Тра Ля Ля• 14 октября 2024
Сейчас такие ботинки в моде?
Купила ботинки, дома померяла и не могу определиться, оставлять или вернуть в магазин... Удобные, но что-то вроде не то...
P.S. Домашние штаны критиковать необязательно 💐
Результат:
вже голосів:
85 (66.41%)
Не модные
21 (16.41%)
Не разбираюсь в моде
17 (13.28%)
Модные
5 (3.91%)
Свой ответ
Тра Ля Ля
• 15 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
А у вас типо не ширпотреб? Они на вид как с базара за 300грн
Примерно так и есть 😃
фрау Гітта• 15 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
но и Габор - это не о ’модно’,
также как Экко.
В мене більшість взуття екко більше 10 років. Всі варіанти шкіряних кедів, різна висота, колір. Зручнішого взуття для мене немає
жінка незаміжня• 15 октября 2024
Ответ дляфрау Гітта
И що ... в моєму житті Екко ’присутне’ майже 20 років, вже знаю точно - в них бувають невдалі рішення, щодо зручності. Алеж тема не про зручність.