Прокачую сідниці• Изменено 13 октября 2024
Невже всі мами такі?
В мого старшого брата нарешті з´явилась дівчина. Вона була в нас декілька раз. Але коли вони приходила, мама завжди замикалась в своїй кімнаті і не виходила, брат теж не сильно знайомив їх. Дівчина хороша як на мене, миловодна, з нею є про що говорити, вона навчається, підробляє, смачно готує. І коли ми з мамою говорили про них мама завжди каже, що в нього цих дівчат ще буде і буде, що він типу шушваль, шушару тягне додому. Коли брат попросив автомобіль не пару годин , за умови що він заправить і помиє, йому відмовили , сказали, хай його дівка на автобусі їздить, немає чого кого попало катати. Дівчата, невже всі мами хлопців такі? Якщо так, то мені лячно з кимось заводити стосунки, не хочу щоб мене теж так шушваллю називали(
Залізний кіготь• 13 октября 2024
У моего сына лет с 16 каждые полгода была очередная «любовь до гроба». С первыми я знакомилась и дружила, а потом попросила его их не приводить и со мной не знакомить, пока не подаст заявление с кем-то, а то уже путаться начала.
В курсі діла• 13 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Ого. А я злая, не разрешаю с ночевкой оставаться 😂
А вот зря)
Может там тоже вкусно готовит девушка, наготовила бы вам сырники, голубцы и борщ
Язвочка• 13 октября 2024
Ответ дляВ курсі діла
А вот зря)
А что если невкусно? Переведет мои продукты. Лучше не рисковать!
Блондинка в Шоколаде• 13 октября 2024
В мене була чудова свекруня, ми зі школи з чоловіком разом, любила мене як рідну, і доньці повезло, теж мама чудова у хлопця, гарно спілкуються
В курсі діла• 14 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Со своими должна приходить!
Ms. Любмая жена• 14 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
І вас дивує реакція мами? У мене зараз син водить до мене свою дівчину, не на ніч, просто погостювати на пару годин. Воно наче б і нічого, але нафіга мені це треба? В мої плани якось не входило знайомитися зі всіма його подругами. Я звісно ніяк її не обзиваю і нічого проти їх стосунків не маю, але навіщо приходити до мене не розумію.
Ну він же з вами поки живе, тому й до вас і приводить
Губка Боб• 14 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Живе в гуртожитку, дівчина теж, зустрічатись є де. Але якби навіть жив зі мною, навіщо водити всіх додому? Я реально цього не розумію. Ще невідомо скільки тих дівчат буде, навіщо мені зі всіма знайомитись.
Метелик• 14 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Вітаю типу сказав, прийде моя дівчина, тобі краще не висовуватись. Він приводив її на ніч
А, ну так ей сказали не высовываться, то она и не высовывалась. Правда обзывать не обязательно.
Я б такое не носила, но продаю• 14 октября 2024
Моя майбутня свекруха не бачила мене ніколи в очі, але коли по телефону розмовляла я з хлопцем то говорила - знов твоя лахудра дзвонить?🤣😂
Пьяная вишня• 14 октября 2024
Не знаю, за всех ответит не могу, но мне даже пасынка девушка неприятна была, но я понятное дело, ничего не говорила ( да и кто я ему такая, что бы что то говорить?)
Он на ней женился и я прям вижу все ее недостатки, считаю, что мог бы найти получше, что подобрал какую то действительно шушвару
И это не родной сын женился
Смайликівна• 16 октября 2024
Я потенциальная свекрушенция.
Приняла выбор сына молча, поддерживала и помогала как могла, вплоть до помощи устроиться на хорошую работу, оплаты за квартиру. Видела много минусов, но не лезла ни разу. Решение расстаться они приняли сами, я сказала это ваше личное дело. Её мама звонила, говорила надо их срочно мирить, я ответила, что я их не ссорила, то не мне их и мирить, сами разберутся. Тем более инициатором разрыва была она.
Жду новую невестку и внуков )))