Альфред Шнитке• 29 октября 2024
На вебпорталі пенсійного фонду - особистий кабінет... Підкажіть!
хочу добавити в трудовий стаж період навчання в інституті...
Зробила запит- прийшло повідомлення що треба св-во прошлюб(було інше П.І.П.)
На даний момент я розлучена, і, свідоцтва, відповідно у мене немає...
Відправила документ Постанови про розірвання шлюбу , відповідь ’наказ 2161 від 28.10.2024’.
Це як розуміти, підкажіть?
Тирамісу на терасі• 29 октября 2024
Лучше сходите в пенсионный. Гугл выдаёт только от МОЗ про туберкулёз.
Альфред Шнитке
• 29 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
та отож...
дамаБезСобачки• 29 октября 2024
А ви той наказ відкривали, що вони вам надіслали?
Мамі зарахували, теж свідоцтво про розірвання шлюбу прикріплювали. Можливо ще запитають довідку з РАЦСУ, але вона платна до 500 грн коштує (мама колеги оформлює пенсію то казала, що змусили замовити)
Альфред Шнитке
• 29 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
це не посилання на цей наказ, а просто в повідомленні такий текст з номером наказу
дамаБезСобачки• 29 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Так відкрийте цей наказ. Чи вас Гугл заблокував?
Бодіпозітівна• 29 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Это что то неправильно. Наказ вчерашней датой
дамаБезСобачки• 29 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
У них є гаряча лінія, подзвоніть. Вони малоприємні, не захочуть робити щось, але ви наполягайте. Або в пенсійному фонді є звʼязок за формою, і вони зобовʼязані вам письмово відповісти.
Альфред Шнитке
• 29 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
ну відкрийте ви, може вас не заблокував
Пьяная вишня• 29 октября 2024
можливо це номер їх внутрішнього наказу про відкриття вам пенсійної справи. зателефонуйте їм, перепитайте. або там же в чаті спитайте
Альфред Шнитке
• 29 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
це не чат, це кабінет пенсійного фонду - там ніяк запитувати
Пьяная вишня• 29 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
ну зателефонуйте на сервісний центр вашого ПФУ, на сайті є контакти
Альфред Шнитке
• 29 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
мого, це якого саме? я не пенсіонер ще, проживаю в одній області, працюю в іншій
дамаБезСобачки• 30 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
ну відкрийте ви, може вас не заблокував
Слухайте це Вам потрібно, а не мені. Якби мені було потрібно я б вже подзвонила на гарячу лінію і спитала, а не тут задавала питання.