Цветочница• 15 октября 2024

Про старше покоління. От серйозно, як реагувати? Родичі

Мені 25. На свята збираємось родиною, є дідусь, бабуся. Я зустрічалась з хлопцем 4 роки, нещодавно розійшлись. І буквально позавчора увесь вечір був присвячений мені. Дідо увесь вечір возмущався, що я в 25 нікому не потрібна « в 25 років розходитись з хлопцем то лише людина без мізків таке може робити, вже могли б родити давно». Говорив це не жартом, а навіть зі злістю. Баба піддакувала. Тітка дивилась з жалістю. Як же мені було бридко.
Двоюрідний брат молодший за мене на 2 роки, одружився місяць тому на дівчині. Вихваляли його весь вечір тим самим пригнічуючь навмисно мене, щоб мені було соромно.
І побачила в топі тему про старше покоління і всі на їхній стороні . Невже ви вважаєте це ок???
Попельшка• 15 октября 2024
Не ок, а зачем вы берёте это близко к сердцу? Послушали, мимо ушей и закрыли тему.

Встидаюся запитать• 15 октября 2024
расстались вы - виноват брат и дед
чудно
Мой_ужин• 15 октября 2024
Ні, це треш. Не брати близько до серця та обмежити спілкування.
Lilian-nochka• 15 октября 2024
Автор,им тыщу лет в обед,нашли с кем обсуждать и мнения спрашивать
мама 2 лапушек• 15 октября 2024
Автор проблема не в старшому поколінні. А в вас самій. Чому ви дозволяєте комусь про ваше життя свої роздуми озвучувати? Чому ви не можите и боєтесь поставити крапку?

ЯК? Ротом- берете і кажете я коли сюди їхала то торт замовляла а вашу думку не замовляла. І якщо ви не припинете її висловлювати я в голос скажу що думаю про життя кожного в цій кімнаті.
автор Цветочница • 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
расстались вы - виноват брат и дед
чудно
Ви серйозно? Я взагалі рада що розстались і взагалі це була моя ініціатива, до чого тут винен брат і дід?
Пацан к успеху шел• 15 октября 2024
Ну так надо было ответить ’ Дидо, в твоем возрасте только люди без мозгов не стали Ротшильдом..’ Какой привет, такой и ответ... Ну, а если серьезно и вы не троллите, то смысл на это обращать внимание. Все равно ничего не докажешь им. У них такие понятия + возраст. Так что или сидеть в нирване все время разговора и слушать в полуха или избегать таких встреч.

Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
ну вот с этой точки зрения и начинайте
правду вы знаете
Просто каралева• 15 октября 2024
Жесть. А сколько им лет?
Кумедний ґудзик• 15 октября 2024
У вас мега токсичные и абьюзивные родственники. Их слова не надо принимать близко к сердцу. Научитесь закрывать рот на непрошенные советы и выставлять личные границы.
Dark_Elf• 15 октября 2024
Не собирайтесь с ними на праздники в следующий раз.
Бронетапці• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Автор, мені жаль що у вас такі родичі, якщо можете не спілкуйтеся із ними, у вас все попереду!
Lilian-nochka• 15 октября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Нафига со стариками спорить?)покивали головой и ушли)))мне кажется что либо обсуждать или оспаривать с людьми старше 60 это треш
автор Цветочница • 15 октября 2024
Ответ дляПросто каралева
Жесть. А сколько им лет?
Дідові 75 бабі 73
100%• 15 октября 2024
Ми нічого не вважаємо про вашу родину. Думаєте реально хтось про вас Думає?
100%• 15 октября 2024
Друга справа, що якщо хтось дозволяє про вас говорити те, що вам не подобається в мене одне питання. Вам так ок?) Винести на форум мізків вистачає, а вибудувати власні кордони, ні? Про мене ніхто б не дозволив собі нічого б сказати
автор Цветочница • 15 октября 2024
Ответ для100%
Просто я рідко взагалі приїзджаю на такі «збори», а тут настрій був і вирішила приїхати і тепер шкодую
Не хочу більше бачити їх
Ждушечка• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Дідові 75 бабі 73
Так уточнили бы у них, сколько они на свои похороны отложили?

Чего вы их терпите ? Ради квартиры?
П´яна вишня• 15 октября 2024
Ви не повірите, але так вони проявляють свою любов і небайдужість до вас.
Тому ображати у відповідь їх не треба, а варто чітко і голосно сказати, що ви почули їх думку про себе нікчемну, образились, і якщо вони негайно не припинять, то ви встанете і підете з пляжу.
І будьте готові піти, перший раз не дотікає. Але якщо ви будете послідовні, чітко сформулюєте правила, вам не доведеться припиняти спілкування з рідними. Вас теж колись виховували, терпляче і з любов´ю. Тепер ваша черга.

автор Цветочница • 15 октября 2024
Ответ дляЖдушечка

Чего вы их терпите ? Ради квартиры?
Не терплю, рідко приходжу на свята, а от в цей раз погодилась, ше й подарунок купила 🤦🏽‍♀️
Пацан к успеху шел• 15 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Не хочу більше бачити їх
Прямо кадр из какой-то мелодрамы, где родственники прессуют ГГ, что ей уже ого-го, а она еще не не)) Не замужем, не родила, не сделала карьеру и т.д.)) Почти что Бриджит))
Afina Palllada• 15 октября 2024
Не ок
Пушкининиана• 15 октября 2024
Автор, зачем Вы обращаете на это внимание?
Во времена молодости деда в 25 лет тетки уже бабушками становились, потому что к 20 уже нужно было родить минимум 5 детей.
Слава Богу мы живём в другое время и в 25 люди учатся и делают карьеру. И это правильно, я считаю.
Было бы на что обижаться.
Во времена деда не было образования или оно было доступным не для всех. И люди в свободное время размножались и занимались бытом. Круглосуточно. Поэтому у них такие понятия.
А Вы страдаете.
Я погнала• 15 октября 2024
ДідО.
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
расстались вы - виноват брат и дед
чудно
не поняли смысл написанного?
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
не поняли смысл написанного?
Если вам показалось что я не поняла - перекреститесь
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
если бы только это помогло вам понять смысл написанного, я ты так и сделала. Правду вам говорю
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
Тогда с радостью вам помогу
Что вам не понятно?
Спрашивайте, не стесняйтесь
Неместная Я• 15 октября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
а вы кстати, перекрестили когда вам показалось, что вы поняли смысл текста?
Встидаюся запитать• 15 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
Я все поняла, это вам почему то вдруг показалось что нет
С чего вы это взяли?