Сяду на шию, дорого!• 15 октября 2024

Вас бісить свекруха? Моя постійно повчає чоловіка

Нам по 30+, дуже давно самостійні та незалежні. Допомагаємо свекрусі всім, що їй потрібно. Живемо в різних населених пунктах. Але вона може йому подзвонити і сказати: ти не забув, що тобі завтра туди і туди треба? Він: звісно, що ні. Вона: ну я вирішила нагадати, раптом ти забув. Коли приїжджає, розказує, як йому треба харчуватись, що купляти. Він віджартовується або відмовчується. Мене це так бісить. Деколи взагалі беру на свій рахунок, типу поруч я пусте місце, яке не в змозі нагодувати чоловіка, або нагадати про щось. Я розумію, що в них свої стосунки, але він доросла сімейна людина, невже вона вважає, що ми самі собі не можемо дати раду.
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
для Вас було б нормальним, якби в Вашу спальню зайшла мамо, коли Ви лежите гола? це не тільки про сина
Вот только в одной этой ситуации я б сказала - ну мама, вы ваще! С учитесь пожалуйста.

И все. Проблем нет.

Вы понимаете что вы злитесь и беситесь на пустом месте? Что проблем нет, а вы их надумываете?

Княгиня пітьми• 15 октября 2024
звідки вона знає про плани чоловіка? проблема напевно в ньому, нехай менше розказує
Голубка миру• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я ставлюся з розумінням та повагою, якщо немає порушення особистих кордонів. Жодного слова чоловікові про його матір не сказала і не скажу.
Коли вона в нас, вона може без стуку завалитись до нас в спальню зранку зі словами «вставай, ти не почув будильник»
Розумієте різницю?
Значит , мужа это устраивает
автор Сяду на шию, дорого! • 15 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Не треба стояти поруч і слухати. Ви в супермаркет поїхали? От і ходить зі своїм списком, раз чоловік в закупи не лізе. А вони най спілкуються собі
так вона при мені то каже, а по телефону вони часто спілкуються через гучномовець, коли ми з ним їдемо в машині. я вже деколи навушники вдягаю
Квітка папороті• 15 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Причому ту опікати? Спілкуватися.
Мій чоловік кожного дня телефонує своєму батькові, який лишився сам після смерті матері. Ви думаєте у них кожного дня змістовні розмові про мистецтво? Проста побутова розмова- де був, що робив, що бачив. А чи не забув пігулки випити? Так що? Хтось має за це біситися?

Але поки чоловіка все влаштовує, ви нічого не зробите.
А ви радите чоловіку від матері відмовитися задля того щоб невісточку не бісити. Що мати зробила невинним запитанням?
Господи, ви свекруха чи що? Що вас так зачепило? Відмовлятися не потрібно, потрібно не опікати сина, як автор писала. Я і чоловік також майже щоденно спілкуємося з рідними, але НІХТО нас не повчає, ми дорослі.
Бідна ваша невістка майбутня.
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А вы всегда надевайте наушники когда она звонит.
Она ж не вам звонит.
Цікавий писочок• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
вже так, але коли свекр був живий, було те саме
то просто така людина, не беріть на свій рахунок

Княгиня пітьми• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Розумієте різницю?
чому у вас в спальні не замикаються двері?
Якось так і живу• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні, ненормально. Я б сказала мамі про недопустимість цього. Сама я наприклад, заходжу в спальну сина тілька постукавши та спитавши чи можна.
У вас мамо часто буває? І ви кожного разу гола? Скільки ви заміжня? Наступного разу, коли мама ночувала б, я в вдягала щось на себе.
Ви шукаєте приводи, щоб біситися
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Бідна ваша невістка майбутня.
Но автора тоже никто не поучает.
Свекровь ей вообще не звонит.

Только сыну и с ним общается - и его это устраивает! А автор видит что мужу нравится и это ее бесит.

Если б вашему мужу нравилось что мама ему звонит и ’поучает’, вы б хотели лишить любимого мужа этого невинного удовольствия?
Оченьценная• 15 октября 2024
У мене така мама))) це повний стрес і всі тут такі розумні) такі просто розумійки як вони б вчинили) да такі мами будь яку розумійку за пояс засунуть своєю поведінкою)) сил вам автор! Старайтесь абстрагуватися і пропускати мимо всі її слова.
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляОченьценная
Свекровь ей вообще ничего не говорит. Что пропускать?
Ответ дляКнягиня пітьми
бо в нас дебільні розсувні двері без замка
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В этом тоже вина свекрови?
Ответ дляПушка заряджена
В этом тоже вина свекрови?
які б двері не були, якщо вони закриті і там двоє дорослих, треба стукати
талый снег• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
вони розмовляють кожного дня, вона живе в сусідній області і має проблеми зі здоровʼям, він розказує якісь загальні речі, типу завтра на сервіс поміняти колеса. а вона потім дзвонить: а ти не забув?
Це просто привід подзвонити сину. Це не страшно. Не переймайтксь.
Якось так і живу• 15 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Бідна ваша невістка майбутня.
Так, буду свекруха. Просто зробила вже висновки щодо неї)) Росповім коротко. Зустрічаються пять років, планують женитися, часто залишається у нас. Все добре. Я старалася. Завжди приготую смачненьке, зустрічаю посмішкою, подарунки, спілкування. Спочатку все було нормально. А тепер бачу що ій все не так, і все не то.
То говорити не хоче, то в кімнаті закриється. Мені то все одно, але неприємно. Вона така ж як автор, завжди щось бісить. Не одне, так інше. Вже і син каже, що це йому стало потроху набридати, це обличчя постійно незадоволене. Про таких невісток чудово написала ’пушка заряджена’ в пості вище

’Вы понимаете что вы злитесь и беситесь на пустом месте? Что проблем нет, а вы их надумываете?’
Кручу хвости• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Автор, чого ви так нервуєтесь? У вас така незначуща проблема. Всі матері хвилюються за своїх дітей. Але всі по різному. Будуть у вас діти і ви все зрозумієте. Не маленькі, звичайно...
Ответ дляЯкось так і живу
Ви шукаєте приводи, щоб біситися
Ну тут я з Вами не погоджуюсь. Якщо я в себе вдома в себе в ліжку в спальні за закритими дверима, я можу спати як вважаю за потрібне. Хоч в шубі, хоч без трусів. В мене і гадки не було, що хтось може просто зайти і я буду в паніці натягувати на себе ковдру. Це просто не ок. Це те саме що в туалет без стуку зайти

Afina Palllada• 15 октября 2024
Вона непокоїться за сина. Всі жінки в кого є сини так поводяться, це звичка, бо носом поки не ткнеш рідко коли додумається сам.
Вона не зі злих намірів до вас, просто хоче таким чином і вам життя полегшити)))
Afina Palllada• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Бо знає свого сина,😆роками без неї мабуть і кроку ступити не міг, може якби не вона, то й з нього нічого путнього не вийшло
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Да, надо было так и сказать.
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А теперь знаете.
Из любой ситуации надо делать правильные выводы а не беситься на пустом месте.
Ответ дляЯкось так і живу

Мене не завжди щось бісить, я написала про конкретні ситуації.
Уявіть собі з іншого боку, Ваш син живе з дівчиною/жінкою, Ви знаєте, що вони дорослі, платоспроможні, ще й Вам завжди допомагають. Ви втрьох їдете в магазин і бачите, що невістка кладе продукти в кошик, логічно, що вона в той момент поруч, Ви в ту саму секунду кажете своєму сину (розуміючи, що невістка це чує): тобі треба не це, а інше їсти. Ви приїжджаєте в гості, залишаєтесь на ніч, в 7 ранку заходите в спальну без стуку і кажете синові: в тебе будильник не спрацював (будь-що), вставай давай. Як на мене це не привід знайти щось погане в свекрусі, а неповага до сина або його жінки. Якби я написала, що я свекруха і роблю так само, мене б вже тапками закидали
Бесбардак• 15 октября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Откуда она знает, когда и куда ему надо? Может надо меньше трепаться? Или мужа все устраивает?
Вот вот , зачем все рассказывать ? Наши вообще ничего не знают ,только то ,что нужно их ушах 🤭Вся каша варится в нашей семье .
Нічна ненажера• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ви знаєте - в цій темі мене не Ваша свекруха бісить, а Ви.
Ответ дляНічна ненажера
я це переживу, анонім)
Якось так і живу• 15 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ок, Давайте про конкретні ситуації.
Ви почали свою тему з зовсім іншої конкретної ситуації. Про те, що мама подзвонила і спитала чи не забув син що йому треба їхати. Чи вважаю я не порушенням особистих меж, втручанням в життя з мого боку, як свекрухи? Ні.
Тим більше мене здивувало, шо ви, бідна, мусите вдягати навушники, коли мама телефонує синові. Я просто поставила себе на місце мого чоловіка, коли він розмовляє з татом по гучномовцю в машині про справи щоденні, а я демонстративно вдягаю навушники. Це як бісити повинна?
В ситуації з магазином також не бачу нічого страшного. Просто слова. Тому що мама часто памятає, що син любить, що йому корисно. Чому я не можу цього сказати? Це злочин? На вашому місці взагалі б уваги не звертала.
Про захід в кімнату без стуку та попередження я вже писала. Для мене як для свекрухи таке недопустимо.
Якщо узагальнити, у вас свої поняття особистих кордонів, у вашого чоловіка інші. Нічого вам доказувати не буду. Ви свої висновки зробите пізніше, коли станете мамою та постарієте. Всі ми через це проходимо.
Моя порада молодим жінкам - будьте легше, не вигадуйте те, чого немає, не бісіться від дрібниць, пропускайте повз вуха. Молодість це такий вік, коли дівчина може вигадати щось неймовірне з питання, яке не варте нічого, це я бачу по моїй майбутній невістці. Може і я таа була по молодості. Була б розумніша, може б і життя по іншому склалося. Просто подумайте над цим
Ответ дляЯкось так і живу
Ок, Давайте про конкретні ситуації.
він років 16 з нею не живе і вона якраз ніби не знає, що він любить. коли він буває в неї в гостях, він дуже мало що їсть, бо він, наприклад, постійно їй каже, що ненавидить печінку, а вона до його приїзду готує печінкові котлети.
за останній абзац дякую, мудро
Пушка заряджена• 15 октября 2024
Ответ дляБесбардак
Так муж хочет это рассказывать своей маме!
Поэтому автор и бесится, муж смеет иметь желания отличные от ее видения жизни.
Он делает не то что она от него ожидает, но она не может «бесится» на него — она переносит свое раздражение на свекровь, иначе придется признать что ее выбор мужа был неверен.

На свекровь злиться и обвинять в своих обидах проще чем на мужа, которого сама выбрала.