Цветочница• 15 октября 2024

Про старше покоління. От серйозно, як реагувати? Родичі

Мені 25. На свята збираємось родиною, є дідусь, бабуся. Я зустрічалась з хлопцем 4 роки, нещодавно розійшлись. І буквально позавчора увесь вечір був присвячений мені. Дідо увесь вечір возмущався, що я в 25 нікому не потрібна « в 25 років розходитись з хлопцем то лише людина без мізків таке може робити, вже могли б родити давно». Говорив це не жартом, а навіть зі злістю. Баба піддакувала. Тітка дивилась з жалістю. Як же мені було бридко.
Двоюрідний брат молодший за мене на 2 роки, одружився місяць тому на дівчині. Вихваляли його весь вечір тим самим пригнічуючь навмисно мене, щоб мені було соромно.
І побачила в топі тему про старше покоління і всі на їхній стороні . Невже ви вважаєте це ок???
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Тогда с радостью вам помогу
Что вам не понятно?
Спрашивайте, не стесняйтесь
мне все понятно, а вам судя по вашему первому комментарию, ничего ((

Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я все поняла, это вам почему то вдруг показалось что нет
С чего вы это взяли?
а чего вы взяли, что вы все поняли?
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
опять 25 - давайте вопрос конкретней
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
опять 25 - давайте вопрос конкретней
у меня все вопросы конкретные. Опять вам ничего не понятно :(
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
а ты купи слона
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
а ты купи слона
ааа, так у вас диагноз, ясно. Тогда удаляюсь, выздоравливайте!
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
и на том спасибо

Ждушечка• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Не терплю, рідко приходжу на свята, а от в цей раз погодилась, ше й подарунок купила 🤦🏽‍♀️
Ну теперь больше не приходите к ним
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2024
а зачем вы с этими людьми садитесь за один стол?
Борода• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Просто я рідко взагалі приїзджаю на такі «збори», а тут настрій був і вирішила приїхати і тепер шкодую
Не хочу більше бачити їх
Просто не розповідайте їм нічого.
Не сердься на них.
Сердючка• 15 октября 2024
Не так давно була тему, де жінка писала, що її донька послала матом діда. Бо старий давай її чихвостити, як от ваш вас. Послала, встала і пішла. Бо нефіг пхати носа у чуже життя, навіть якщо це родичі.
Виниловая пластинка• 15 октября 2024
правду кажуть
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
расстались вы - виноват брат и дед
чудно
то есть вы поддерживаете деда - не имела права автор расстаться в 25, виновата?
Личко Невеличке• 15 октября 2024
Автор, учитесь отстаивать свои границы. Если вы от тех родычей не зависите финансово - предупреждаете один раз, что если эту тему затронут, вы встанете и уйдёте. Все, конец дискуссии.
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дело не в деде
Нет, по теме конечно не поддерживаю
Начальник Анонимов• 15 октября 2024
Не верю шо дед так сказал)
Я инженер, меряю от 1• 15 октября 2024
Автор, у мене такі ж родичі, приблизно до 25 я це все терпіла, потім в голові жувала. Потім почала ставити їх на місце, озвучувати що думаю, і о диво! Мене тепер ніхто не чипає! Не давайте їм так з вами розмовляти просто, одразу кажіть що вам неприємно чи що це не їх діло
Малявка ще та• 15 октября 2024
Не комфортно в такій компанії-не приходьте,все просто
Кросівки оригінал• 15 октября 2024
Треба було діда з бабою затролити, щоб вони вже остаточно поставили клеймо бідненька/дурненька і більше не чіпали))))

Кросівки оригінал• 15 октября 2024
Моїй сестрі років в 25 сказали про останній потяг, то вже пройшло 15 років, а ми і досі ржемо як коняки коли згадуємо 🤣🤣
Даха-сваха• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Дідові 75 бабі 73
Не до всіх мудрість приходить разом з віком.
До Ваших вік прийшов один.
Буває.
Менше з ними спілкуйтеся.
Даха-сваха• 15 октября 2024
Ответ дляПушкининиана
Автор, зачем Вы обращаете на это внимание?
Во времена молодости деда в 25 лет тетки уже бабушками становились, потому что к 20 уже нужно было родить минимум 5 детей.
Слава Богу мы живём в другое время и в 25 люди учатся и делают карьеру. И это правильно, я считаю.
Было бы на что обижаться.
Во времена деда не было образования или оно было доступным не для всех. И люди в свободное время размножались и занимались бытом. Круглосуточно. Поэтому у них такие понятия.
А Вы страдаете.
Та ну. Моїй мамі 73 через місяць.
Вона у 27 вийшла заміж.
Бабуся 1927 р.н. була. Вийшла заміж у 24.
Ми ж не цигани.
От до 45 вже дехто із знайомих мав по онуку. Але і тоді так було, і зараз так буває.
Кусачая Я• 15 октября 2024
Ответ дляПушкининиана
Было бы на что обижаться.
А Вы страдаете.
что вы несете, какие 5 детей. молодость деда - это 70-е годы прошлого столетия, тогда у абсолютного большинства было 1-2 ребенка, да, создавали семьи и рожали рано, но не по 5 детей. и всеобщая грамотность была к тому времени. как можно настолько не знать историю и не ориентироваться во времени?
Липка-прилипка• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Ви серйозно? Я взагалі рада що розстались і взагалі це була моя ініціатива, до чого тут винен брат і дід?
Как только они поднимают тему вашей личной жизни, вы встаете и уходите, иначе их не научить. Зачем вам этот бред выслушивать и подрывать нервную систему