Кашка-маняшка• 04 ноября 2024
Коли краще аналізи здавати?
Температура горло з вечора п´ятниці. Сьогодні ввечері закінчується третя доба, хочу здати Зак і с реактивний білок. Коли краще завтра чи сьогодні?
Боюсь що сьогодні ще рано, чи як?
Кашка-маняшка
• 04 ноября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
а какая динамика? лучше/хуже ребенку?
Температура піднімається високо до 39, далі не знаю даю таблетку, з мається легко. В суботу давала від температури тричі, вчора лише двічі, тобто проміжки збільшуються між температурою. Але горло болить і сильно. І наліт. Сьогодні йду до лікаря і думаю чи вже злати аналізи, чи вже завтра ?
В суботу лікар казала що вірус
Снегопадка• 04 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В суботу лікар казала що вірус
Давайте много пить. Лучше Рео, интоксикация снизится и температура не будет прямо такая высокая
Кашка-маняшка
• 04 ноября 2024
Ответ дляСнегопадка
Поляну давала. Але дякую, візьму ще й рео
Снегопадка• 04 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В РеО склад як розчині для крапельниці, розчині Рінгера. Це ж та сама крапельниця, тільки через рот.