Инстагра_мерша• Изменено 01 ноября 2024
Для чого це?
Коли людина веде сторінки в соц мережах українською все так патріотично,підписана в месенджерах української ,і тут бац виявляється ,що ця людина російськомовна в житті ,в своїй сім´ї,і прямо таке розчарування відчувається
Припускаю,що тут таких багато сидить)
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Коротше кажучи навіщо із себе вдавати щось,це ж лицемірство
Луноходик_Ик• 01 ноября 2024
А чого ви така українська патріотка не на фронті? Чому багато російськомовних гинуть захищаючи Україну- а ви ще жива ?
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
У вас забыла спросить, что мне делать
И как мне дома говорить, совсем подурели уже.
Станицы рабочие требуют соблюдения правил
Миловидна леді• 01 ноября 2024
Бо розмовляти важче, ніж писати. Нема часу аби потрібне слово пригадати. Якщо усе життя була російськомовною, то частенько просто на автоматі російською відповідаєш. Але це поступово виправляється. Було б бажання.
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
У вас забыла спросить, что мне делать
Ви перукар?
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Бажання в людей немає
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
С чего вы так решили?
А що за робочі сторінки?
Точніше про що
Миловидна леді• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Бажання в людей немає
Звідки ви знаєте? В голову залізли?
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Звідки ви знаєте? В голову залізли?
Бачу
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А що за робочі сторінки?
Точніше про що
Я в жизни даже мужу не отчитываюсь, вам так тем более не собираюсь
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Продаєте китайські цяцьки
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
У чому лицемірство? Я також на роботі та із чужими говорю українською,вдома переходжу на російську, бо так мені простіше
Бджолина королева• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Продаєте китайські цяцьки
А вы купить хотели?)
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Ну а сторінка у вас на російській мові в соц мережах?
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
І російськомовні повтікали навіть на росію,що далі?
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А що за робочі сторінки?
Точніше про що
Людина у сфері обслуговування, переходить на мову клієнта. І це нормально. Якби це була англійська,ви б так не збуджувалися?
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
В мене їх нема. Але якби була, то була б українською.
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Как вы, мля, достали со своим разделением по языковому принципу! Хуйло добился, чего хотел - чтоб мы сами себя сожрали внутри страны.
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Задайте собі це питання. Що далі?
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Людина в першу чергу за допомогою соц мережі себе презентує так би мовити ,і коли все українською,а тут бац я знову чую цю рашинську від людини ,яка презентувала себе інакше, в мене виникло розчарування просто напросто
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
А навіщо ,ви ж російськомовна
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Вона працює на території України, тому і веде сторінку на тій мові,яку більшість розуміє і яка не викличе агресії.
Инстагра_мерша
• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
А сенс такого ?
Якщо обслуговування все одно російською.
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А навіщо ,ви ж російськомовна
Бо існують правила, не помічали відсутність російськомовних пісень на радіо? Ви думаєте, що всі в Україні їх забули і не співають ? Теж саме ітщ книжками,і з фільмами.
Ході вам вже робити мовний срач, псевдопатріотко
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Я вам больше скажу, 50% клиентов после переписки на мове в личном общении переходят на русский. Теперь живите с этим
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А сенс такого ?
Попросіть її перейти на українську,впевнена,вона вам не відмовить