парИла я парИла• 19 октября 2024

Обожнюю обговорювати фінанси. Можливо хтось потребує поради?

Я людина, яка зробила себе власноруч, на яку нічого не впало з неба і яка досягала всього що має самостійно.
Маю деяке розуміння фінансів та бізнесу і можливо комусь змогла б порадити щось.
Птица Говоруша• 19 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ясно все з Вами.
Якщо Ви думаєте, що існують цінні чи унікальні ідеї, які щось коштують ще на етапі ідей.
100%
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляМагиня
Депозит в гривні в минулому році був близько 15%- податок,
А інфляція гривні складала 23% здається? І де ж тут заробіток?
Птица Говоруша• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Залежно від ваших цілей і стратегії.
В мене першими пунктами йдуть цінні папери американського фонд ринку, другим - земля, третім - крипта.
Земля... Чи варто зараз продавати паї? Чи далі здавати в аренду агрохолдингу?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
зачем?
зачем нам ваше богатство?
Сестра Наденьки?
ура... нашлась
вас никто не просит это, а то что просят - вы в упор не видите
Тим хто веде нормальний діалог я і відповідаю.

Вбогі, які лише хамити вміють, ігноруються
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла

вбогі зайшли сюди життю вчити
Магиня• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Про яку інфляцію ви пишете?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я нашу тримаю і далі, поки здаю в оренду за 8-12т грн на рік.
За останній рік на 20% в середньому виросла цена нашої землі.
миссДавеча• 19 октября 2024
на чем вы заработали 180% годовых - если в месяц 15
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
на чем был первый заработок?
’я сделала себя сама’
Тримаю свічку• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
7 000 дол це мало навіть для подушки..
Ви впевнені, що це треба ділити?

Якщо вас цікавлять інвестиції, то в мене вони різні.
Земля, цінні папери, крипта - це основні.
Але фін подушка в мене 20т євро і вона завжди в готівці і я її нікуди не вкладаю.
Крипта, прям дуже надійно😂
миссДавеча• 19 октября 2024
мда...
жаль надо уходить...
может к 12 ночи хоть что то по сути напишет автор, как то уж очень медленно

’Маю деяке розуміння фінансів та бізнесу і можливо комусь змогла б порадити щось.’
’ Хотите свои активы и пассивы сфоткаю’

Супер коуч
Я смогла и вы сможете
Птица Говоруша• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Дякую :)
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
мда...
жаль надо уходить...

’ Хотите свои активы и пассивы сфоткаю’

Супер коуч
Я смогла и вы сможете
Не вистачає ще ’Ви зможете, я у вас вірю!’
Снежнакомка• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
От коли зміните тон та перепросите за своє хамство, тоді я для вас навіть скрин зроблю.
Ну сделайте) я могу показать профит за сегодня без проблем. 4200 в сумме. А как у вас дела?
Чебураха з перцем• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це лише частина суми, з якої можна мати в майбутньому дохід. З пари тисяч прибутків у вас не буде.
Ви плануєте в майбутньому додавати щось до цієї суми?
Можливо
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я людина, яка зробила себе власноруч, на яку нічого не впало з неба

Можно подумать хоть кому то упало - мешками прям
Lor111etta• 19 октября 2024
Грушки-яблочки• 19 октября 2024
Автор,що скажете за цю компанію?
Файна_зупка• 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
мда...
жаль надо уходить...

’ Хотите свои активы и пассивы сфоткаю’

Супер коуч
Я смогла и вы сможете
Повертайтеся, я з вами також, може дійсно автор до вечора виділить зі свого неймовірного статку 20$ на платну підписку чату gpt та видасть щось змістовне.
Птица Говоруша• 19 октября 2024
Ответ дляLor111etta
фото
А це що
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Нет, ну по сути всегда интересно послушать умного человека, чему то научится...
все что прочитала инфляция 20 %, депозиты макс 15 - ваши денежки тю тю...
это большинство и так понимают
Файна_зупка• 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
это большинство и так понимают
Так, ключове - розумного і навчитися. Я поки що тільки посміялася, але й це добре.
Грушки-яблочки• 19 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Здавати,але в договорі прописати варіант одностороннього розриву цього договору
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
а я как дурень сижу с выпученными глазами - ищу эту истину... а одна вода не по теме льется
Грушки-яблочки• 19 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А це що
Гарні інвестиційні проекти
Масяня Я• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ви не користувалися інвестиційним калькулятором? Він показує скільки вам треба вкласти щоб отримати бажаний прибуток.
Якщо ми говоримо про американський фондовий ринок, середньорічний прибуток складає близько 10-15%.
Я цей прибуток не виймаю зараз, а вкладаю назад в акції наприклад. А на старості планую на цей прибуток жити.
Какой брокер и как пополняется?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Можливо
Тоді має сенс почати з акцій на амринканському фондовому ринку. І поповнювати коли це є для вас можливим.
Там навіть від 50-100 доларів можна закидати суми, купуючи частинку акцій.
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Автор,що скажете за цю компанію?
Не чула нічого. Що пропонують?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
Какой брокер и как пополняется?
В мене IBKR.
Поповнюю через власні закордонні рахунки, але є і інші шляхи для тих, кому треба з України
Ростки жимолости• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
А для вас фінансова подушка в 7т закриває всі ваші потреби хоча б на півроку? Реально? Ви аж так погано живете?
Я могу жить на 1 тысячу у.е в месяц. У меня много запасов всего