Бабайко• 31 октября 2024
Дівчата, Київ, Борщагівка, паспорт дитині 14 років
Де ви робили?
Що з собою брати? Скільки коштує? Дякую
Я вся ваша• 31 октября 2024
Цнап, відділ ДМС, паспортні сервіси ДП-Документ. Вся інформація є в інтернеті, що брати
Бабайко
• 31 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Там треба заздалегідь записуватись чи прийшла, талончик взяла і прийняли зразу?
Свідоцтво, паспорт батьків , а можна і двох..це я прочитала, просто не розумію куди краще йти і сам процес як буде відбуватись, будемо їхати із за міста, то що б не їздити туди сюди
ДлинноНожка• 31 октября 2024
Девочки, простите пожалуйста за офф топ, никто не знает, а айди карту только в Украине можно получить? Зарубежом нельзя?
Садоводница• 31 октября 2024
Найближчий цнап. Берете свідоцтво про народження, ідент.код, якщо має, витяг про місце проживання (зробіть в дії), паспорт мами (чи хто з дитиною піде), прихопіть дитину. Безкоштовно
Садоводница• 31 октября 2024
Ответ дляБабайко
Краще взяти талончик в ел.чергу на конкретну годину, але можна і на місці, тоді жива черга
Бабайко
• 31 октября 2024
Ответ дляСадоводница
Оо, ще ідентиф код, я думала, що його одразу з паспортом роблять..
А де то й ідентифікаційний отримувати?
Я розумію, що питання дивні, але це перший підліток, у подруги діти дорослі, отримували все по іншому(
А де то й ідентифікаційний отримувати?
З горіха зерня• 31 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Можна, є представництва дп документ. Загугліть. Але не всі країни, треба їхати
Садоводница• 31 октября 2024
Ответ дляБабайко
А де то й ідентифікаційний отримувати?
Якщо є, в мого було, то брала. Якщо в вашої дитини ще немає, то зроблять разом з паспортом
ДлинноНожка• 31 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Спасибо большое гляну !
Янка-угомонись• 31 октября 2024
Ответ дляБабайко
Запишеться наперед і прийдете у свій день-час. Нашо вам ті квести з талоньчиками і сидіти як отброс суспільства?
На прБерестейському на святошино цнап ще.
Треба ось так• 31 октября 2024
Ответ дляБабайко
А де то й ідентифікаційний отримувати?
А налоговой код получаете
Невгамовна Бу• 31 октября 2024
ми робили роки півтора тому в Святошинському ЦНАПі на проспекті Перемоги (ну, себто він зараз перейменований). В дитини коду до того не було, ніхто не просив - його згенерували для АйДі карти і вже туди вдрукували. Ми нічого не робили, нікуди не ходили-не їздили. На місці дитину сфотографували. По суті, крім свідоцтва і мого паспорту ми нічого не брали - бо по базі в ЦНАПі все знайшли. Реєстрацію чи що там ще треба. Дитину там сфотографували, вона залишила там зразок підпису і все. Мені здається, ми їхали туди в робочі години, брали талончик і десь за годину з усім справилися. Якось так. Потім прийшло повідомлення про те, що документ готовий і його можна забрати. Все зручно і швидко. За оплату (чи якісь там збори) точно не скажу. Але якщо що, все сплачується на місці через термінали.
Горлаю зрання• 31 октября 2024
Перший паспорт в 14 років - безкоштовно в ЦНАП і в підрозділах ДМС.
Якщо через ДП Документ робити, то за їхні прслуги буде оплата.
Краще записатись на зручний час на сайті дмс.
Я брала довідку про місце проживання (в цнапі, без присутності дитинини), а подавали документи в інший день в дмс найближчому. Але це було 3, майже 4 роки тому, зараз з довідкою, здається, простіше. Роблять на місці.
Потрібен паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження і код (за наявності).
Кумедний ґудзик• 31 октября 2024
а хто знає, коли краще йти робити перший паспорт - до дня народження чи після, коли вже виповнилось 14?
Банка з медом• 31 октября 2024
Ответ дляБабайко
Сьогодні оформляли сину. Записалися за 2 тижні. Але людей було небагато, можна в так талон було взяти. Але ми в Дніпровському районі.
Треба паспорт одного з батьків.
Свідоцтво рот народження дитини.
Код дитини. Довідка про реєстрацію дитини, взяли у них же. На місці фоткали. Все.
Треба паспорт одного з батьків.
Свідоцтво рот народження дитини.
Всіх підсаджую• 31 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
До дня народження ніхто і не зробить