Анна-4c48• 17 октября 2024

Який розмір зимового комбінезону обрати дитині 1,2 роки.

Дівчата, вітаю, таке питання, дитині наразі 1,2 роки, зріст 83 см, обираю комбінезон дитині, замовляю через інтернет, розглядаю різні бренди, хочеться взяти один, але якісний. Не можу визначитися з розміром, бо боюся, що 80-86 наразі підійде, але не вистачить на всю зиму, а 86-92 буде завеликий. Якось можна це прорахувати? Який все таки краще взяти?
Вареничніца• 17 октября 2024
86-92... На одежду, памперс по телу будет давить и ребенку будет некомфортно. Я рассчитывала на рост ребнка +2 см в мес. Так и реймы всякие на сезон закладывают +6 см

Брехушечка• 17 октября 2024
На такой возраст лучше взять 2 бу разных размеров, они в идеальном состоянии обычно.
Тишком_нишком• 17 октября 2024
Попросіть заміри у продавця, чи приміряйте в офлайн магазині. Є бренди, які дуже великомірні. Брала колись сину Didrisons, при зрості 84 см, розмір 80 був з величезним запасом, а в 90, просто тонув.
У середньому не більше 86 розміру, 92 буде занадто
НаБалКоніХодять• 17 октября 2024
Залежить від виробника, але часто там +6 см запасу. Я би брала 80-86. У більшому дитина потоне і якщо вже ходить, буде просто незручно рухатись.
Пенек Возмездия• 17 октября 2024
Беріть 86-92, но не товсті комбінезони, в них зовсім ходити неможливо.
3@йk@• 17 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
До года - да, идеальные. После года - не уверена. Моему тоже 1.2 сейчас. Ползает в том комбинезоне, садится в грязь, на асфальт. Будут стёрты колени в конце сезона, наверное.
Творог для розжига• 17 октября 2024
Ответ для3@йk@
все дети очень разные, моя не ползала вообще на улице, в грязь я не давала садиться, поэтому пачкалась, но не критично, все отстирывалось и без потертостей было, выглядел весной в идеалочке)