тяжкаялюдина• 31 октября 2024
Как можно одна один раз вещь , сразу ее стирать ? Она же превратится в тряпку
Плакулька• 31 октября 2024
Ответ дляКсения З.
Все, что вы написали - неправда
Та ви що? Куди ви сьо6одні ходили? Що готували? Де були з донькою, сьогодні, вчора, тиждень назад? Ким ви працюєте?
Плакулька• 31 октября 2024
Ответ дляКсения З.
Хватит издеваться
Так в чому я не права, що я не так написала?
Плакулька• 31 октября 2024
Ответ дляКсения З.
Во всем
Так в чему брехня? Куди ви ходите? Ви лежите на дивані роками
Плакулька• 31 октября 2024
Ответ дляКсения З.
Какими, блин, годами я лежу на диване? С чего вы это взяли?
Куди ви ходили сьогодні? Де ви працюєте? Куди ви ходили з донькою на цьому тижні?
Плакулька• 31 октября 2024
Ответ дляКсения З.
Отвяжитесь от меня
Признайте, що лежите днями на дивані, в чому жерете в тому і спите, про яке біле мова, як ви раз на місяць знімаєте ті лахмаоття
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
У меня нет никакого графика
Розкажіть чим ви займаєтесь цілими днями
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Я сама не считаю нужным стирать вещь после одной носки. К тому же другие члены семьи не стирают вещи после одной носки. Не могу же я ставить в стирку одну футболку и одни штаны
Ви можете це випрати зі своїм домашнім платтям, в якому ви тижнями спите і їсте, з одягом доньки, зі своїми труселями, носками
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
И вообще, что вы ко мне прицепились? Думаете, все работают? И все куда-то ходят с детьми?
Звісно, готують їсти дітям, гуляють, на збори ходять.прибирають в домі, перуть, миються щодня і перкодягаються на ніч, а не так як ви, місяцями в одному й тому ж
Ответ дляПлакулька
Родительские собрания у нас давно уже проводятся в онлайн-формате. А подростки обычно гуляют сами
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Я же написала, что другие члены семьи тоже не стирают одежду после одной носки
А ви в один день вдягаєте, місяць носите і в один день перете раз на місяць?
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Самі собі готують, перуть, купляють одяг?
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
И хватит уже писать свои домыслы, что я месяцами хожу в одном и том же
Ну ви ж самі писали, що спите в тому чому ходите, що не перете, носите темне, щоб не видно, що брудне, зуби не щодня чистите
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Где я писала, что хожу в одном и том же месяцами и ношу темное, чтобы было не видно грязи?
Ви писали, що не маєте нічнушки, піжами, бо спите в тому, що й ходите, а ходите ви довго, бо у вас не перуть часто
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Могут и сами себе приготовить, поставить стирку, сходить по магазинам (если умеют)
Можете, а недавно не могли, навіть дитині вашій тітка готує, а ви яйця посмажити не можете
Плакулька• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
А в чому проблема зняти брудне і покласти у кошик?