Коник-стрибунець• 26 октября 2024

Колоноскопія і гастроскопія під наркозом

Дівчата, розрадьте мене. Дитині призначили колоно і гастро під загальним наркозом (2 години наркозу сказали буде), будуть брати біопсії.
Але зараз дитина почувається добре, стул нормалізувався, болів немає, температура в нормі. І я себе гризу, може не потрібно то робити.
По аналізам - кальпротектин більше 800 і прихована кров в калі, але то бралися аналізи, коли в неї була температура і їй було зле. Зараз її зовсім нічого не турбує
Хвігура мічти• 26 октября 2024
Якщо призначено, значить є якісь підозри. Обов´язково робіть! В цій процедурі абсолютно нічого страшного нема.
Патика-мотика• 26 октября 2024
А чого так довго? Там седація 20 хв, на колоноскопії
автор Коник-стрибунець • 26 октября 2024
Ответ дляПатика-мотика
А сама дуже здивувалася, коли мені ендоскопіст сказав про дві години. Сказав, що будуть брати біопсії з різних місць. Спочатку робрять гастро, а потім колоно і тому так довго.
Власне через це я і переживаю, дуже довгий наркоз
Тріль!• 26 октября 2024
Ответ дляПатика-мотика
И 15 на гастро, что 2 часа делать?
So_so• 26 октября 2024
Обязательно делайте, если это зкк, то и в ремиссии, но без лечения, воспаление идёт дальше, а осложнения там((
Ответ дляSo_so
Запалення може йти далі без видимих признаків?
Ответ дляТріль!
И 15 на гастро, что 2 часа делать?
Я не знаю, уже два дні місяця собі не знаходжу. Ці дві години геть мене вибили з колії.
Можливо мені так сказали з запасом? А насправді буде менше
Патика-мотика• 26 октября 2024
Це в Україні?
Патика-мотика• 26 октября 2024
Сходіть ще кудись, спитайте там про наркоз
Ответ дляSo_so
Бачила ваші відповіді в інших темах. Ви маєте чи хтось із ваших близьких таке захворювання? Наскільки можна довіряти лабораторії діла (прихована кров, кальпротектин)?
Куди краще віддати зразки біопсії на аналіз? Лікар рекомендує CSD, це ок лабораторія?
Путающаяся• 26 октября 2024
Автор,а где будете делать,в какой больнице/клинике. Почему обратились , что беспокоило? Два часа это долго, мне делают за минут 40 и то и то.
Ответ дляПатика-мотика
Ми в охматдит
Путающаяся• 26 октября 2024
Я бы проверила, сейчас участились болезни,Крона итд.
Надеемся,что все будет хорошо у вашего ребёнка!!!!!
Ответ дляПатика-мотика
Це в Україні?
Так
Киця-бриця• 26 октября 2024
Автор, нема ніякого страху в тривалості наркозу. Дитину ж не ріжуть, потім собі трохи покашляє. Зараз роблять хороший наркоз, за це не варто переживати.
ЕлькиПальки• 26 октября 2024
Делать ,чтоб перестраховаться. Если все ок ,то и сердце успокоится
Ответ дляПутающаяся
охматдит
За останні 4-ри місяці було два загострення з високою температурою. Стул то запор, то ходить по 3 рази за день. Кал був чорний, після першої госпіталізації став нормального кольору, але приховану кров знаходять. Болі в животі. Спочатку болів шлунок, коли був чорний кал, потім болів кишківник.
Дитина весь час виснажена, втомлена, я бачу, що щось не так
ЕлькиПальки• 26 октября 2024
Два часа наверное на полный выход из наркоза ..может быть
Путающаяся• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
охматдит
Точно идите и не бойтесь ,в Охматдете хорошие врачи
Ответ дляЕлькиПальки
Можливо
Ні грама• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
охматдит
Не хвилюйтеся , все буде добре. Це не той наркоз як раніше інтубації там немає , просто сон . Тривалість біля години . Вам сказали з запасом.
Тарабарщина• 26 октября 2024
З такими показниками робіть обовʼязково. В Охматдит прекрасні лікарі. Все буде добре). Стосовно тривалості, я думаю, лікар мав на увазі тривалість самої процедури, а не наркозу. Ми робили доньці, то приблизно так за часом воно і було, але це з підготовкою, процедурами, виходом…
Успіхів вам!
Ответ дляТарабарщина
Успіхів вам!
Вам брали біопсію? Куди здавали зразки на аналіз?
Тарабарщина• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Звичайно. Без неї нема ніякого сенсу в дослідженні. Діагнози ВЗК ставляться виключно за результатами гістології. Не памятаю назву. Ми робили 4 роки тому. Можу глянути, якщо потрібно.
Ответ дляТарабарщина
Мені просто так сказали, що вони віддають в csd лабораторію, але ви можете забрати і завезти в іншу. І тут я не знаю, csd то ок лабораторія чи ні для такого аналізу? Якби нічого не казали, то я б і не думала про це питання. А тепер думаю чому вони так сказали, можливо були прецеденти уже з нею....
Ответ дляТарабарщина
Подивіться, якщо є можливість.
У вас не підтвердили ВЗК?
ЧупакабраЗеБест• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
пересдавайте себе срочно те анализы, вот даже завтра, может и отпадет надобность.
а где это такое поназначали? у частника?
я было дело ходила в добробут, с желчным были проблемы, там мне тоже и оббщий наркоз давай навязывать, и колоно и гастро,
и рентген с барием
Тарабарщина• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Так. Ми робили в них. Самі дослідження робили в приватній, в Добробут. Вони відправляють матеріал в цю лабораторію.
ЧупакабраЗеБест• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
цсд - да, надежная.
винэво врачи тоже хвалят.
пересдайте, будете точно знать.
ЧупакабраЗеБест• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
охматдит
автор, охматдет - самая надежаня больница.