Заюшка_хозяюшка• 08 ноября 2024
Як часто ви вживаєте алкоголь?
Років до 30 щоп´ятниці у мене була дівич-зустріч. Сиділи в якомусь закладі. Випивали орієнтовно по пляшці напівсолодкого на душу. Нас збиралося 4-8 дівчат.
Потім життєві обставини потихеньку розкидали нашу компанію. Зав´язалося нове коло спілкування. Зустрічалися раз на місяць в двох-трьох. Випивали теж з розразрухунку пляшка вина на одного.
Після 40 життя почало в іншу сторону звертати. Ковід, війна. Якщо в ковід, ми хочаб раз в квартал збиралися, то в війну нас розкидало зовсім.
Мені, щоб вживати алкоголь, потрібна компанія. Не розумію, як це сидіти і самій пити. Алкоголь для мене - це про спілкування.
І нещодавно згадала, що в останнє вживала алкоголь на свій день народження напередодні повномасштабного вторгнення. Є приятельки. можемо перетнутися попити каву. На роботі всі за кермом, і якщо трапляються якісь корпоративчікі, то із соком чи пепсі.
Відчуваю себе якимось старим динозавром. А як у вас? Часто трапляються приводи випити?
Молчалка• 08 ноября 2024
Ми щоп´ятниці з чоловіком ввечері дивимось фільм з алкоголем, він з пивом я по різному, інколи пиво, зараз готую собі глінтвейн. В суботу можемо теж випити, якщо зустрічаємось з подругою чи кумом.
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Не вживаю вже давно
Та я теж, зрозуміла, що до цього було рідко, а тут геть зовсім перестала.
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляРекламама
2-3 раза в год
У мене до війни десь так виходило))))
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляМолчалка
А скільки вам років?
Плету интриги• 08 ноября 2024
мені щоб випити келих вина, потрібна відповідна страва. а не привід.
No problems• 08 ноября 2024
Когда хочу, тогда и пью. Вот вчера прям захотелось, и сама пила, и с мужем. С друзьями можем в чате попьянствовать😀 но мне в принципе компания не нужна, хочу - пью, не хочу - не пью. Могу бокал пока готовлю под фильм какой-то по чуть чуть
Готова до другої• 08 ноября 2024
Нечасто. Буває, раз на півроку, буває, раз на три роки.
Це від настрою залежить.
Мені 45. Але я такою завжди була і компанія така ж у мене.
Я не напивалася так, щоб ноги не тримали чи не пам´ятати, що було.
Максимум, мабуть, було два келихи Кадарки за вечір.
Просто не знайшлося справді смачного спиртного напою для мене. Куштувала багато.
Це від настрою залежить.
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
Ух ти. Цікаво. Які ж ми всі рзні і підходи у нас різні.)))
А наприклад? Яка страва і під що?
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
3-5 раз в неделю.
Ого. Я навідь в юності так не встигала. Самі чи в компанії?
ТигрЛьвович• 08 ноября 2024
ооооохб сейчас пт и сб с гражданским мужем.
Раньше, еще буквально летом, могли и каждый день.
Но теперь 40 подкрадывается и сейчас не так много денег на алкоголь остается, есть другие планы в моменте.
Заюшка_хозяюшка
• 08 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Ні. Мені так воно не лізе.
Яки ж ми різні.
No problems• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ні. Мені так воно не лізе.
Яки ж ми різні.
А я в компании практически не пью😀 мы если собираемся, то это не час-два, я столько не выпью😀 поэтому пью что-то безалкогольное и когда понимаю, что скоро расходимся, бокал пива или вина и по домам.
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Вечеря смачна за родинним столом, келих вина, чому ні. Або романтичний вечір з чоловіком. Або гаряча ванна в пʼятницю з мартіні.
Успокойся_Успокойся• 08 ноября 2024
1-2 раза в неделю, 1-1,5 бокала. В компании практически не пью, меня вино расслабляет, а кроме вина ничего больше не пью. Мне лучше дома с бокальчиком на своем диване.
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Сестра.
Сметчица• 08 ноября 2024
На счет повода и компании, да, скорее для меня посидеть с подругой, мамой или близким человеком, атмосфера уюта, коморта. Сделать пиццу с любимой начинкой, и под приятное кино пить, болтать. Кафе, бары, не мое. Да уже и не то здоровье бухать. Мне много нельзя пить. Бокал, два. Иногда мартини бокал)
No problems• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
а работать как с перегаром?
От бокала вина? Перегар есть от большого количества выпитого, если в разумных пределах, то его не будет
Безпринципова• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
а работать как с перегаром?
С чего вы взяли что есть перегар ?
Безпринципова• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
90% с мужем дома.
А для этого надо время выделять?
Бокал вина за ужином, или бокал пива с бургером, или просто смотрим сериал и потягиваем коньяк или виски.
А для этого надо время выделять?
Поторописька• 08 ноября 2024
Почему динозавром, а не умной?
Я сейчас раз в неделю пью - бутылка сухаря на выходные. В эти выходные может уже не куплю, как-то не тянет. Зимой и весной бухала, как последняя алкашка, но решила, что так дальше продолжаться не должно и начала уменьшать количество.
З понеділка на дієті• 08 ноября 2024
Заздрю. Птн-сб-нд з чоловіком. Якщо зустрічаюся з подругою серед тижня, теж п´ю. Якби сама жила, не пила б мабуть
Проня_Прокоповна• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
тобто ця тема не пор те який ви динозавр, а про те який ви молодець а от деякі квасять по 5 раз на тиждень, я правильно зрозуміла:))?