Домовенок Кузя• 13 октября 2024

Послала свекруху на ...

З чоловіком відносини погані, я довго була в декреті, бо хвора дитина, ясно, що він вважає себе кращим за мене, а я вже як придаток. Недавно в переписці заявив ’кому я треба без нього’. Виїхали за кордон, бо у дитини посвідчення. Тепер до нас регулярно катається його мамаша, типу провідати. З мамо відносини теж з самого початку були напружені, бо вона відчувала конкуренцію, намагалася завжди себе ставити на 1е місце. Йому все норм, він мамин синок. Зараз свекруха почала на мене наїзжати і кричати у моєму домі, бо я даю дітям солоний лосось. А вона за тиждень вже 5й! раз робить голубці, бо син любить. Я спочатку нормально відповідала, а потім вже послала, це 1й раз. Раніше терпіла, 17 років. Просто виговоритися і можливо почути пораду збоку. Знаю, що давно треба було тікати. Маємо спільну квартиру в Україні. Як розрулити питання з дітьми?
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляМне без сахара
Она написала долго и ребенок больной
А дальше морозится
Я зараз тут вчусь, ще 2 роки, я фармацевт, тут важко підтвердити диплом. Маю 2 вищі освіти, але декрети все перекреслили

Мне без сахара• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Я зараз вчусь за кордоном і маю підробіток.
Ну так пишите сразу всю картину, а то по одному слову, как аутистка
Який підробіток?
Його достатньо для всіх? Навряд.
Меншій скільки? Хто з нею? Няньку потягнете, поки вчитесь і працюєте?
Житло хто оплачує?
Після війни хто буде?

Це все має значення.
В тому числі для того, чи варто посилати свекруху і чоловіка.
А то вам зараз нарадять всіх послати і будете сидіти ридати одна, не знати, що робити.
Кумася• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
В мене мабуть низька самооцінка, загалом з іншими нормальні відносини, зараз вчуся, маю подруг, маю підробіток. Але оця солодка парочка, коли він посміхається, як вона переходить межі, мене просто знищує.
Ну так а нашо вам розводиться, вертаться в Україну, рулить з дітьми і т.д. Шліть її нахер і усіміхайтесь, а шо такого?
Язикувата Хвеська• 13 октября 2024
подобное притянулось к подобному- ну и шо вы хотите
Я_канеша_извиняюсь• 13 октября 2024
Ну и ладно.Камень с души упал)Это долго еще терпели
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляМне без сахара
Який підробіток?
Його достатньо для всіх? Навряд.
Житло хто оплачує?
Після війни хто буде?

Це все має значення.
Я написала коротко, бо писати дуже багато. Звісно, підробітку не вистачить. Чоловік платить за квартиру. Можемо жити як сусіди. Я вже просто морально не витримую їх тандем, хоч би якось вижити. Він завжди любив і превозносив її. Я завжди була не така, кістки мені перемивали вдвох. Це важко.
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляКумася
Я намагаюся. Все одно якось прийдеться ділити дітей, це найболючіше.

Всех анонимов аноним• 13 октября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Развестись с мужиком, с которым плохие отношения (начало поста) и послать на хер всех. Вам понравится.
Так автор не смотря на плохие отношение продолжает от него рожать
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я взагалі повна протилежність, не знаю, чому він мене вибрав
Всех анонимов аноним• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Развестись пусть он катится
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
9 років тому народила, потім будували житло, робили ремонт, були якісь надії
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Развестись пусть он катится
Вже близько до цього, хочу більш-менш стати на ноги. Що робити з дітьми?
Мне без сахара• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Важко, але якщо без чоловіка не потягнете, то цими посиланнями ви робите тільки собі гірше в майбутньому. Бо вони вам будуть робити все назло. І ви це розумієте.
Вам треба чітко вирішити, що робити і як далі жити, і тоді вже можна посилати. Бо зараз ви просто робите гірше собі.
Рубаю олівлє• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Любити та й все
Соседушка• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Не знаю, що з дітьми, менша не захоче вертатися в Україну, а я не хочу її з ним залишати.
А зачем вам в Украину?
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляМне без сахара
Я хочу жити без них, з дітьми. Щось роблю для цього
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляСоседушка
А зачем вам в Украину?
Там є своя квартира. Тут аренда дуже дорога
Обращеница• 13 октября 2024
Ответ дляСтефанія
А как жить после такого как друг друга послали на хер? Осадок влюбом случае остается...
Как? С удовольствием. Зато свекруха язык придержит в следующий раз
Обращеница• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Вот козлина. Разведитесь с ним и из квартиры выставьте.

автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
У меня тоже терпение кончилось ровно через 17 лет.
Як вийшли з відносин?
Застряла• 13 октября 2024
Ну если дети уже едят соленый лосось, то явно не маленькие, и вы можете идти работать и быть на уровне с мужем. А если вы прикрываетесь соплями детскими, то муж правильно вас воспринимает. Ещё выгребете за мамашу его
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Я вже не хочу ні з ким жити, тільки з дітьми. І так, мені стало легше
Обращеница• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
В смысле ? Кормить любить воспитывать. А что с ними делать?
Обращеница• 13 октября 2024
Ответ дляМне без сахара
О а вот и свекруха.
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Він платить за квартиру, каже, щоб я йшла, а він буде з дітьми
Обращеница• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Вы не в Германии?
Обращеница• 13 октября 2024
Не будет он с детьми. Мамаше сплавит 100%. Все эти бла бла чтоб вам больнее сделать
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляЗастряла
Я завжди його прикривала, діти коли хворіли, в нього жодного лікарняного, все на мені, плюс потрібна реабілітація і заняття. Це просто сказати, я навіть можу це уявити, а зробити важче.
автор Домовенок Кузя • 13 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Вы не в Германии?
Ні, Чехія
Глаза_в_3_карата• 13 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Я помню ваши темы
Муж пристроил дом к доме мамы, дом на вас записали
Там еще имущество есть у вас
Вы же писали в прошлой теме, что будете разводиться
Ну послали теперь свекровь
Все. Лед тронулся