Шкідлива молекула• 01 ноября 2024

ГВ, закінчення. Грудь болить при натисканні- я щось не то роблю?

Добу не давала груди. (До того давала 2 рази в день) … Засинав без них цієї доби
Сьогодні як камінь стала і болить коли торкаєшся
Я зцідила але біль не йде
Сьогодні в обід дитинка заснула і потім коли почала крутитись (прокидатись) дала грудь щоб висмоктав
Але все рівно вона болить(((
Робот Вертер• 01 ноября 2024
Не треба було давати.
Слідкуйте за харчування, не пийте гарячого багато, трохи ( ТРОХИ) зціжуйте до полегшення

Країна мрій• 01 ноября 2024
Таблетки я пила при завершении Г В
Бритоножка• 01 ноября 2024
Поступово відміняла по одному годуванню, звела до одного годування перед сном, а потім кілька днів підряд тато вкладав малого спати і так відлучився, а коли вдень син згадував про груди і обіймав їх, я казала, що вже немає молочка бо він вже дорослий і в нього є зуби. Зараз сину 3,5 і, час від часу, ще може про них з ніжністю згадати. Після відлучання в мене взагалі нічого не боліло, груди не наливались, годувала до 2,4. Нещодавно робила УЗД, то все добре.