парИла я парИла• 19 октября 2024

Обожнюю обговорювати фінанси. Можливо хтось потребує поради?

Я людина, яка зробила себе власноруч, на яку нічого не впало з неба і яка досягала всього що має самостійно.
Маю деяке розуміння фінансів та бізнесу і можливо комусь змогла б порадити щось.
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
вы не могли потратить на себя 2 тыс - в тот период сколько было денег у вас, всего?
Фінансових проблем в мене тоді вже не було.
Це був саме психологічний бар´єр.
миссДавеча• 19 октября 2024
уже предвижу чем закончится
вам надо - вы идите и разбирайтесь во всем
я не нанималась
Снежнакомка• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ну якщо сума до 1 000 дол, то я б її не чіпала.
Якщо більша і фін подушка вже є - тоді інвестувала б.
Нуууууу. Во что?
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це був саме психологічний бар´єр.
супер
мы конечно за вас рады
вы это хотели сказать?
Магиня• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це ваша фінансова подушка чи просто вільні кошти?
Фінансова подушка
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це питання не фінансове, а суто організаційного характеру.
Подумати що вмієте робити і спитати ЯК це зробити.
Щоб схуднути, треба менше їсти і більше рухатися.
Щоб корова давала більше молока, її треба менше годувати та більше доїти.
Приблизно такого ж рівня порада.
Снежнакомка• 19 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я не лезу,со мной клиенты криптой расплачиваются и я её вывожу.На этом всё.Но я лью трафик криптанам,если речь о п2п,то там та ещё хоботня.
Ну значит друг. Я через p2p только на карту себе деньги вывожу на расходы. Удобно
Ростки жимолости• 19 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Нуууууу. Во что?
В автора
Спілий баклажан• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
7 000 дол це мало навіть для подушки..
Ви впевнені, що це треба ділити?

Якщо вас цікавлять інвестиції, то в мене вони різні.
Земля, цінні папери, крипта - це основні.
Але фін подушка в мене 20т євро і вона завжди в готівці і я її нікуди не вкладаю.
Ок,у меня больше.Куда вложить?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну с криптой вы повеселили,конечно.Одно дело гонять п2п,другое покупать монеты.У меня коллега вкинул 600,наварил за неделю 400,потом потерял и стало 150.
Що у вашому розумінні ’потерял’? Яким чином?
Крипта мабуть найбільш волатильний актив і це нормальна картина, коли вона сьогодні 600, а завтра - 250.

Звісно ж якщо панікувати і в істериці продавати щоразу як вона падає - так можна залишитися в мінусах.
Але це треба бути геть ідіотом, щоб так ’заробляти’.
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Так, тому що інфляція більша за той відсоток, що ви отримуєте від депозиту. Гроші просто поступово згоряють.
А в готівці не згоряють? Шикарна логіка.
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Возможен ли бизнес с нулем гривен?
Якщо маєте цінну чи унікальну ідею - то і інвестори знайдуться.
Снежнакомка• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла

Ну так вы расскажете как заработали первую сотню$ на крипте? На каких монетах? Спот, фьючи? С каким плечом торгуете? И шортите, и лонгуете или только лонгуете? Скальпите или в долгосрок тоже? С каким плечом? Только битиси или альту тоже?
Сейчас у чата gpt перезагрузка случится
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла

вы пришли крипту посоветовать?
спасибо
а как землю скупили, за что и где - какой доход от нее?
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Возможен ли бизнес с нулем гривен?
Можливий. Йдете влітку на поле, тирите кукурудзу, продаєте.
Гроші інвестуєте в каструлю, щоб потім продавати варену кукурудзу.
А потім треба почекати, поки помре двоюрідна бабуся з Австралії, і вуаля - ви мільйонер!
Магиня• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
А хіба я радила десь гривню?
Зберігання валюти нічим не відрізняється - кошти так само зжираються інфляцією, просто у валюті це відбувається повільніше.

За останій рік наприклад інфляція склала близько 5%. Думаю, відсоток за депозит у вас менший від банку.
Депозит в гривні в минулому році був близько 15%- податок,
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляБабульція
Акции каких компаний предпочитаете с хорошими дивидендами?
Я не дуже на дівіденди орієнтуюся, в мене просто в пріорітеті перспективні компанії та S&P500.
Для дівідендів куплені здається лише Кока Кола та Проктер Енд Гембл.
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
это если не взяли за кукурузу в сизо
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Я поняла. Вам чат gpt ответы дает. Эх, хотела со знающим человеком пообщаться. Вы так уверено написали про крипту и акции. Ну хотя бы скажите из каких монет ваш портфель состоит? Любой криптан ответит без проблем
От коли зміните тон та перепросите за своє хамство, тоді я для вас навіть скрин зроблю.
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
А это секрет,надо изучать
Ах оно воно що! Пані автор теми нас прийшла вчити, що якщо грошей дуже багато, ну там більше 20-100 тис долярів, то вони не повинні просто так лежати в готівці, а треба кудись інвестувати! І як ми це раніше не здогадалися?

Все, побігла виймати з-під матрацу свої мільйони.
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
зачем?
зачем нам ваше богатство?
Сестра Наденьки?
ура... нашлась
вас никто не просит это, а то что просят - вы в упор не видите
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
А 7 $ эт не финансовая подушка так,пыль на вазе
А для вас фінансова подушка в 7т закриває всі ваші потреби хоча б на півроку? Реально? Ви аж так погано живете?
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Да
Вся надежда на вас
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ясно все з Вами.
Якщо Ви думаєте, що існують цінні чи унікальні ідеї, які щось коштують ще на етапі ідей.
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная

помощь нужна?
ну там камаз например, кран?
ЛісАпетная• 19 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
это если не взяли за кукурузу в сизо
Тоді перш за все треба інвестувати в потрібних людей!
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляМагиня
Фінансова подушка
Прочитайте будь ласка що я писала вище про фін подушку.
миссДавеча• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
это все понятно и так
хоть что то по делу можно?
вы же пришли посоветовать
или нет?
автор парИла я парИла • 19 октября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Ок,у меня больше.Куда вложить?
Залежно від ваших цілей і стратегії.
В мене першими пунктами йдуть цінні папери американського фонд ринку, другим - земля, третім - крипта.
Магиня• 19 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Я прочитала, але якщо це вільні кошти-то куди?