Кудряшка Сью• 22 октября 2024
Чоловік свариться через кішку
Чоловік на мене постійно свариться через кішку, каже, що я її дуже розбалувала. Я намагаюсь купляти їй нормальний корм: Бріт, Сейворі, Може, Джозера. Чоловік каже, що треба кормити Пан котом. Але я сама купляю їй корм за свої гроші, не прошу в нього. Чоловік правий? Варто купляти Пан Кіт?
дякую аж підскакую• 22 октября 2024
Ответ дляAzizovna
Тут не только в расходе дело, а и в том, сколько денег потом уйдет на лечение от Пан Кота или как там его...
Вот это точно)
Мы после поля канина 6к выкинули, чтобы жкт наладить)
Творог для розжига• 22 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Вот это точно)
Так канін гавняний корм
Пишу вірші, дорого• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Його батьки свого кормлять, інший корм дорого та кішка не заслужила
К сожалению, проблемы со здоровьем куда дороже нормального корма.
Видимо, лечения кошка тоже не заслужит
Тушьмушьнюшь• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Я не економлю, але вже втомилась від постійних сварок чоловіка
Ну так перестаньте на это реагировать! У нас кошка любимица. Хоть муж и не хотел животное в дом. Но теперь в очереди стоит на погладить!
дякую аж підскакую• 22 октября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Так канін гавняний корм
Заводчик рекомендовал для котят, а как перешли с детского корма на взрослый, то тут и начались приключения
Смайлик• 22 октября 2024
Ответ дляоксюморон
Может мужа разбаловали? И нужно ему давать суп без мяса?
С паном котом)
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Видимо, лечения кошка тоже не заслужит
На думку мого чоловіка, ніхто не заслуговує
дякую аж підскакую• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Почему вы рядом с таким человеком?
Проработник• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Я заробляю 25, чоловік 60 (не Київ). Просто нормальний корм він же не дорого по грошах виходить, Бріт 2 кг за 700 гривень їй на 1,5 місяця вистачає, ще можу її паштетом побалувати
Ясно, ну может дело вовсе и не в кошке.
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Почему вы рядом с таким человеком?
Не знаю. Недавно він мені сказав, що якби у нас хтось тяжко захворів, то лікування ми б не потягнули
Пишу вірші, дорого• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Тут многое пишут про мужей
Но на мой взгляд, очень важно чтобы он был добрый как человек
К кошке, к вам, к детям, к родным
Чтобы вам не надо было бояться не угодить ему и не надо выслушивать.
Если муж не добр к вам и домашним, это ж...
К кошке, к вам, к детям, к родным
Тушьмушьнюшь• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Ну так пусть начнет с себя. Хай він їсть гавняну їжу(
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тут многое пишут про мужей
К кошке, к вам, к детям, к родным
Мій чоловік не надто добрий, такий як моя свекруха
дякую аж підскакую• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
И что тогда? Легли бы умирать?
маминаБубочка• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Діток у вас ще нема?
Не спішіть)
Він вам, звісно, скаже, що не варто порівнювати дітей і кицю. Але жмотік, він до всіх жмотік крім себе.
В декреті вам із таким чоловіком буде дуже непросто.
Не спішіть)
Тушьмушьнюшь• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Йопт. Вы зарабатываете 80к. И не можете откладывать деньги на форс мажор? Это как?
Пишу вірші, дорого• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Откладывайте деньги, создавайте инвестиционный портфель , такой чтобы он не нашел и не поделил.
И уходите.
Или просто уходите, нервы дороже
И уходите.
Или просто уходите, нервы дороже
Смайлик• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Давайте чоловіка сюди на тиждень. Побачить, скільки корму їсть собака, прибіжить до вас раденький і згодний на 700 гривень.
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
И что тогда? Легли бы умирать?
Виходить, що так
Тушьмушьнюшь• 22 октября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
И уходите.
Или просто уходите, нервы дороже
И уходите.
Или просто уходите, нервы дороже
Редко поддерживаю такие предложения, но данный совет 💯 нужно начинать реализовывать. Хотя бы часть про откладывания денег для себя!
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Відкладаємо, кожен собі. Гроші чоловіка - це його гроші
Оцененная• 22 октября 2024
Ну це погано, він за 60000 грн міг повністю забезпечувати Вас , а Ви свою зарплату або відкладати або тратити на жіночі радості. Ви ж готуєте і прибираєте, це Ваш жіночий вклад. А якщо діти? Треба щось міняти, автор.. і тут навіть діло не в коті, глобальніше все.
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я відкладаю по трошки, міняю в валюту
Тушьмушьнюшь• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Охрененная у вас семья. А вы нафига вместе? Вам так легче?
Анонимус Я• 22 октября 2024
Навіть для менш заможної сім´ї то прийнятна сума. По суті два сета суші по акції...
У вас секс ульотний чи що тримає?
Я только за!• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
А хто платить аренду,комуналку,їжу?
Кудряшка Сью
• 22 октября 2024
Ответ дляЯ только за!
А хто платить аренду,комуналку,їжу?
50/50
А в цілому, чоловік оплачує оренду, я їжу та комуналку
дякую аж підскакую• 22 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Виходить, що так
Бегите от этого человека