ЧукИГеки• Изменено 30 октября 2024
Київ. Кому робили операцію на молочних залоз в Верумі або в Мамологічному...?
центрі на Лобановского.
Видаляли доброякісні або не дай Боже злоякісні пухлини, порадьте будь ласка лікаря? Та чи залишилися ви задоволенні?
Треба обрати оперуючего лікаря.
ЧукИГеки
• 30 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Фиброаденому удаляла на Лобановского
Можна фамилию врача и понравилось ли вам отношение?
Чу Ча• 30 октября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Бредихин
Да, все прошло хорошо
Подмигашка• 30 октября 2024
Між видаленням доброякісного і злоякісного утворення - різниця принципова. Якщо зло - я би радила видаляти у хірургіїюв, що працюють, або працювали в державних онко центрах. Це, наприклад, Анікусько на Верховинній, або Мотузюк (раніше працював в НІР, зараз в приватній).
ЧукИГеки
• 30 октября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну ось Мотузюк в Мамологічному центрі також працює...
Добра всем!• 30 октября 2024
А может кто-то знает куда Зотов пропал? Был последнее время в Маммологическом на Лобановского. А недавно хотела на осмотр сходить, сказали не работает больше у них.
Подмигашка• 30 октября 2024
Ответ дляЧукИГеки
То до нього йдіть.
ЧукИГеки
• 30 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Гарний лікар?
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Гарний лікар?
Для мене так, бо я в нього ще 20 років назад оперувалась і потім періодично обстежувалась. Але відгуки різні про нього чула за цей час. Він трохи специфічна людина, але профі своєї справи. Якщо звичайно гроші очі не застелили останнім часом, як більшості.
ЧукИГеки
• 31 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Бредихин
Да, все прошло хорошо
А можете написать цену если не секрет сколько вам обошлось удаление? И не выросла ли фиброаденомы потом?
Чу Ча• 31 октября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Удаляла год назад. 30 тыс. Все хорошо сейчас