Дівчата, вітаю, таке питання, дитині наразі 1,2 роки, зріст 83 см, обираю комбінезон дитині, замовляю через інтернет, розглядаю різні бренди, хочеться взяти один, але якісний. Не можу визначитися з розміром, бо боюся, що 80-86 наразі підійде, але не вистачить на всю зиму, а 86-92 буде завеликий. Якось можна це прорахувати? Який все таки краще взяти?
Вареничніца• 17 октября 2024
86-92... На одежду, памперс по телу будет давить и ребенку будет некомфортно. Я рассчитывала на рост ребнка +2 см в мес. Так и реймы всякие на сезон закладывают +6 см
Брехушечка• 17 октября 2024
На такой возраст лучше взять 2 бу разных размеров, они в идеальном состоянии обычно.
Тишком_нишком• 17 октября 2024
Попросіть заміри у продавця, чи приміряйте в офлайн магазині. Є бренди, які дуже великомірні. Брала колись сину Didrisons, при зрості 84 см, розмір 80 був з величезним запасом, а в 90, просто тонув.
У середньому не більше 86 розміру, 92 буде занадто
НаБалКоніХодять• 17 октября 2024
Залежить від виробника, але часто там +6 см запасу. Я би брала 80-86. У більшому дитина потоне і якщо вже ходить, буде просто незручно рухатись.
Пенек Возмездия• 17 октября 2024
Беріть 86-92, но не товсті комбінезони, в них зовсім ходити неможливо.
3@йk@• 17 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
До года - да, идеальные. После года - не уверена. Моему тоже 1.2 сейчас. Ползает в том комбинезоне, садится в грязь, на асфальт. Будут стёрты колени в конце сезона, наверное.
Творог для розжига• 17 октября 2024
Ответ для3@йk@
все дети очень разные, моя не ползала вообще на улице, в грязь я не давала садиться, поэтому пачкалась, но не критично, все отстирывалось и без потертостей было, выглядел весной в идеалочке)