Зам. зав. Анонима• 11 октября 2024
А есть те кто живет долго на расстоянии
и дома остались мамы/ папы/братья. У вас бывают мысли, что вы теряете годы жизни не видясь с ними, и что в конечном итоге будет поздно и они возможно уйдут из жизни и вы будете жалеть, что всю жизнь прожили на расстоянии?
Ковбой Хагис• 11 октября 2024
Я очень редко вижусь с сестрой. Родители умерли уже. Думаю, что это нормально. Война
Напланетянка• 11 октября 2024
Мами, тати , інші родичі , то не моя сім´я. А от чоловік, то дуже болюче питання для мене. Мало того, що це втрачені роки, а ми вже не молоді, що й питання чи взагалі будемо разом.
Зам. зав. Анонима
• 11 октября 2024
Ответ дляНапланетянка
В мене дуже теплі відношення з батьками, і так це моя родина
Бронетапці• 11 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
И о чем вы боитесь пожалеть?
Напланетянка• 11 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Відносини з батьками не руйнуються відстанню і майже не страждають, якщо все добре.
Зам. зав. Анонима
• 11 октября 2024
Ответ дляБронетапці
И о чем вы боитесь пожалеть?
Що ми можемо більш ніколи не побачитесь
Та_шо_ж_таке• 11 октября 2024
Ответ дляНапланетянка
Интересно. Тоесть ваша мама для вас чужой человек?
Вы откуда?
Напланетянка• 11 октября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы откуда?
Ні, не чужий, це близька рідна людина. Але, коли я кажу моя сім´я, то це чоловік, я і дитина. Раніше було мама, тато і я.
Б´ю байдики• 11 октября 2024
Мій чоловік, мама, брат, друзі - всі в Харкові. Я з донькою сама вже 2,5 роки. Не знаю, скільки наша родина ще зможе протриматися так. У серпні тато помер, я не встигла попрощатися, дізналася в потязі. Дуже боляче і не можу прийняти рішення що робити, чекаю... Відчуття, що життя проходить повз мене, бо всі думки з рідними
Та_шо_ж_таке• 11 октября 2024
Ответ дляНапланетянка
Это все понятно. Но понятие ,,семья,, немного шире. Мама тоже ваша семья, по крови так точно. А вот мужей может быть много. Темболее вы своего в Украине оставили, если я правильно поняла ваше сообщение. И не ответили откуда вы, значит точно не из прифронтового города или оккупации.
Напланетянка• 11 октября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ми не з прифронтової, але чоловік дуже близько до фронту. Для мами-діти, то її сім´я. А у дітей свої сім´ї. І сьогодні для своєї доньки я - її сім´я, а завтра ні, а вона для мене назавжди моя сім´я. Діти виростають, відлітають.
Напланетянка• 11 октября 2024
У багатьох на роботі діти ще до війни виїхали за кордон і жили там. Бачилися рідко.