Видна міленіалка• Изменено 11 октября 2024
Як би зреагували Ваші рідні в такому випадку?
Мені просто потрібно поговорити/виговоритися.
Отож, ситуація. Донька у вівторок пішла перший день у школу ( майже, 2 тижня була в лікарні). В середу пише мені смс, щоб я її забрала з передостаннього уроку. Так і не зрозумівши причини, чоловік все ж її забрав. Вона зайшла в будинок, нічого не промовляючи піднялася в свою кімнату. Я зрозуміла, що щось не те, бо вона завжди обнімається, розповідає як в школі... Піднялася за нею, але донька закрилася і почала плакати. Двері все ж відкрила і інформацію витягла ( дуже важко). Виявляється, що до неї підійшов хлопчик з старших класів і дуже сильно її вдарив в плече ( воно було червоне). Вона не знає ні того хлопчика, ні за що взагалі її вдарили. Не розказала нікому. Тобто, навіть учителька цього не знала. Це друга зміна і є велика ймовірність, що камер я не побачу, але все ж їду в школу. Адміністрація переглянули камери, впізнали хлопчика, знайшли його і його батьків. Виявляється, що його попросив однокласник моєї доньки, щоб той її вдарив в лице кулаком, а він йому дасть 50 грн. Причина: цьому однокласнику хтось з його друзів на лобі написав ’ лох’, а моя донька посміялася з цього. Як виявилося потім, що це був одиничний випадок і вона взагалі ніколи раніше ніяким чином з ним не конфліктувала, чи взагалі пересікалася. Ясно, що в такому випадку вже потрібно було підключати поліцію. На наступний день мала бути зустріч ( діти, батьки, адміністрація, поліція). Мені потрібно було відпроситися з роботи на 30 хв. Тому, я зателефонувала до мами ( це мій керівник), щоб попередити. Прийшлося розповісти цю ситуацію. Відповідь мене вбила: ’ А що вона очікувала? Сама винна. Нехай думає тепер’. Далі я не стала слухати і вимкнула. В той момент ніби телепортувалася в своє дитинство. Та ж сама історія: ’ Ти сама винна ’. Хоча з молодшим братом було все кардинально по іншому.
Другий день не розмовляє, бо я посміла недослухати. Чоловік каже, щоб шукала іншу роботу. Останнім часом все частіше відносно мене якась незрозуміла агресія. Я розумію, що інколи потрібно ’ бий своїх щоб чужі боялися’. Але кожному терпінню є межа. Реально, якийсь абюз.
Короче, в цій історії ’ прекрасно’ все.
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляНетутешня
Да, я бы искала другую работу, и может психолога еще.
Останнім часом часто думаю за психолога. Якби ще знайти такого, який справді допоможе.
Рассказница• 11 октября 2024
Поддержите дочь, поговорите с ней, чтоб она не боялась рассказывать, если её кто-то обижает.. И меняйте работу..
Нетутешня• 11 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Это только методом проб и ошибок. Люди все разные и подходят им разные психологи. Просто не бойтесь отказываться, если почувствовали, что не ваше.
И не бойтесь открываться, это ускорит лечение.
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляРассказница
Вона завжди зі мною ділиться. Просто таких випадків за 6 років навчання ще не було і вона сама не могла зрозуміти чому це сталося.
Я її підтримала і зробила все можливе, щоб таке не повторилося.
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляНетутешня
Дякую.
ЧупакабраЗеБест• 11 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
автор, вы гоните работать под ней и вообще подчиняться.
вы вегда будете у нее виноватой глупой нерадивой дурой.
Вы чо?
не, ну разве что вам есть нечего и работы в городе вообще нет.
Вы чо?
Спасу мир• 11 октября 2024
Якщо у Вас з дитинства такі стосунки і Ви ’недолюблена дитина’ на противагу брату, то була вже помилка працювати на маму, чи взагалі спілкуватися
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вы чо?
Дійсно, хороша робота. Таку буде мені важко знайти. Але мій психологічний стан мені дорожчий.
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
У мене досить низька самооцінка. Я боюся вийти з зони комфорту, в даному випадку із зони некомфорту.
Ждушечка• 11 октября 2024
Ви молодець, що захистили доньку.
У вас є чоловік, який на вашому боці, тобто маєте підтримку.
І так, він правий - міняйте роботу. Пофіг, що тут вам комфортно. Вам з дитинства занижували самооцінку. Навіщо? Щоб керувати вами. І це їй прекрасно вдається.
Паралельно з пошуками роботи займіться самооцінкою - література, психолог - що завгодно, але маєте пропрацювати і рухатись далі.
Ваша мати - дуже власна людина, деспот, звикла, що всі її мають слухатись, всіма їй треба керувати, все має бути так, як вона скаже. Тому звільняйтесь з її кайданів
Спасу мир• 11 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ваша мати Вас елементарно не поважає і не цінує. Через роботу на неї причин робити інакше в неї ще менше. Вона вважає, що Ви нічого не можете досягти самостійно, Ви тримаєтеся на плаву тільки завдяки їй, а тому вона має право тикати Вас носом в будь-яке гівно. І Ви їй в цьому підігруєте. А найгірше, що все це переноситься на Вашу дитину теж, як Ваше продавження.
Тікайте від неї
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 октября 2024
а почему в школу не пойдет отец девочки, чтобы они там все усрались?
Кусюче сонечко• 11 октября 2024
А як це Ви посміли затефонувавши керівнику недослухати його і кинути трубку?!))
Спасу мир• 11 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Це залежить від тата. В нашій сім´ї скоріше від мене всираються
, я на раз-два втрачаю гальма і всі ховаються по закутках
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Бо тато сам ще потім вибачиться. Він ще більше не конфліктний, ніж я.
Видна міленіалка
• 11 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Ось у нас така ж ситуація з татом. Я стаю дуже агресивна, особливо, коли стосується дітей. А тато наш так розбереться, що донька ще й винна буде.
Lilian-nochka• 11 октября 2024
Пойти в школу отцу и ударить мальчика.это исцеляет.мой отец раз в школу пришел,одноклассник с буяна превратился в тихоню,который боялся ходить в школу и заикаться немножко стал))))
Не заздріть тьоті• 11 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Неля Овсяннікова