кажете, сподіваюсь ні
🌝😁🤗
Самохвалова• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Какая покладистая девушка!
Фляшунька• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Як думаєте, вона йому подобається?
Никакая сила не заставила бы меня положить конфету в рот мужчине , который мне не нравится
автор Мочалкин блюз • 09 октября 2024
Ответ дляФляшунька
Може просто як друг або чоловіки простіше до цього відносяться
автор Мочалкин блюз • 09 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Какая покладистая девушка!
А ще потім в офісі згадували це інші колеги
Самохвалова• 09 октября 2024
Ответ дляФляшунька
Ну! Я таблетки от глистов коту в пасть запихиваю, вообще не самый приятный процесс. Так то любимый кот, пирожочек мой сладенький! А то чужой человек
ТАЗератти• 09 октября 2024
може то не цукерка була
Пригаю-цибаю• 09 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
канешна друг. Вси друзи так рофлять егеж