ЖенаАйтишнеГа• 10 октября 2024

Мама пофигистка

Мама в жизни мне ничего не дала, на всем економия, ни вещей, ни высшего образования, всегда мало зарабатывала, сейчас уехала за границу начала хорошо зарабатывать, себе покупает и технику и вещи и на отдых слетала, говорит мол так, так а что я не могла себе такого никогда позволить, а на меня и на внука ей пофиг, а мне так обидно(((( я ей говорю, что мне не ужели ей не хочется сделать нам приятно, а она мне чего ты мне нервы трепишь?
Так вот не могу понять либо я перебарщиваю, либо просто маме пофиг
автор ЖенаАйтишнеГа • 10 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Аж ніяк.
Вас чоловік забрав до себе?
Ок.
Мама має право здати і ще якусь сотку баксів мати від оренди
таке питання, якщо жити по такому принципу все собі і нічого дитині, то навіщо було народжувати дитину взагалі?
Най хоч раз• 10 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Автор,ніхто вам нічого не винен.
Мама не жила,а мучилась.
Все обов*язки,обов*язки...все через вас.
Дайте їй тепер вільно пожити
Най хоч раз• 10 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де ваш чоловік?
Хай він вами опікується,чому мама?
Ви розміняли четвертий десяток і що досягли в житті?
автор ЖенаАйтишнеГа • 10 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Автор,ніхто вам нічого не винен.
Мама не жила,а мучилась.
Дайте їй тепер вільно пожити
Є різні думки у людей, в мене також є знайомі в яких батьки кажуть ти вже виріс тобі подарунки не потрібні вже! Я таких батьків презираю! Краще не народжувати дітей чим так до них відноситись! Або ще потім казати це із за тебе я собі нічого не могла дозволити бо треба було тебе годувати! Фу мені противно((((
автор ЖенаАйтишнеГа • 10 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Де ваш чоловік?
Хай він вами опікується,чому мама?
При чому тут чоловік, а ви коли ваша дитина виросте, одружиться, відмовитесь від неї? Чи як? Чи вона перестане бути дитиною для вас?
Най хоч раз• 10 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Проживіть ще років з десять-заспіваєте по іншому..так чому вас чоловік з дитиною не балує?.
А мама мусить?
Най хоч раз• 10 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
То з*їдьте з маминої хати,вам же противно?
Най хоч раз• 10 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
При чому тут дитина,коли ви співаєте,що мама байдужа?.чому мама,а не чоловік?
Йому мозок виносьте і самі думайте як свою дитину тішити!