AnnaOst• 25 октября 2024

Стригти чи не стригти?)

Дівчата, вчора питала без фото, а сьогодні спитаю з фото. Стригти каре чи просто підрізати довге волосся? Останній раз криворукий майстер так постригла, що на довго охоту відбила. Хожу весь час з хвостом. Чи нормальний сьогодні стригтиме майстер чи рууожоп я не знаю
Фото в коментарях
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Удалено администрацией...
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Удалено администрацией...
Ollka• 25 октября 2024
З коротким каре вам гарно
звездная галактика• 25 октября 2024
короткое каре, однозначно
sea_zezik• 25 октября 2024
Стричь однозначно.
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Дівчата, фото з коротким каре зроблене років 7 тому просто)
Plushaa• 25 октября 2024
Так де довше каре непогано, не видно що саме з ним не так, якщо рівний зріз буде охайніше виглядати.
Вера15• 25 октября 2024
Поки не спробуєте зробити щось у майстра, не взнаєте, як воно. Якщо все задовбало - то вперед! Я колись дуже зарсла зайшла в перукарню, в якій жодного разу не була, і попала до чудового майстра, вона повністю змінила мій вигляд! Я прям сяяла!
nutty• 25 октября 2024
С каре красиво
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
А я хотела написать как вы офигенно выглядите в 42. Или я темы попутала и 42 не вам?
LudaSHS• 25 октября 2024
Я завжди за стрижку
Тим паче зараз мода на лохматість, є засоби для укладки.
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я завжди за стрижку
Не всім стрижки пасують ((
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляnutty
Не всім стрижки пасують ((
Буває не знаходять свою
Є гарне волося, є типаж де зализане назад і , навіть, дулька додає цікавості і краси. Але в більшості випадків стрижка допомагає трохи поліпшити образ
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Буває не знаходять свою
Не в моєму випадку (( Пробувала дофіга різних, як зрасьтє
LudaSHS• 25 октября 2024
Особиливо стрижка, у кого волося нове відростає, видно в проділі їжачка
Тобто нові ростуть і трохи густоти добавиться з часом
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляnutty
Ви з хвостиком? Довгим?
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ви з хвостиком? Довгим?
Не, розпатлана хожу. Або як таргариен
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляnutty
Не, розпатлана хожу. Або як таргариен
Розпатлана то в струї!
Тарг то косички чи як деймон?
dulenok• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Я б попробовала и сейчас подстричь так же. Вам очень хорошо.
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Ответ дляnutty
Мені 42, але фотка з коротким каре то років 7 тому) там да, афігенно
Дякую вам добра жінко
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Ответ дляnutty
У мене те саме
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Ответ дляdulenok
То стриг буде гарний майстер. А тут буде сюрприз) якщо і надумаю каре, то буде така довжина об в хвіст збиралося. Як погано пострижуть то хоч з хвостом ходитиму
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Розпатлана то в струї!
Тарг то косички чи як деймон?
Таке щось
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
У мене те саме
Каре - то ваше як раз
Quarasique• 25 октября 2024
Коротке каре найкраще виглядає, може справа у ракурсі та наявності макіяжу, навідміну від решти фото,але третє фото мені найбільш подобаєтся. До речі, авторе, ми з вами досить схожі - форма обличчя, губи та ніс, і окуляри я теж ношу, тільки очі і брова у мене зовсім іншої форми. Ну в принципі, типаж один. Як на мене, таке обличчя вимагає якихось гострих дрібних деталей, динаміки у зачісці - а довге волосся робить його простішим, обличчя наче втрачає характер та розмиваєтся у такому обрамленні.
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляnutty
Таке щось
А як у Рейні і Дейні
Це гарно.
автор AnnaOst • 25 октября 2024
Ответ дляQuarasique
Там я просто на 7 років молодша ідо оцих от усіх пригод, що сталися з нами за останні 2,5 роки. І без дитини
nutty• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
А як у Рейні і Дейні
Це гарно.
Так мені норм, да. А стрижки - взагалі не моє
кет8888• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Я теж сьогодні йду стригти каре, але отаке
LudaSHS• 25 октября 2024
Мені зараз подобаються варіаціі де не має прямих ліній, є лохматість, обʼєм
Цей тренд прямо моє