Наездница• Изменено 20 октября 2024
У вас 9 річні діти визнають ваш батьківський авторитет?
Які у вас заходи впливу на дитину такого віку?
У нас все закінчується істериками на весь будинок, злість і холод у відносинах на цілий день.
Просто ’ не хочу і не буду’ . Насмітила, прибирати не хоче і не заставиш, забрати телефон чи ТВ, це крик довгий і виснажливий. Поїхати з батьками на природу, категорично не хоче і не заставиш. Стоїмо готові їхати, її чекаємо, а вона: ’А я не хочу і не поїду’ сидить малює.
Це що так рано підліткові приколи? Як у вас?
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мой да
Папин нет. Обзывается, крутит дули
Тобто схоже на нашу ситуацію?
Коко На Страже• 20 октября 2024
На крик не реагувати ніяк. Поголосить і набридне. Але буде розуміти, що головна в домі ви, а не вона.
КондуктЕр тролейбуса• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Тобто схоже на нашу ситуацію?
Только с отцом так ведет
Без QR коду• 20 октября 2024
Такого нема. Але їхати кудись, куди їхати не хоче я змушувати точно не буду. За сміття просто вбила би, таке у мене без питань.
Мона_Лиса• 20 октября 2024
Щось якось зарано для підліткового бунту. В мене в 12 почалося. Хоча в мене хлопець, можливо у дівчат раніше
Лівий Локіть• 20 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Мой серьгу в ухо просит, так шолковый ходит по бытовым вопросам
Сонячний день• 20 октября 2024
Це виховання, а не підліткові приколи. Який підліток в 9років? Досить списувати результат свого виховання на підліткові гормони.
Я тертий жук• 20 октября 2024
Субординація є, але й своя думка теж.
Зараз 10. Вже рік з нами не їздить гуляти та в гості, якщо не хоче. Не бачу сенсу заставляти. Їздить, коли їй цікаво, наприклад в квест-кімнаиу, або на спортивні свята.
Мені теж не цікаво було їздити з батьками.
Сьогодні прибирання. У нас однокімнатна квартира, правда велика. У доньки є своя зона, але це не окрема кімната, тому прибирання обов´язкове для всіх.
Говорить, що не хоче - відповідаю ’ОК, але я теж тоді маю право на не хочу по відношенню до тебе’.
Пару разів відповіла на її прохання ’Не хочу. Пам´ятаєш - ти не хотіла, тепер моє право так говорити’. Тепер думає.
Істерик немає років з 4.
Я тертий жук• 20 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Ви відстали від життя.
Дую на вітер• 20 октября 2024
Як виховали, те і маєте. Яка може бути повага до людини, яка ведеться на дитячі маніпуляції? Ясно, що ви не можете бути авторитетом для дитини.
Тра Ля Ля• 20 октября 2024
Хлопці, 13 років, трохи є, але витягую і з собою і потім кажуть, що класно провели час, куди їдемо ще) В принципі, великих приколів підліткових немає ще. Чекаю, попереду ще 3 роки)
Сплюшка• 20 октября 2024
Нет, это не подростковые приколы, а детская невоспитанность и манипуляции
СкумбріяП8• 20 октября 2024
Словами розмовляти. Не кричати, намагатися спокійно запитувати, слухати відповіді, пояснювати своє відношення. Діти поруч з нами з свого народження, то вони на рівні інстинктів знають, де треба і як зробити, щоб відразу довести батьків до точки кипіння.... але якось треба себе стримувати і розмовляти.
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Тобто не будете змушувати? Залишите вдома саму дитину без нагляду?
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Субординація є, але й своя думка теж.
Істерик немає років з 4.
Ми ще не готові саму вдома лишати, і не пускаємо ще гуляти саму. Що тоді робити?
СкумбріяП8• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Ну я б пояснювала: ’ нам страшно залишати тебе одну вдома, ми переживаємо’.
В мене дитина в дворі вже і гуляє сама вдома часто сама.
Хоча буває як і у Вас - упреться і все тут. Немає ні ідеальних дітей, ні ідеальних батьків
Воздух в банке• 20 октября 2024
а що ви робите після криків і істерики? дитина отримає, що хотіла? Моїм 12 і 7, знають, що прибирати за собою в спільних місцях це обов´язок, в своїх кімнатах, можуть разводити срач, але їжу туди не можна. Якщо на моє прохання сказали ’ні’, то я так само відповім на їх прохання. Гаджети - тільки після справ і уроків. Молодша перестала влаштовувати істерики років з 3 ,коли дійшло, що це нічого не змінить.
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Кричить вона увесь час, коли хоч трохи не за її сценарієм. Уже в голові її крик. Хочу втекти з дому від цього крику і істерик, буває на роботу тікаю у вихідний день, щоб побути на самоті. В неї з маленького віку такий настирливий характер і все криком.
Зрадорозганячка• 20 октября 2024
У меня конечно 7 лейка и сейчас расскажут что мама зверь, но у меня разговор короткий, не хочешь есть, то что я приготовила , готовь сам, хочешь роблокс зарабатывай уборкой дома, за собой и.и.д., недавно начал промахиваться в туалет писать, пару раз сам за собой убрал и как бабка пошептала, но его ещё балует папа и мои родители, единственный сын и внук, после бабушки и дедушки по новой шоу начинается..
СкумбріяП8• 20 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Мой авторитет признают даже граждане намного старше детей.
В мене подружка така
Її боїться і свекруха
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Принципово не погоджуюсь на її варіант, коли вона маніпулює. Але цей крик затягується в часі, можемо цілий день не розмовляти, а їй нормально. Можу наніч не поцілувати. Потім просить пробачення за поведінку, але не змінюється на майбутнє і висновків не робить.наступного дня знову протести такі самі.
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
В мене подружка така
Її боїться і свекруха
Свекруха? Оце вже смішно
Телячі ніжноСті• 20 октября 2024
Моя якось намагалася подібне вчинити, я не поїду, бо не можете мене заставити, наступного разу, коли ми зібралися їхати в трц їй щось купувати я теж сіла на кухні пити чай і казала, що я нікуди не поїду, я не хочу, неможна заставляти, покричала, поплакала, потім поговорили, зрозуміла, що треба вести діалог і на її цирк ніхто не відреагує.
ПробілНеПрацює• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Це не нормально, те що ви описуєте для 9річки. Це або виховання, коли можна все, і мамчин пиріжок головний в сімʼї, або вже щось з нервовою системою і треба до лікаря. Моєму сину майже 9, істерик нема давно, є речі які він не хоче робити, але робить закотивши очі, типу поїздок кудись. Але прибирання, час з гаджетами контролюємо ми, батьки. І ніколи нема з цих питань істерик
Наездница
• 20 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Моя би такі висновки не зробила, вперта дуже дуже, не буде йти на компроміси. Просто буде крик увесь день, зіпсує всім на трій.