hyduk• 31 октября 2024

Стосунки з дочкою чоловіка.

Питання швидше до жінок,які живуть з дітьми чоловіка від попереднього шлюбу. Як ви знаходите з дітьми спільну мову,як уникаєте конфлікти?
У мене складна ситуація. Я вийшла заміж за чоловіка,який виховує 16 річну дочку. Мама дитини участі у вихованні не приймає і не цікавиться дитиною. Спочатку до одруження дівчинка добре до мене відносилася і в нас були добрі стосунки. Зараз вже два місяці ми живемо разом. Я ,чоловік,його дочка 16 років і мої двоє дітей 17 років ( хлопець і дівчина,двійнята). Мої діти не спілкуються з дочкою чоловіка так як бояться до неї говорити,тому що дівчина має неврівноважену нервову систему і може скандалити. Діти вибрали шлях мовчання,кожен живе в своїй кімнаті. Чоловік навчив дочку,що все за неї робить і називає її постійно принцеса. Я також стараюся добре відноситися до дівчини,готую їсти,подаю,коли хворіє,доглядаю,інгаляції. Коли їй погано,вона горнеться до мене,але як тільки виздоровлює і все добре в неї,то виростає корона на голові,все тільки її важливе,а інші то другорядне. Вона навчилася хамити до тата,він трохи крикне, або з терпить і що вона хоче виконує. Коли мені вказує що я маю робити, або хамить, я не можу цього зтерпіти і починається конфлікт. Говорю чоловікові.що мені не подобається її відношення до мене,але він між двома вогнями і каже ,що знає іі важкий характер,але нічого зробити не може. Особливо конфлікт за ванну кімнату. Кожен хоче в туалет і душ, я пропонувала,щоб встигнули всі,то кожен по 20 хвилин,але це не влаштовує чоловіка дочку. Їй потрібно біля двох годин, прийняти душ,слухати музику,робити маски для обличчя,макіяж. Поставити столик з дзеркалом в її кімнаті,також не підходить,кімната над ванною (Масандра) і це не зручно для неї. І як наживо, зараз в неї стали добрі стосунки з мамою,але коли останній раз хворіла,то мама просто побажала швидкого виздоровлення і все,а лікувала я.
Я відчуваю,що це все мене емоційно втомлює,після конфліктів пʼю заспокійливе. Незнаю як я маю поводитися з дівчиною. Чоловік сам їй догоджає і очікує це від мене.
Розкажіть як ви живете з дітьми чоловіка підліткового віку.
дамаБезСобачки• 31 октября 2024
ну вы и выбрали себе.... бинго какое- то..
Країна мрій• 31 октября 2024
Не верю шо мамаша вообще не интересуется дочуркой
So_so• 31 октября 2024
Гостевой брак Ваш выход
Капризуля• 31 октября 2024
Оце б я сраку заносила 16 річній кобилі
Ms. Любмая жена• 31 октября 2024
У нас не склалися відносини, я намагалася налагодити, але з підлітком це важко. Моє щастя, що він поїхав вчитися за кордон.
Йосип_молодий• 31 октября 2024
Ви їй не мама. Чого з нею спілкуєтесь?
Капризуля• 31 октября 2024
Автор вам з чоловіком треба жити окремо, а дорослим дітям самим…
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну автор вибрала мити жопи і своїм і чужим до 30
Love_Love_Love_• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Ваші 16 річні діти живуть самі?
автор hyduk • 31 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ми живемо в Європі. Європейські жінки інші,чоловік дбає про дочку,тому мама знає що в дитини все добре. Мама має іншу сімʼю,троє дітей від різних чоловіків і одружена ще з іншим чоловіком молодшим на 17 років. З ним спільних дітей немає.
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ваші 16 річні діти живуть самі?
А з ким в універі в общазі? З мамою авжеж
Ms. Любмая жена• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Це дуже важко, якби я зараз знала, що настільки, то не вийшла б заміж за чоловіка з дитиною.
Love_Love_Love_• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Всі діти мають жити в общазі?
So_so• 31 октября 2024
Вы просто представьте, что в Вашу квартиру пришло трое чужих взрослых людей и занимают ванную. Хочется спросить кто Вы? Какого Вы сюда все привалили? Испортили мою жизнь.
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Всі діти мають жити в общазі?
Ні але і обслуговувати їх не мусять
Первая ласточка инфляции• 31 октября 2024
У подруги была такая ситуация.
Это очень сложно. У девочки подростковый возраст и в ситуации, в которой она находится, он расцветает буйным цветом в виде психов, конкуренции и т.д.
Меньше обращайте на неё внимания , Вы ей не мать.
Пусть воспитывает отец как считает нужным.
Будьте просто вежливы, но не лебезите перед ней и не скандальте. Ведёт себя по свински - игнорируйте.
Ваша жизнь не должна превратиться в ад из-за подростка.
Love_Love_Love_• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Блін, автор
У вас там прямо Санта Барбара на мінімалках.
Реально знімайте серіал щось типу як в Кардашянів
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Всі діти мають жити в общазі?
16 років це той вік коли можна і їсти собі приготувати і родині. В автора 3!!! Лбів в хаті
Огірок та Помідорчик• 31 октября 2024
Автор,а зачем Вам это все?
Бідося• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Какой универ в 16 лет ?
Love_Love_Love_• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Ну це факт, я б їм не готувала, але з іншого боку, може вони там повбиваються на кухні
So_so• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
У Вас вундеркинды, я так понимаю.
автор hyduk • 31 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ви їй не мама. Чого з нею спілкуєтесь?
Чоловік добре відноситься до моїх дітей,допомагає вирішити різні ситуації. Якщо я не буду до його дочки добре відноситися.то він не захоче до моїх. Але мої мають інший характер,тихі,переважно мовчать.
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляБідося
Какой универ в 16 лет ?
Поступила, вчиться, живе в общазі, розумна дитина не у всіх біля маминої сіськи
Куколка-мяуколка• 31 октября 2024
Ви відчуваєте втому від цих стосунків з дівчинкою .
Тому що ви з нею не така як є насправді . Ви стараєтесь догодити , тим самим переступаєте через себе .
Можливо спробувати бути чесною з нею із чоловіком . Будьте такою яка ви є .
So_so• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Вам негде жить там?
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
У Вас вундеркинды, я так понимаю.
Чого, я теж в 16 на першому курсі була
So_so• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Чого, я теж в 16 на першому курсі була
О, так это семейное, здорово
автор hyduk • 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ваші 16 річні діти живуть самі?
Ні,ми всі живемо разом. Чоловік іноземець, ми живемо в Європі.
Йосип_молодий• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Коли буде потреба, тоді і допоможете. Перестаньте її нянчити.