AnnaOst• 25 октября 2024

Стригти чи не стригти?)

Дівчата, вчора питала без фото, а сьогодні спитаю з фото. Стригти каре чи просто підрізати довге волосся? Останній раз криворукий майстер так постригла, що на довго охоту відбила. Хожу весь час з хвостом. Чи нормальний сьогодні стригтиме майстер чи рууожоп я не знаю
Фото в коментарях
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляДресса
В принципі є з чим порівняти, бо останній раз робила звичайну завивку 20 років тому))) Так, відрізала волосся.
Зараз склад зовсім інший, і вигляд теж. Використовуючи стайлінг можна робити все що завгодно, навіть повністю вирівняти. Зараз після біозавивки завиток просто розкручується з часом і не залишається пористим як раніше. Та й що тоді у нас було з догляду? А зараз я використовую шампунь та кондиціонер для кучерів, зволожуйчий стайлінг та зволожуючі маски для кучерів. Волосся мяке та обємне, гарно тримає будь яку укладку чи то завиток, чи просто обємне випрямлення. Зараз з кучерями мені зовнішній вигляд волосся більш подобається ніж раніше за рахунок гарного зволоження, бо коли було просто пряме волосся то я користувалася вирівнювачем, плойкою, це теж погано впливало
Це добре що є нові формули, волосся зберігається, може колись теж піду на завивку.
Дресса• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
у вас гарне і так волосся, навіщо))
проте, найкращий склад біозавивка Мосса, я робила Інебрію бо вона дешевше, задоволена.
LudaSHS• 25 октября 2024
Ответ дляДресса
у вас гарне і так волосся, навіщо))
Дякую за пораду щодо фірми, це не зараз, як захочеться змін