Думаю що на мітингах все і закінчиться, не буде виборів ще, і вимоги протестувальників не задовільнять.
rainbow2018• 28 октября 2024
Разгонят с брандспойтами.
Таких, как украинцы, что будут стоять с фанерными щитами против пуль, больше нет.
Ответ дляKristal2013
Эх.... Ничего у них не выйдет...
Нічого
Бо маніпуляції, вони використовують війну в Україні як інструмент.
Які відео були підтримки з вулиць Грузіі, як вони до руських ставилися. Як гнали їх, окупантам називали.
Там навіть говорили або на рідній мові, або грузинській. І ось пішло млн біженців з рашки, осіли там. Принесли руський мир, бізнес куплений рашкою.
_Твоя_подруга• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Прорашкинські
Але опозиція не згодна, кажуть - фальсифіковані вибори.
Это очень печально, что после 2008 года такое в принципе возможно...
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Прорашкинські
Люда, буде білоруський сценарій. Ці москальські вертухаї недарма під виглядом чоловіків-біженців з рашки запустили в країну фактично російських силовиків. Україна йде по тому самому сценарію з 2019 року, тільки кривавішому, бо надто багато виявилось незгідних українців, все-таки Україна набагато більша
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
так це пройшло скільки років.... а у нас на 6-му році 73%..... рашка і совок недарма викорчовували століттями національну пам’ять
rainbow2018• 28 октября 2024
Ответ дляnutty
Любая революция равно инволюция и деградация. Наш майдан ничему не научил?
А где у вас майдан был? В воронеже?
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Молдова наступна
І у нас, як буде фаза замирення тут після припинення фази вогню, , прийдуть руські с паранжі вишиванки, або і іншій паранжі.
А потім прийдуть в Ес технологіі. Там вже правий рух розповсюджений
на жаль, він правий. Ракову пухлину лікують радикальними методами, інакше пускає метастази
Ответ дляVlada-Maria
То білорусикий то Понятно, я ще думала в 22 куди ті всі руські лізуть, ті чоловіки толпи, і як Грузія їх приймає, там де руський там скоро буде окупація. Бо вони не поважають інші національності і не приймають правила гри іншої держави, вони несуть свої
Завжди
Ответ дляLudaSHS
Нічого
Який мільйон біженців з рашки?У Грузії і п´яти мільйонів не проживає.Це якби до нас вісім мільйонів заїхало
rainbow2018• 28 октября 2024
Ой, матрешка меня заблокировала
Ну, ничего, я без цитаты спрошу.
У нас в Киеве были Майданы, но после них не было деградации. Поэтому, я и спрашиваю - где вы там деградируете? В туле?
Ну, ничего, я без цитаты спрошу.
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Завжди
а ти бачила які лізли? там професійна виправка лізла зі всіх щілин. СВО по домовленості з правлячими грузинськими запроданцями. Це фактично була прихована окупація взамін за гроші промоскальській верхівці
Клементина• 28 октября 2024
В нас теж проголосують за рашку в майбутньому.
Вірніше, за того, хто скаже що зупинить війну.
І це буде пропутінській кандидат
Ответ дляVlada-Maria
Да різні лізли
Тихі були якісь, відео з вулиць багато було, грузини їх тролили ’ Слава Україні’
Короче, захід програє зараз влив. Раша нарощує сценарії осовєтчіванія далі. Кого підкупом, кого кровʼю