Тільки не про гроші• 31 октября 2024

ID в 14 років

Добрий день, хто робив ID в 14 років, чи вимагають з документів витяг про місце реєстрації і ідентифікаційний код? В переліку документів, вони зазначені, як додаткові (при наявності). Як насправді при подачі документів, вимагають чи ні? І чи можна одночасно подати на закордонний паспорт?
Злива інформації• 31 октября 2024
Ні, робили без коду і прописки
автор Тільки не про гроші • 31 октября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ні, робили без коду і прописки
Супер, дякую
Мульйонерша• 31 октября 2024
код был, вытягу не было, его потом взяли отдельно. это необязательные документы. загран можно тоже сделать сразу
Ответ дляМульйонерша
Из обязательных паспорт родителя + свидетельство о рождении?
Мульйонерша• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Да
Млинці зі смайликом• 31 октября 2024
Подавали позавчора. Треба було: код, свідоцтво, витяг про місяце реєстрації ( зробила перед входом до кабінету в дії і показала) , мій паспорт
Ласунка• 31 октября 2024
подавайте так щоб одразу код внесли в ИД карту
Сама купляю квіти• 31 октября 2024
а в чем у вас проблема с кодом?
Амелі на мілені• 31 октября 2024
Краще візьміть одразу і код.Він тоді буде в ID, а не на папірці.
Благоуханочка• 31 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
На папірці він буде вже до ID.
І всюди треба буде саме копія паперового.
Благоуханочка• 31 октября 2024
Автор, не знаю чи це буде реально, але прогнозують, що без коду не продовжите дитині декларацію з лікарем на 2025 р
Амелі на мілені• 31 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
На папірці він буде вже до ID.
Мені вона вже років 4 ніде не треба.Київ.Навіть в банках не вимагають вже,якщо є на ID
Папірець вдома.
Благоуханочка• 31 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Папірець вдома.
В мене нотаріус вимагав
Ответ дляМлинці зі смайликом
Витяг обов´язково виявляється?
Ответ дляБлагоуханочка
так, з цим вже є проблема
Благоуханочка• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Витяг обов´язково виявляється?
Так. А потім робити новий, вже не по свідоцтві, а по ID.
Даю справку• 31 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
На папірці він буде вже до ID.
Код в паспорті має таку ж юридичну силу, як папірець з податкової.
Це прописано в податковому кодексі. Ст.70 п.9.
Обижулька• 31 октября 2024
Не требуют, а вот, чтоб сделать бумажный код - требуют додаток до ай ди с пропиской
Обижулька• 31 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Можно на месте код сделать и его впишут в карту
Амелі на мілені• 31 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Никто никуда не впишет.Карта это бутерброд,состоящий из 10 разных слоев,спаянных между собой на специальном оборудовании.Код не только визуально видно,он ещё и в чипе внутри карты.
Код запаян на карте,а не просто написан.
Обижулька• 31 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вы когда заявление на айди подаете, указываете вписывать ли код или нет. Если укажете, его сформируют без налоговой, а в налоговой получите бумажку
Амелі на мілені• 31 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Понятно,Я просто не поняла что вы имели ввиду’на месте’.