Дівчата, вчора питала без фото, а сьогодні спитаю з фото. Стригти каре чи просто підрізати довге волосся? Останній раз криворукий майстер так постригла, що на довго охоту відбила. Хожу весь час з хвостом. Чи нормальний сьогодні стригтиме майстер чи рууожоп я не знаю
Фото в коментарях
Ответ дляLudaSHS
Це новий мікс старого малетт і каскад, тут без засобів все. Дуже зручна мода.
Ще доведу довжину трохи
І зверху почикаю більш
Тому і Автору вважаю стрижка підійде
Кинула фото
Не лінії тільки
Ще доведу довжину трохи
І зверху почикаю більш
Тому і Автору вважаю стрижка підійде
Кинула фото
Не лінії тільки
Не-а, не підійде. У вас багато волосся, у автора ні.
В неї таке саме як у мене, тонке і небагато.
Але я зробила біозавивку.
От якраз автору коротке каре з біозавивкою було б дуже добре. Воно надає обєм. Зі своїм волоссям в неї не вийде як у вас, буде просто багатослойна стрижка лежати сумними слоями.
В неї два варіанти або стрижка із рівним зрізом, без слоїв, тоді хоч якісь обїм буде.
Або як ви радите трендові малетт, шеггі, але тоді треба додавати обїм завивкою. В іншому випадку вона задовбеться його створювати щоранку.
Авторе, зробіть коротке каре з біозавивкою, будете топ!! Тим більше зараз з біозавивкою можна створювати будь який обєм і будь який локон щодня по-різному. Я користуюся кучерявим методом
Але я зробила біозавивку.
Ответ дляДресса
Але я зробила біозавивку.
Так потрібно робити обʼєм з допомогою різних засобів., там лінки на інста, є що придивитися
Ответ дляLudaSHS
Звісно. Тільки на таке волосся марно робити обєм. Робиш його робиш із засобами, приходиш на роботу- нічого вже немає. Я вже це все проходила нажаль із великою кількостю різноманітних засобів. Зараз з біозавивкою також користуюся аж 3 професійними засобами тільки при помивці, але зачіска тримається три дні по обєму
Ответ дляДресса
Біо завивка не шкодить зараз волоссю? Бо раніше ох як, колись прийшлось відрізати
Ответ дляLudaSHS
В принципі є з чим порівняти, бо останній раз робила звичайну завивку 20 років тому))) Так, відрізала волосся.
Зараз склад зовсім інший, і вигляд теж. Використовуючи стайлінг можна робити все що завгодно, навіть повністю вирівняти. Зараз після біозавивки завиток просто розкручується з часом і не залишається пористим як раніше. Та й що тоді у нас було з догляду? А зараз я використовую шампунь та кондиціонер для кучерів, зволожуйчий стайлінг та зволожуючі маски для кучерів. Волосся мяке та обємне, гарно тримає будь яку укладку чи то завиток, чи просто обємне випрямлення. Зараз з кучерями мені зовнішній вигляд волосся більш подобається ніж раніше за рахунок гарного зволоження, бо коли було просто пряме волосся то я користувалася вирівнювачем, плойкою, це теж погано впливало